Навигация по сайту

Популярные статьи

Як отримати більше трафіку веб-сайту за допомогою Google Планувальник ключових слів

  1. Початок роботи з планувальником ключових слів Google
  2. Буріння до ідеальних ключових слів
  3. Як застосувати те, що ви дізналися

Google запускає шоу, коли справа доходить до пошукової оптимізації (SEO). Це, звичайно, не зашкодить зберегти ваш сайт оптимізований для інших інструментів пошуку, як Bing і Duck Duck Go , але якщо ви не гарантуєте, що вся ваша присутність в мережі є дружньою до Google, ви граєте в програш.

Google це знає і надає безкоштовні інструменти, які допоможуть вам переконатися, що ваш сайт буде проіндексовано швидко і точно. Фактично Планувальник ключових слів Google розроблено, щоб допомогти власникам веб-сайтів, як ви оптимізувати вміст і зробити його зручним для пошуку. Цей інструмент допоможе вам дослідити і вибрати найкращі ключові слова, щоб зосередитися на тому, як ви створюєте свій контент, писати повідомлення в блогах і створювати свій веб-сайт. Це гарантує, що люди, які потребують того, що ви пропонуєте, можуть легко знайти вас в Інтернеті. Ви можете мати найпрекрасніший веб-сайт на всьому Інтернеті, але якщо потенційні клієнти та клієнти не зможуть знайти його за допомогою простих пошуків, це не буде важливим для вашого результату.

Ми подивилися в Google Планувальник ключових слів у цей пост на SEO , але сьогодні ми будемо копати глибше і говорити про те, як саме налаштувати та використовувати цей потужний онлайн-інструмент.

Початок роботи з планувальником ключових слів Google

Перш ніж ви зможете навіть отримати доступ до планувальників ключових слів, вам потрібно створити обліковий запис у Google і зареєструйтеся Google AdWords . Якщо ви вже зробили це, ви золото! Якщо ні, налаштування нескладно, і AdWords - це динамічна програма, яка може підвищити ефективність вашого велнес-бізнесу більш ніж одним способом. Google AdWords дозволить вам налаштувати доступну рекламу через Google для просування своєї роботи, класів і веб-сайту. Ви можете створювати бюджети та параметри для кампаній, призупиняти їх у будь-який час і налаштовувати критерії, коли хочете. Це чудовий рекламний інструмент для того, щоб у вашому комплекті, коли ваш бізнес готовий до платного маркетингу.

Після реєстрації та входу в AdWords натисніть " Інструменти" у верхній навігаційній панелі, а потім виберіть пункт " Планувальник ключових слів" .

Після реєстрації та входу в AdWords натисніть  Інструменти у верхній навігаційній панелі, а потім виберіть пункт  Планувальник ключових слів

Наступний екран покаже вам два набори опцій. Щоб виконати дослідження за ключовими словами, натисніть першу, "Пошук нових ключових слів, використовуючи фразу, веб-сайт або категорію".

Щоб виконати дослідження за ключовими словами, натисніть першу, Пошук нових ключових слів, використовуючи фразу, веб-сайт або категорію

Звідси ви маєте декілька варіантів. У першому вікні можна ввести ключові слова, пов'язані з вашим продуктом або послугою. Отже, якщо ви є вчителем йоги, спробуйте слова, такі як «йога», «заняття йогою», «вчителі йоги», «йога для початківців», а також інші схожі слова та фрази, які стосуються вашої роботи. Розділіть ключові слова та фрази комами. Крім того, у другому полі можна розмістити URL-адресу цільової сторінки. У більшості випадків це буде ваша домашня сторінка, але якщо ви виконуєте планування ключових слів для іншої сторінки на вашому сайті (сторінка продуктів, розклад занять тощо), переконайтеся, що ви використовуєте цей URL тут. Цільова сторінка - це сторінка, яку потрібно знайти людям через результати пошуку, коли вони використовують певні ключові слова.

Цільова сторінка - це сторінка, яку потрібно знайти людям через результати пошуку, коли вони використовують певні ключові слова

Ви побачите купу інших полів нижче, які не потребують занадто великої настройки, оскільки вони за замовчуванням відповідають параметрам, які задовольняють потреби більшості людей. Тільки щоб дати вам знати що вони означають, хоч, тут короткий резюме.

