Навигация по сайту

Популярные статьи

Як підняти PageRank вашого сайту виконавця

 1. Що таке SEO для музикантів?
 2. Органічні проти
 3. Ваші результати
 4. SEO займає час і остерігайтеся чорних капелюхів
 5. Два ключі до органічного SEO
 6. Публікація свіжого (текстового) вмісту регулярно
 7. Вплив блогів на SEO
 8. Соціальні медіа та SEO
 9. Зображення Google і пошук: заповніть назву та альтернативний текст
 10. Плагіни WordPress для зображення SEO
 11. SEO конкретних плагінів WordPress

Мій друг нещодавно запитав мене про SEO (Search Engine Optimization) поради для своєї музичної індустрії та маркетингового сайту. Тепер, я ні в якому разі не SEO експерт. Тим не менш, я люблю, коли люди ставлять мені питання, і я не знаю відповідей, тому що це виправдання для мене, щоб зробити дослідження. Я знав, що можу покращити SEO на своїх веб-сайтах з тим, що я дізнався, а також передати цю інформацію йому, тим самим, поклавши його назавжди у свій борг. Просто жартую про боргову частину. Але мені дуже подобається будувати довгострокові відносини на основі відкритого обміну практичною інформацією, що допомагає іншим.
Подобається мій Даллас Сео Друг з цією порадою: "Коли одна людина запитує, це також означає, що там, ймовірно, є інші люди, які будуть зацікавлені в відповідях".

Я опублікував посилання на статті, які я знайшов у процесі вивчення в кінці статті. Я хочу дати особливий виклик Стен Сміту з Pushing Social, чий останній вебінар з 7 блог-маркетингових тактик був особливо корисним у розділі нижче про SEO для зображень.

Що таке SEO для музикантів?

SEO означає пошукова оптимізація SEO означає "пошукова оптимізація". Все це означає, що якщо хтось здійснює пошук (Google, Bing, Yahoo тощо) для вашого особистого імені, імені вашої групи або, можливо, навіть для типу музики, яку ви граєте (наприклад, "dubstep Celtic" або "ukelele classic rock cover група Seattle ”), ваш сайт з'явиться у верхній частині або ближче до вершини результатів пошуку.

Чи вживаєте ви себе або гурт у останній час? Спробуйте і подивіться, що приходить. Ви також можете спробувати свій музичний жанр, якщо він досить вузький. Мої результати показані вище і праворуч, коли я ім'я Google, а внизу залишив, коли я Google слова в моєму імені групи, Solveig Стіві.

Мої результати показані вище і праворуч, коли я ім'я Google, а внизу залишив, коли я Google слова в моєму імені групи, Solveig Стіві

Просто не забудьте перейти "Інкогніто" або "анонімний", перш ніж здійснювати пошук, інакше пошук буде враховувати всі ваші власні нещодавні пошуки і може бути перекошеним. Ви хочете побачити, що отримає пересічна людина, коли здійснюватимете пошук, а не ваш власний пошук "з урахуванням". Є ще в цьому Стаття CNET про те, як шукати анонімно в інших браузерах такі як IE і Firefox, а також Chrome.

Органічні проти

Органічні результати пошуку - це ті, які відображаються в основних частинах результатів, які відображаються у вашому браузері. Отримані результати це ті, які є результатом придбаної реклами від Google (або інших пошукових систем). Результати об'яв (оплачені) підсвічуються і відображаються у верхній або правої бічній панелі. У цій статті я не буду звертатися до заплачених результатів, а лише до органічних результатів, з трьох причин:

 • більшість музикантів не мають бюджету, щоб заплатити, щоб підняти свої результати пошуку
 • платний пошук (PPC, Pay-Per-Click, реклама AKA) є складним, і більшість музикантів, які займаються DIY, навряд чи ефективно витрачатимуть свої гроші без допомоги кого-небудь розбираються в онлайн-маркетингу та пошукових системах (SEM)
 • головне - дослідження 94% людей натискають на органічні результати пошуку і ігнорувати оголошення.

