Навигация по сайту

Популярные статьи

Як отримати справжніх передплатників в Instagram самому

 1. Де взяти передплатників для нового облікового запису в instagram
 2. Як переключитися на профіль компанії
 3. Де взяти активних живих передплатників в Instagram
 4. Чому не варто накручувати передплатників в Instagram

Instagram - сучасний тренд. Все більше людей збирає під коло себе ця соціальна мережа. Як же зробити свій Instagram популярним, з чого почати? Якщо ви тільки починайте знайомство з цією соціальною мережею, цей пост для вас.

Де взяти передплатників для нового облікового запису в instagram

Якщо ви не зірка або відома особистість і натовпу людей не рвуться до вас в передплатники, ця стаття може бути для вас стартом до вершин, почнемо з основ.

Розширені можливості Instagram (кнопки зв'язку і статистика) з'являються, коли кількість передплатників стає більше 100. Але якщо ви завели новий акаунт і лічильник дорівнює 0, першими фанатами вашої сторінки можуть стати ваші знайомі і друзі. Відразу після реєстрації сам Instagram запропонує вам додати контакти із записної книжки телефону, Фейсбук і VK. Можна піти далі і домовитися зі знайомими у яких вже є передплатники, подружиться і з вами.

«Зв'язки вирішують все» © Dale Carnegie.

Якщо такий варіант вам не підходять не впадайте у відчай - ком'юніті Instagram дуже дружелюбно і першу 100 передплатників можна отримати наступним способом.

 • знайдіть сторінку популярного людини в вашій ніші (або кілька сторінок).
 • перейдіть на його сторінку, а потім в розділ його передплатників.
 • підпишіться на перших 10-40 чоловік
 • можна заходити на сторінки потенційних передплатників - коментувати і лайкать їх.
 • чекайте відповідних підписок на протязі для.

чекайте відповідних підписок на протязі для

У instagram кожен день реєструються безлічі людей, в тому числі і ваша цільова аудиторія, вони так само як і ви шукають друзів, взаємні підписки і лайки. Коли ви підписуєтеся на кого або йому моментально приходить повідомлення з кнопкою «підписатися у відповідь». Тому частина людей дадуть вам взаємної підпискою.

Варто пам'ятати про помірність, непотрібно підписуватися більш ніж 150 людей в день. Теж стосується лайків з коментарями. Інакше ваш аккаунт ризикує бути забаненим за спам. На базі цієї схеми є безліч програм і додатків, навіть платних послуг і не завжди варто ризикувати своїм акаунтом у Instagram встановлюючи сумнівних софт.

Кілька порад з даного способу накрутки перших передплатників.

 • вибирайте популярні акаунти з дійсно великою аудиторією (бажано де новий передплатник приходить раз в 3 секунди, наприклад @rockstargames для тематики Ігор).
 • на наступний день ви можете відписатися від тих на кого підписалися.
 • використовуйте максимум 150 дій (підписка \ відписка, like, коментар) в день.
 • не зловживайте подібної накрутной, вона хороша для старту, але нам же потрібні справжні передплатники.

Так як даний спосіб накрутки набирає популярність, можна розглянути другий швидкий спосіб отримати перші 100 передплатників. Коли ви підписуєтеся на кого або, ваш аккаунт знаходиться з верху списку передплатників. І якщо підписатися на відомих усім людей - співаків, акторів, яке той час ви будете перебувати в початковому списку передплатників і до вас будуть надходити входять підписки, тому як багато хто використовує перший вищеописаний спосіб накрутки. Подальші дії прості - відпише і підпишіться знову на відому особистість, що б знову стати в початок списку.

Інструмент не підходить для постійного використання, тому що частина людей буде відписуватись від вас, «переливаючи воду» туди сюди, не кажучи вже про відсутність цільової аудиторії. Але набрати першу сотню передплатників для включення розширених функцій, цей спосіб допоможе.

Як переключитися на профіль компанії

Як переключитися на профіль компанії

Коли у вас наберуться перші 100 передплатників, перемикайтеся на профіль компанії.

У верхньому правому куті тиснемо на 3 точки (параметри) і вибираємо пункт «переключився на профіль компанії».

Для цього у вас повинна бути створена сторінка на facebook (можна створити порожню сторінку). Додайте свій контактний телефон і пошту. У підсумку ви отримаєте зручні кнопки зв'язку та статистику по аудиторії свого каналу.

Розширена статистика дозволить переглядати число, підлогу передплатників, місце і час активності вашої аудиторії.

У міру необхідності ви зможете рекламувати свої пости в системі і вести історію.

Де взяти активних живих передплатників в Instagram

Будь потрібним! Залучення передплатників не повинно бути вашою основною метою (уявіть собі). Куди перспективніше буде стратегія турботи про користувачів.

