Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO: 10-ступінчастий процес для збільшення трафіку в блогах

 1. Мій 10-ступінчастий процес для того, як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO
 2. Крок 2. Напишіть назву
 3. Крок 3. Напишіть URL-адресу
 4. Крок 4: Напишіть мета-опис
 5. Крок 5. Напишіть свій блог
 6. Як використовувати ключові слова в блогах
 7. SEO блогу довжина
 8. Деякі інші поради щодо написання вмісту SEO
 9. Крок 6: Додайте зображення
 10. Крок 7. Додайте зовнішні посилання
 11. Крок 8. Додайте внутрішні посилання
 12. Крок 9. Виконайте повну корекцію
 13. Крок 10: Натисніть "Публікувати"
 14. Наступні кроки
 15. Хочете дізнатися більше про SEO?

Готові отримати більше пошукового трафіку і взяти ваш SEO на наступний рівень? Це вимагає плану!

Є мільярд частин для SEO, але частина, яка може зробити найбільшу різницю І що у вас є повний контроль над тим, як ви використовуєте SEO в своїх блогах.

У цьому уроці я ознайомлю вас з тим, як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO. Я охоплюю все, що потрібно зробити, від того, як писати статті SEO до SEO назви найкращих практик, як довго повинен бути блог для SEO.

Гарне місце для початку натиснувши тут, щоб завантажити безкоштовний блог "Zero To Hero" у форматі SEO checklist / roadmap що ви можете використовувати для проходження кожного з цих кроків кожен раз, коли ви пишете нову публікацію.

Цей підручник призначений для серйозних блогерів, які хочуть перенести свій трафік на наступний рівень. Якщо ви новачок у SEO, я рекомендую вам працювати цей підручник перший або приєднатися до мого безкоштовного SEO Boot Camp тут .

Якщо ви новачок у SEO, я рекомендую вам працювати  цей підручник  перший або приєднатися до мого безкоштовного SEO Boot Camp  тут

Хочете більше пошукового трафіку? Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОго 7-денного SEO Boost Challenge, натиснувши тут.

Ви отримуватимете завдання щодня, спрямовані на збільшення вашого трафіку на ваш сайт.

Мій 10-ступінчастий процес для того, як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO

Ви дізнаєтеся про мій процес десяти кроків ...

 1. Крок 1. Знайдіть ключові слова
 2. Крок 2. Напишіть назву
 3. Крок 3. Напишіть URL-адресу
 4. Крок 4: Напишіть мета-опис
 5. Крок 5. Напишіть свій блог
 6. Крок 6: Додайте зображення
 7. Крок 7. Додайте зовнішні посилання
 8. Крок 8. Додайте внутрішні посилання
 9. Крок 9. Виконайте повну корекцію
 10. Крок 10: Хіт публікації!
 11. Наступні кроки

Крок 1. Знайдіть ключові слова

Ключові слова є однією з найважливіших частин SEO.

Тому дуже важливо, щоб ви зробили цей крок правильно, тому що інші кроки не так важливі .

На щастя для вас, у мене є цілий підручник, присвячений пошуку ідеальних ключових слів.

Для цього кроку натисніть тут і виконайте цю статтю.

Вона покаже вам, як отримати головне ключове слово та додаткові ключові слова. Не залишайте цей крок до тих пір, поки ви не отримаєте їх!

Крок 2. Напишіть назву

Тепер у вас є основне ключове слово, ви повинні мати уявлення про те, що ваш заголовок буде - це тому, що він повинен включати ваш основний ключове слово.

Це важливо для SEO для повідомлень у блогах.

Ваша назва не просто повинна бути вашим ключовим словом - ви можете додати додаткові слова до початку та / або кінця. Проте ключове слово слід зберігати точно так, як є.

Наприклад, для цього підручника моє ключове слово - як оптимізувати публікації в блогах для SEO .

Але я додав кілька слів до початку. Це добре.

Якщо ви використовуєте SEO Yoast, ви можете бути здивовані, що таке SEO назва. Це відображається у вікні Yoast під повідомленнями.

Це те, що з'являється в рядку заголовка веб-переглядача, коли ваш блог відкрито.

Це також повинно включати ваше головне ключове слово і, як правило, це те ж саме, що і назва вашої статті. Не потрібно редагувати його.

Деякі блогери змінюють це, коли вони хочуть написати більш творчу назву для свого блогу, думаючи, що до тих пір, поки вони знають, як написати назву SEO для цього, включаючи їхні ключові слова, вони слідували кращим практикам у сфері SEO.

Це не правда.

Хоча краще мати своє ключове слово в назві SEO, ніж ніде, ваша стаття не оптимізована для SEO, якщо у вас є ключове слово в основному заголовку. Він дійсно потужний, коли Google бачить його в цій основній рубриці.

