Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оптимізувати сайт своїми руками

13 Сентября 2014

Всесвітня павутина так і кишить рекламою різноманітних веб-студій, які займаються пошуковою оптимізацією сайтів, просуванням оних. Але ж можна спробувати з'ясувати самостійно, що таке seo-оптимізація і з чим її їдять, щоб без допомоги сторонніх фахівців (часом в лапках) займатися розкручуванням своїх проектів.

Для початку слід розібратися в базових поняттях напрямки, а саме - у визначенні SEO. Розшифровується ця абревіатура так: search engine optimization. Мова йде про спеціальний комплексі методів, використовуваних з метою підняття рейтингу веб-ресурсу в результатах видачі Google, Rambler, Yandex та інших пошукових систем за відповідними запитами користувачів. Простіше кажучи, спосіб залучити цільову аудиторію саме на ваш сайт.

Сам процес проведення пошукової оптимізації можна вважати залежним від ряду факторів, які умовно поділяють на зовнішні і внутрішні. До перших належить безпосередній обмін посиланнями і інші процеси, що сприяють підняттю індексу цитованості сайту. Що стосується внутрішніх, то до них належать такі заходи: поліпшення кількості та якості контенту, його стилістичне оформлення (мова про заголовках, виділених ділянках тексту), зміну структури і вдосконалення навігації.

Оптимізація сайту своїми руками проводиться за алгоритмом дій, який зараз і розглянемо. Для початку потрібно правильно вибрати фрази, які відповідають призначеним для користувача запитів. Щоб це надалі дало результат, слід спочатку визначити тематику проекту і виділити ключові слова, потім оцінити рівень конкуренції і на основі оного остаточно затвердити список фраз-ключів. І тільки після цього слід приступати до внесення змін на сайт або створення наповнення для нього (якщо мова йде про проект «з нуля»).

Що стосується формування списку, то пошукові фрази можна вибрати двома способами: від 2 до 4 запитів з низькою частотою або ж велика кількість високочастотних. Ідеальним варіантом є квінтесенція обох варіантів, яка являє собою низькочастотний запит, який містить високочастотні вираження. Досить зручне хитрощі - використання слів із загальним коренем або просто синонімів. Важливо, щоб ключові фрази містилися в заголовку сторінки () і короткий зміст.

Звернемо увагу, що є й інші шляхи. Наприклад, реєстрація сайту в пошукових системах і каталогах. Це, насправді, найбільш значущі етапи оптимізації. Саме так можна підвищити рейтинг веб-ресурсу в результатах, які видаються пошуковими системами, вказавши при цьому інформативний заголовок і чіткий опис тематики проекту. Не зайвим буде створення блогів і статей, щоб залучити відвідувачів корисною та актуальною інформацією.

Якісну оптимізацію веб-ресурсу можна забезпечити самостійно за допомогою вищевказаних методів, а вона вже забезпечить бажаними результатами.

Додати коментар