Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оптимізувати PDF файли в SEO

  1. Ім'я файлу
  2. назва
  3. автор
  4. тема
  5. Ключові слова
  6. Інструмент для оптимізації PDF-файлів

PDF (Portable Document Format) був розроблений таким чином, щоб документ міг зберігати форматування під час перегляду на різних платформах і пристроях. Документи такого типу можна легко індексувати пошуковими системами, які повинні негайно увімкнути світло і досягти такого висновку: оптимізація PDF-файлів у SEO корисна для забезпечення іншого джерела видимості для вашого бізнесу.

Отже, тепер давайте подивимося на властивості і аспекти, щоб розглянути, щоб найкраще позиціонувати PDF в пошукових системах.

[Tweet "#SEO: як оптимізувати властивості файлу #PDF"]

Ім'я файлу

Ім'я важливе, оскільки ідентифікує файл. Потім виберіть відповідний і відповідний , також тому, що ім'я файлу буде використано, якщо тег Title не визначено.

назва

Мета-тег Title має важливе значення для оптимізації PDF-файлів у SEO. Пам'ятайте, що вона використовується як назва у результатах видачі видань і служить для її виправлення індексація в пошукових системах ,

автор

Цей атрибут використовується для визначення автора PDF-файлу: важливий аспект, а також турбота про персональний брендинг .

тема

Ще один важливий елемент для оптимізації PDF-файлу в ключі SEO, оскільки він займає місце мета опису в SERP. Отже, спробуйте компілювати його розумно і з правильними ключовими словами.

Ключові слова

Використовуйте 5-6 релевантних ключових слів, щоб краще визначити свій PDF-файл.

Інструмент для оптимізації PDF-файлів

Нарешті, тут знаходяться два інструменти, які можна використовувати як безкоштовно, так і за плату, які можуть полегшити ваше життя і допомогти вам завжди мати найкраще з ваших PDF-файлів.
Smallpdf є дуже корисним інструментом, який дозволяє стискати PDF-файли і перетворювати їх у різні формати, такі як JPG і DOC. Крім того, він може розділяти, об'єднувати та розблокувати захищені паролем документи.

Я люблю PDF   робить те ж саме, що і Smallpdf
Я люблю PDF робить те ж саме, що і Smallpdf. Крім того, він дозволяє виконувати інші операції, наприклад, додавання номера сторінки в різні позиції документів без необхідності спочатку редагувати його в DOC. Зручний, чи не так ?!

Ну, в цій статті ми бачили, як оптимізувати PDF-файли з точки зору SEO. Чи знаєте ви інші корисні аспекти та / або інструменти, які необхідно розглянути? Я буду чекати вас у коментарях, до наступного

Зручний, чи не так ?
Чи знаєте ви інші корисні аспекти та / або інструменти, які необхідно розглянути?