Крім того, Google зазвичай показує ваші SEO назви в своїх результатах, але вони можуть показати назву вашого блогу замість. Він більш потужний, коли люди шукають у результатах пошуку свої ключові слова як заголовок статті - це робить їх більш ймовірними, щоб натиснути на неї.

Якщо ви не використовуєте плагін Yoast SEO або інший еквівалентний плагін, я рекомендую вам встановити його. Безкоштовна версія достатня. Однак я рекомендую вимкнути аналіз ключових слів і читабельності, а замість цього виконайте поради в цьому підручнику. Вона не заохочує сучасних практик.

Крок 3. Напишіть URL-адресу

Наступним кроком буде написання URL-адреси. У WordPress, це з'являється тільки під назвою блогу, де він говорить Permalink .

За замовчуванням це може бути добре.

Я рекомендую, щоб він містив ваше основне ключове слово. Зазвичай я вилучаю всі інші слова, щоб виділити головне ключове слово. Це головним чином у результатах пошуку, люди, які шукають, можуть бачити повідомлення блогу більш релевантним.

Ви можете редагувати його, натиснувши кнопку редагування біля нього.

Крок 4: Напишіть мета-опис

Мета-опис - це опис, який читають пошукові системи, і він повинен описувати те, про що йде моє повідомлення, включати ключові слова (докладніше про них нижче) і спонукати людей натискати вашу статтю, коли вони її читають. Все в межах 160 символів!

Мета-описи зазвичай відображаються в результатах пошуку, коли ваші повідомлення відображаються, але зауважте, що Google може показувати все, що йому подобається, так що це не завжди так, і ви не можете контролювати те, що вони покажуть.

Однак, оскільки це, як правило, мета-опис, варто докласти певних зусиль.

Для редагування мета-опису потрібен плагін.

У кроці 2 вище, є скріншот, який показує вам, де зробити це в плагіні Yoast SEO під вашими повідомленнями в блозі.

Крок 5. Напишіть свій блог

Коли мова йде про те, як писати дружні блог посади, в основному це про написання якісного контенту, який буде відповідати на всі ваші запитання читачів.

Це означає, що вона повинна бути ретельною і деталізованою, а також означає, що люди повинні легко читати.

Як використовувати ключові слова в блогах

Я рекомендую вам написати план того, як ви будете використовувати свої ключові слова, перш ніж почати. Я розкриваю це в глибині Створити блог Свобода , але, в основному, я рекомендую вам планувати свої підзаголовки і в якому розділі ви будете використовувати кожне ключове слово, перш ніж почати.

Це забезпечить вашу статтю деталізованою та доскональною та відповість на всі питання - додаткові ключові слова, які ви знайшли раніше, дадуть вам багато ідей про те, що люди хочуть знати.

Для основного ключового слова рекомендую використовувати його у своєму:

 • Назва
 • URL
 • Мета-опис
 • Підзаголовок
 • Текст статті - один або два рази. Чим раніше у статті краще.

Для інших ключових слів достатньо одного разу. Для ключових слів, які ви особливо хотіли б зарахувати до результатів пошуку, спробуйте використати їх у підзаголовку. Це все, що вам потрібно зробити для ключового слова SEO оптимізований зміст письмовій формі.

Це вимагає практики, щоб отримати хороші в написанні ключових слів. Спочатку він буде відчувати себе незручно, і ви будете хвилюватися, що вони виділяються. Швидше за все, вони цього не роблять! І ви отримаєте швидше і краще робити це вчасно. Я навіть не думаю про це зараз.

SEO блогу довжина

Коли справа доходить до кращої довжини блогу для SEO, загальне правило полягає в тому, що довше краще. Однак не краще писати багато вмісту, який не є корисним.

Ви повинні зосередитися на деталізації, ретельності та відповіді на всі запитання.

Якою б не була довжина, яка виявляється, є правильна довжина, хоча я б запропонував у більшості випадків, що це буде більше 2000 слів. У багатьох випадках це набагато більше.

Якщо ви пишете щось на зразок рецепту, це, очевидно, буде іншим. У таких випадках спосіб отримати уявлення про кращу довжину статті для SEO полягає в тому, щоб подивитися, які статті зараз знаходяться в топ-10. Як довго вони? Якщо вони всі короткі, ви можете бути занадто.

Деякі інші поради щодо написання вмісту SEO

 • Використовуйте підзаголовки, де б ви не містили ключові слова. Ключові слова, що використовуються в підзаголовках, отримують імпульс, і це допомагає людям зняти вашу статтю і перейти до відповідних частин.
 • Використовуйте плагін змісту це . Це допомагає читачам переходити до відповідних частин, а також розміщує ключові слова в повідомленні в інший час, коли вони використовувалися в підзаголовках
 • Тримайте абзаци короткими. Легше переглядати та читати

Натисніть тут, щоб завантажити мій "Zero To Hero" новий дорожній план блогу, який ви можете використовувати для кожного нового блогу!

Крок 6: Додайте зображення

Після того, як стаття буде завершена, настав час додавати зображення та, можливо, відео.