більшість музикантів не мають бюджету, щоб заплатити, щоб підняти свої результати пошуку  платний пошук (PPC, Pay-Per-Click, реклама AKA) є складним, і більшість музикантів, які займаються DIY, навряд чи ефективно витрачатимуть свої гроші без допомоги кого-небудь розбираються в онлайн-маркетингу та пошукових системах (SEM)  головне - дослідження  94% людей натискають на органічні результати пошуку  і ігнорувати оголошення

Ваші результати

Чи були у Вас сюрпризи в результатах пошуку? Ваш персональний веб-сайт або персональний веб-сайт виникли у верхній частині результатів пошуку? Важливо усвідомлювати, що навіть коли найпопулярніші результати пошуку - це сайти, пов'язані з музикою, такі як ваш ревербнізація, обліковий запис Noisetrade або Soundcloud, або навіть ваш обліковий запис Twitter або Facebook, те , що ви дійсно хочете, це люди, які бачать ваш перший сайт .

Ваш веб-сайт, де ви маєте найбезпосередніший контроль над вашим брендом, повідомленнями, пропозиціями, товарами та потоковою музикою. Якщо веб-сайт вашої групи не прийшов у перші кілька органічних списків або принаймні місцеві списки підприємств , ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб підвищити рейтинг сторінки.

SEO займає час і остерігайтеся чорних капелюхів

По-перше, зауважте, що використання тактики, яку я збираюся обговорювати, не призведе до зміни результатів SEO протягом ночі. Якщо консультант SEO приходить до вас продає ідею, що він або вона може миттєво підняти ваш сайт SEO - запустити в іншому напрямку. Швидко. Здебільшого, хороша тактика SEO - це дрібниці, які ви постійно реалізовуєте на своєму веб-сайті та в соціальних мережах, які з часом приносять кращі та кращі результати. Вони отримують якісний вміст на вашому веб-сайті, який часто оновлюється, і від вашої активної участі в онлайн-світі (наприклад, соціальні медіа).

Існує "Чорна капелюх" SEO практикуючі там, які використовують різні тіньові методи, такі як набивання ключових слів і купівля посилань. Як мій друг, музикант і соціальні медіа, Стен Стюарт (@ muz4now), сказав мені: будьте підозрілими і виконуйте свою домашню роботу, перш ніж викласти гроші, щоб найняти будь-кого, хто стверджує, що вони можуть поліпшити ваш сайт SEO. Якщо ви не розумієте, що вони роблять у надрах вашого сайту, будьте обережні. Це може мати зворотний ефект. Технічні зміни, внесені Google для пошуку упродовж останніх трьох років привели до танків пошукових рейтингів деяких веб-сайтів. Найкращі (і найдешевші) поради, які я почув від більшості веб-проспеціалістів, це зробити вашу оптимізацію SEO, як зазначено нижче.

Два ключі до органічного SEO

Там, де ваш веб-сайт відображається у списку результатів пошуку, він базується на алгоритмі, який Google використовує для календаря PageRank. PageRank був названий на честь Ларрі Пейдж, одного з засновників Google. PageRank - це спосіб вимірювання важливості сторінок веб-сайту. За даними Google, PageRank працює шляхом підрахунку кількості та якості посилань на сторінку, щоб визначити приблизну оцінку того, наскільки важливий сайт.

Найбільш ефективні речі, які ви можете зробити для поліпшення органічного SEO вашого веб-сайту з часом, це робота

 • підвищити якість вмісту вашого веб-сайту
 • змінювати (оновлювати) текст на домашній сторінці вашого сайту регулярно , бажано щодня, і
 • переконайтеся, що ви "позначаєте" все, що ви розміщуєте на своєму веб-сайті (текст і зображення), щоб Google міг знайти його і повернути людей до вас

Публікація свіжого (текстового) вмісту регулярно

Перше, що призводить до кращих результатів пошуку, - це новий вміст. Останнє, що ви хочете, це веб-сайт групи, який є статичним, де нічого не змінилося на домашній сторінці з 2007 року.

Веб-боти Google сканують Інтернет кожну хвилину кожного дня, індексуючи (переглядаючи текст і посилання на) ваш веб-сайт і інші веб-сайти. Якщо ви регулярно публікуєте «високоякісний» контент, ви залучите більше людей, що посилаються на цей контент, і, таким чином, більше людей посилаються на ваш сайт. Висока якість зазвичай означає унікальний вміст, як повідомлення в блогах, фотографії, оголошення про концерти та взаємодію з фанатами або коментарі.