Розміщуйте цікаву, потрібну інформацію. Заходьте на популярні канали користувачів у вашій злиденні, надайте допомогу у вигляді відповідей на питання місцевих передплатників (без явних прохань і закликів підписатися на вас).

На передплатників Instagram як і в інших інструментах маркетолога діють закони «сарафанного радіо» і «вірусного контенту». Якщо ви цікаві і корисні, вас будуть рекомендувати.

Уявімо, що ви продаєте блендери - не варто викладати 100500 фотографій вашої техніки з різних ракурсів. Або фотографувати струнких дівчат поруч з ними. Другий варіант може і залучити частину передплатників, але це буде не цільова аудиторія.

Другий варіант може і залучити частину передплатників, але це буде не цільова аудиторія

Ефективна стратегія може полягати в корисному контенті. Наприклад розміщенні смачних рецептів для блендера - ніжне бананове морозиво, полуничний і кавовий коктейль із зазначенням калорійності, фотографії та відеоролики з інструкцією приготування. Навігацію можна розділити хештег на смачні (для любителів солодкого) і корисні (для шанувальників ЗСЖ) рецепти. Надаючи інформацію, яка вирішує проблему користувачів - ви потрібні і корисні.

Надаючи інформацію, яка вирішує проблему користувачів - ви потрібні і корисні

Якщо у вас є сайт з аудиторією, запросіть людей з нього. Простий кнопки в кутку буде мало. Розкажіть про переваги передплати - це може бути зручність або отримання нової інформації, якої немає на сайті.

Пропонуйте підписку в позитивний момент часу, після прочитаної статті, перегляду корисного ролика або оформлення покупки.

Коли ви тільки починаєте і сайту немає, використовуйте ті ж технології просування, що і для веб ресурсу - форуми, дошки оголошення, інші соц. групи у вашій тематики. Ви можете вказати свій інстаграмм в профілі ресурсу, де ви соціально активні.

Повертаючись до прикладу блендерів - ведіть активне листування на форумах про здорове харчування або смачних і простих рецептів. Тільки не потрібно спамити в надії масових переходів, необхідно показати свою експертність в питанні, а вже після, ненав'язливо, запросити подивитися «рецепт коктейлю».

Чому не варто накручувати передплатників в Instagram

Пошукова статистика сповнена запитів на кшталт - «як накрутити передплатників, як накрутити лайки в instagram швидко, дешево, сердито». Значно ж більш вони пропозицій щодо швидкого відбирання ваших грошей, а в гіршому випадки акаунтів. Адже при використанні сторонніх програм ви змушені вводити в них свої дані - логін \ пароль. Не рідкісні й випадки коли вам просто пишуть з привабливою пропозицією накрутки, за смішні 100 рублів. Після перекладу в кращому випадки більше нічого не відбувається, а в гіршому, під приводом розкрутки вас попросять надіслати дані від аккаунта.

Навіть якщо відкинути варіанти з крадіжкою аккаунта, варто задуматися, що ви отримаєте в довгостроковій перспективі? Мертву групу з тисячами неактивних передплатників, фейковий акаунтів і спамерських пошукових роботів. Але для чого? Ви ж не зможете запропонувати їм свої послуги або товар. В добавок можна отримати бан від Instagram за спам і накрутку. Акаунти банятся назавжди з унікальним ім'ям і повторно створити його вже не вийде. Якщо для особистих акаунтів це не критично, то для використання в бізнесі це не дуже райдужна перспектива.

Головні мінуси накрутки

 • ілюзія великого числа передплатників відлякує справжніх клієнтів.
 • ризик бана і видалення облікового запису.
 • втрата репутації у власних передплатників.

У Instagram безліч різних ніш, деякі задаються питань, звідки нам взяти цільову аудиторію, якщо ми продаємо наприклад залізні банки оптом 3-4-м фірмам в нашому місті? Відповідь мені бачиться очевидним. Кількість індивідуально, для різних ніш воно буде своє.

Якщо вам потрібні поетапні керівництва або цікаві способи просування конкретних ніш в Instagram, дайте знати в коментарях до цього посту.

Цей пост для початківців був написаний виключно на особистому досвіді, сподіваюся він був вам корисний. До речі, у мене теж є Instagram:

@alexyoukit - Life Фотопоток, давайте знайомиться.

Як же зробити свій Instagram популярним, з чого почати?
Навіть якщо відкинути варіанти з крадіжкою аккаунта, варто задуматися, що ви отримаєте в довгостроковій перспективі?
Але для чого?
У Instagram безліч різних ніш, деякі задаються питань, звідки нам взяти цільову аудиторію, якщо ми продаємо наприклад залізні банки оптом 3-4-м фірмам в нашому місті?