Ви побачите параметри "Націлювання", які дозволяють звузити фокус ключового слова до певної країни, мови або пошукової системи. (Так, ви можете використовувати цей інструмент для націлювання на пошукові системи, що не входять до Google! Справедливе застереження, доступ до тих, які живуть у мережі Google, наприклад, AOL.) Ви також можете налаштувати пошук, щоб відфільтрувати ключові слова, Не мають мінімального місячного порогу пошуку або вартості за клік вище або нижче певної суми. Нарешті, можна приховати ключові слова, які вже є у вашому обліковому записі AdWords, або ті, які, на Вашу думку, не мають значення. Якщо ви не є кваліфікованим користувачем з дуже конкретними цілями, ми настійно рекомендуємо залишити всі ці розділи самостійно. Якщо ви орієнтуєтеся на американців, які здійснюють пошук англійською мовою через Google, налаштування за умовчанням працюватимуть чудово.

Буріння до ідеальних ключових слів

Після введення ключових слів і ключових фраз натисніть кнопку "Отримати ідеї". Це призведе до надсилання вам фактичного інструмента планування ключових слів. Переконайтеся, що ви переглядаєте вкладку "Ідеї ключових слів", а не вкладку "Ідеї груп оголошень".

Ця точка зору дає вам можливість подивитися на конкурс. Майте на увазі, що планувальник ключових слів не відображає інформацію про загальний конкурс пошукових систем, а лише конкурс серед рекламодавців у AdWords. Але ця обмежена кількість інформації все ще може дати вам корисну інформацію; Висока конкуренція є чудовим показником того, що ключове слово буде відносно легко конвертувати. Низька конкуренція може вказувати на те, що ключове слово чи фраза не будуть настільки ефективними при залученні до вашого сайту.

Наприклад, подивіться на результати класів йоги біля мене на другому рівні результатів. Це рядок інформаційного ключового слова, що використовується користувачем, який, ймовірно, просто шукає результати націлених на географічну карту результатів, і не включив назву свого міста чи регіону. Конкуренція досить низька, тому що власникам веб-сайтів неможливо вгадати, що означає "біля мене". Це ключове слово також навряд чи буде конвертовано з тієї ж причини: якщо хтось шукає "заняття йогою поруч із мною", випадає на вашу домашню сторінку, але вони живуть у Омахі, а ви живете в Гонолулу, вони навряд чи будуть робити подальші дії. Це ключове слово не буде приваблювати тип клієнта, який, ймовірно, інвестуватиме у вашу службу.

Стовпець "Запропонована ставка" також може натякнути на ефективність ключового слова. Люди часто готові платити більше за клік для високоякісних ключових слів! Однак це не так 100% часу, тому при оцінці ключового слова або фрази потрібно враховувати як рівень конкуренції, так і рівень ставок.

Як застосувати те, що ви дізналися

Роботу, яку ви зробили для вивчення найбільш ефективних ключових слів, можна застосувати двома ключовими способами.

  1. Абсолютно Кожен блог, який ви публікуєте, має бути оптимізований SEO, і цей пост покаже вам, як саме це зробити (використовуючи дещо інший, але пов'язаний розділ у Планувальнику ключових слів).
  2. Якщо ви сподіваєтеся зробити весь сайт SEO-дружнім, не забудьте зробити наступне:
  • Завантажуйте назви сторінок із відповідними ключовими словами, які перевіряються. Пошукові системи класифікують це місце красиво і високо!
  • Створіть мета-теги, які включають ключові слова. Вони не матимуть великого впливу на пошукові рейтинги, але можуть впливати на кліки.
  • Включіть ключові слова та ключові фрази у підзаголовки та текст. Розкидайте їх по статичних сторінках стільки, скільки зможете.

Це, безумовно, займає деякий час, щоб зробити ретельне дослідження ключових слів. Це займе ще більше часу, щоб переконатися, що ваш сайт упакований правильними словами та фразами для залучення нових відвідувачів. Але як тільки ви отримали ці ключові слова в потрібних місцях, ви можете просто сидіти склавши руки і дивитися, як вони грають на переглядах сторінок. Якщо у вас є існуючий сайт, який ще не був оптимізований, слідкуйте за своєю поточною статистикою, щоб порівняти їх зі статистикою за наступні місяці. Ви будете здивовані тим, наскільки ефективним може бути ефективне ключове слово для керування високоякісним трафіком (і новими клієнтами!) Безпосередньо на ваш сайт.