Зауважте, що Google також володіє YouTube, пошуковою системою номер два після самого Google, і пошуковою системою номер один. Таким чином, наявність каналу YouTube і регулярного розміщення на ньому, а також посилання на ваш веб-сайт, добре для вашого SEO.

Окрім індексування всього текстового вмісту на вашому веб-сайті, Google також індексує всі зображення на вашому веб-сайті. "Теги" на фотографіях і відео, також відомі як метатеги або метадані, є важливою частиною пошуку. Будь ласка, якщо у вас є веб-сайт, який є всім Flash, або тільки зображення на головній сторінці (без тегів), повторіть свій сайт. Флеш, тому що його часто не позначають, не є корисним для SEO вашого веб-сайту - якщо ви не є Starbucks або Godiva і вже створили свою обізнаність із брендом.

Вплив блогів на SEO

Можливо, ви вже щодня ведете блог на веб-сайті вашої групи Можливо, ви вже щодня ведете блог на веб-сайті вашої групи. Можливо, ви не є. Гей, я намагаюся блогувати кожні два тижні, але я не ангел. Я роблю твіт, але часто публікую на Facebook і Instagram. Все це допомагає моєму SEO.

Написання запису в блозі додає високої якості, унікального вмісту на ваш сайт. Ви також можете щоразу писати короткий запис у блозі

 • у вас є нове шоу або тур для оголошення
 • є конкурс чи нагорода, в якій ви берете участь або ви виграли
 • хтось публікує прес-статтю або альбом або покаже рецензію на іншому сайті - розміщує витяг і посилання на інші
 • з вашим гуртом відбувається щось нове (новий репетиційний простір, новий учасник групи, нове відео, нова дитина, нові стрижки,)
 • Ви надсилаєте електронну розсилку своїм фанатам
 • Ваші думки про те, що стосується Вашої групи, або пов'язані з поточними подіями

Це частина цієї публікації, де я отримую вікно про те, як дізнатися, як публікувати оновлення на вашому веб-сайті:

Якщо ви, виконавець або хтось надійний у своїй групі, не знаєте, як оновлювати свій веб-сайт одним або кількома способами, переліченими вище, або якщо ви охоче залишаєте поточне оновлення вмісту веб-сайту іншим, не безпосередньо інвестувавши у вашу кар'єру (веб-дизайнер, ваш двоюрідний брат, ваша подруга або друг, барабанщик), прийшов час змінити це.

Ви не можете чекати, поки хтось інший розмістить ваші концерти, ваші навіть публікації або записи Tumblr. Немає жодних причин для відмови від своєчасного оновлення обов’язків комусь, хто не тісно інтегрований у вашу групу. Використовуйте Bandzoogle, HostBaby або WordPress для створення веб-сайту, який ви маєте повний контроль.

Ви можете створити свій власний сайт WordPress, але це також досить недорого в ці дні (до $ 1000), щоб найняти професіонала для створення власного сайту, який ви можете оновлювати новим контентом на регулярній основі. Перегляньте список посилань нижче для деяких з моїх рекомендацій.

Соціальні медіа та SEO

Хоча Google каже, що не використовує детальні дані соціальних медіа для визначення рейтингу SEO, це правда, що чим активніше ви знаходитесь у соціальних мережах, тим більше "онлайн-відбитків" буде мати ваш бренд (назва групи). Якщо ви пов'язуєте свій веб-сайт із профілями Facebook і Twiter, вашим Google+ і вашим обліковим записом Tumblr, люди, швидше за все, натискатимуть на нього та посилатися на нього. Не виходьте і не запускайте обліковий запис Twitter лише з причин SEO, але якщо ви активні на Facebook і Twitter, це допоможе вашому SEO, якщо повернеться на ваш сайт. Я дуже активна в Twitter, і ви можете бачити, що мій обліковий запис Twitter відображається як номер два в моїх результатах пошуку.

Зображення Google і пошук: заповніть назву та альтернативний текст

Пошук любить текст, але зображення трохи складніше шукати. Зображення, які ви розміщуєте на своєму веб-сайті, можуть і повинні бути зроблені для пошуку за допомогою тегів, які допоможуть підвищити рейтинг SEO. Якщо ви берете час, щоб принаймні заповнити тільки наступну інформацію, коли ви публікуєте будь-який образ на ваш сайт, він буде платити дивіденди для вашого SEO.