Це допомагає розбити текст, що полегшує і краще читати. Це важлива частина того, як писати зміст SEO для веб-сайтів.

Звичайно, зображення також додають до статті - хто не хоче бачити фотографії, про які вони читають, або блюдо, яке вони хотіли б приготувати.

Або, в моєму випадку, я використовую зображення для ілюстрації того, що я викладаю.

Відео також можуть бути чудовими, коли вони додаються до вашого вмісту. Вони допомагають SEO дружній контент написання, тому що вони тримають людей на вашому пості довше, що є хорошим сигналом для Google.

Коли ви додаєте зображення, ви також можете додати ключові слова до заголовків і тегів alt. Це дає певні переваги, але не так добре, як використання ключових слів у тексті статті або підписи. Також пам'ятайте, що теги alt читаються людям з вадами зору, тому вони також повинні описувати ваше зображення.

Крок 7. Додайте зовнішні посилання

Частина того, як писати SEO дружні статті, це додати зовнішні посилання. Це допомагає відображати Google як повний ресурс.

Спробуйте мати принаймні одне зовнішнє посилання на статтю. Партнерські посилання не враховуються, оскільки вони мають бути nofollow (більше про це тут ).

Будь-які зовнішні посилання з ваших повідомлень у блозі повинні бути на якісних сайтах - не посилайтеся на спам 🙂

Крок 8. Додайте внутрішні посилання

Також потрібно додати посилання на інші публікації у своєму блозі. Це також показує, що Google - це повний ресурс з додатковими статтями для підтримки того, про що ви пишете.

Внутрішні посилання не просто хороші, коли мова йде про те, як писати SEO дружній контент, але і заохочувати людей натискати на свій блог, який є перемогою. Вони також корисні.

Наприклад, коли ви читаєте це, ви, можливо, натиснули одну з статей, з якими я вже пов'язаний, наприклад, як знайти ваші ключові слова в кроці 1. Це допомагає цій статті стати більш повним ресурсом.

Хочете більше пошукового трафіку? Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОго 7-денного SEO Boost Challenge, натиснувши тут.

Я надішлю вам швидке завдання щодня протягом 7 днів, що допоможе вам збільшити трафік на ваш сайт!

Крок 9. Виконайте повну корекцію

Хоча випадкові помилки не збирається викликати проблеми, важливо, що ви робите все, що ви можете, щоб уникнути їх, і це один з найбільш важливих кроків у моєму SEO зміст написання керівних принципів.

Я рекомендую робити кілька коректорів. Тут ви зосереджені на граматиці, пунктуації та орфографічних помилках. Один, де ви концентруєтеся на потоці і що ваша стаття знаходиться в хорошому порядку і має сенс.

Нарешті, я рекомендую вам прокрутити вашу статтю, не читаючи її, щоб переконатися, що вона * виглядає приємно. Дозвольте мені показати вам, що я маю на увазі в наступному відео:

Крок 10: Натисніть "Публікувати"

Це, нарешті, час, щоб хіт опублікувати знаючи, що ви зробили кращу роботу можна створити дружній блог пост, який, сподіваюся, принесе багато трафіку!

Добре зроблено!

Наступні кроки

Після публікації радимо поділитися новою публікацією на облікових записах соціальних медіа. Сподіваємося, це дасть вам трафік, але він також допомагає, коли мова йде про те, як писати SEO оптимізований контент, оскільки соціальні сигнали відіграють певну роль у алгоритмі Google.

Також слід додати нові внутрішні посилання з інших публікацій на вашому сайті.

Наступним кроком буде терпіння! SEO потребує часу для роботи. Рік не є незвичайним. Ви можете прискорити це шляхом створення посилань з інших сайтів на вашу статтю, але якщо ви вибрали велике ключове слово, це не повинно бути необхідним, щоб потрапити в топ-10.

Потім змийте і повторіть нову статтю

Натисніть тут, щоб завантажити мою дорожню карту блогу "Zero To Hero" які можна використовувати для кожного нового блогу! І приєднатися до 7-денного SEO Boost Challenge який збільшить трафік на ваш сайт.

Хочете дізнатися більше про SEO?

Приєднатися до мого вільного SEO Boot Camp - Як отримати Crazy Суми блог трафіку і дивитися ваш дохід парити.

У цьому 60-хвилинному тренінгу, я навчу вам всі основи SEO - як знайти і використовувати ключові слова і як писати найякісніші статті для поліпшення вашого рейтингу пошуку і отримати максимальний трафік на ваш блог, заробляючи гроші!

Натисніть тут, щоб приєднатися.

Які-небудь питання? Запитайте нижче!

Готові отримати більше пошукового трафіку і взяти ваш SEO на наступний рівень?
Хочете більше пошукового трафіку?
10. Як довго вони?
Хочете більше пошукового трафіку?
Хочете дізнатися більше про SEO?
Які-небудь питання?