Який текст слід розмістити там? Подумайте про те, який текст найбільш унікально ідентифікує цей вміст як приналежний до вашої групи. Це може бути назва вашого блогу, назва вашої групи або назва альбому. Якщо ви публікуєте фотографію учасника групи на сторінці "Біо" або "Про" вашого веб-сайту, вкажіть щось на кшталт "Ударник Джо Шмое для назви вашого гурту" для обох заголовків і альтернативного тексту. Ви можете помістити той самий текст для обох записів.

Я визнаю, що я не зробив цього для всіх фотографій на моїх сайтах, але я планую відтепер.

Плагіни WordPress для зображення SEO

(Ігноруйте цей розділ і наступний, якщо у вас немає веб-сайту, побудованого на WordPress.) Якщо ваш сайт є WordPress, ось кілька плагінів, які можуть покращити ваш SEO, автоматизуючи процес створення ваших зображень більш доступними для пошуку за допомогою Google і будівлі посилання на ці зображення на вашому веб-сайті:

SEO конкретних плагінів WordPress

Я був би нерозумним, якби я не згадав про два з найбільш популярних плагінів SEO для WordPress. Я використовую All In One, але я також почув гарні речі про Yoast. Ці плагіни автоматизують велику кількість SEO-сторінок, які потрібно мати справді професійний сайт з WordPress.

 • Все в одному SEO Pack - Автоматично оптимізувати ваш блог WordPress для таких пошукових систем, як Google. Преміум (платної) версії роблять більше.
 • WordPress SEO від Yoast - Billing себе як "найбільш повний плагін SEO," Yoast пропонує кілька плагінів WordPress для оптимізації вашого WordPress SEO, побудований навколо одного основного плагіна SEO WordPress.
 • Авторство Google+ - Якщо ви ведете блог на веб-сайті своєї групи, це важливий плагін, який допоможе пов’язати ваш обліковий запис Google+ із вашим блогом. Якщо ви не знаєте, про що я говорю, не хвилюйтеся, вам, мабуть, це не потрібно.

Це все!

Ось ще кілька ресурсів для вивчення SEO та способів її вдосконалення для веб-сайту музиканта і гурту. Якщо у вас є інші ресурси для обміну, будь ласка, зробіть це! Я хотів би почути ваші коментарі та відгуки

SEO для музикантів - не переслідуйте алгоритм Клайд Сміт, Hypebot.

Штовхаючи соціальний - веб-сайт, присвячений блогам і соціальним мережам від Стіна Сміта, співавтора Борнгового блогу з Марком У. Шефером і автором вищого блогу соціальних медіа за версією Social Media Examiner на 2012 і 2013 роки

Статті з Майкл Брандвольд на SEO для музикантів

9 SEO поради для музикантів Ліора Левіна на Hypebot

5 Основні плагіни WordPress для підвищення рейтингу пошукової системи Джеф Буллас

Дізнайтеся про SEO та соціальні медіа на веб-сайті МОЗ - Для справді хитрих, Moz - це соціальні медіа та агентство SEO, розташоване тут, у моєму рідному місті Сіетлі. Вони мають деякі великі ресурси і безкоштовні посібники на своєму сайті, якщо ви хочете дійсно зануритися в SEO.

Я можу особисто порекомендувати наступних двох людей для розробки веб-сайтів WordPress і консультацій, оскільки кожен з них створив для мене сайт WordPress Майкл Бранвольд (@michaelsb) і Брайан Томпсон (@thornybleeder) (тільки веб-та маркетингові консультації).

Ось лише деякі з моїх інших колег по музичному маркетингу, яким я впевнений, що може створити веб-сайт для вас на основі WordPress: Рос Барбер (@ElectricKiwi) , Madalyn Sklar (@MadalynSklar) , Seth Jackson (@HowToRunABand) .

Що таке SEO для музикантів?
Що таке SEO для музикантів?
Чи вживаєте ви себе або гурт у останній час?
Ваш персональний веб-сайт або персональний веб-сайт виникли у верхній частині результатів пошуку?
Який текст слід розмістити там?