Навигация по сайту

Популярные статьи

Як писати SEO-дружніх блог посаду заголовків: 5-крок контрольний список

  1. Крок 1. Виберіть деякі ключові слова. У чому полягає ваша публікація?
  2. Крок 2. Дослідження ключових слів
  3. Крок 3. Вибір вашого Permalink url.
  4. Крок 4. Будьте людиною. Будьте цікаві. Яка ваша остаточна назва?
  5. Крок 5. Бонусні бали: теги заголовків та мета-описи

SEO (пошукова оптимізація) має погану репутацію в ці дні. Для нетехнічних людей це може здатися незрозумілим, і ми часто чуємо багато змішаних повідомлень про дози і заборони. SEO не повинно відчувати себе неможливим і, вивчаючи і застосовуючи маленькі біти за раз, ви будете робити свої слова користь, дозволяючи більше людей знайти доступ до них!

Як розпочато SEO, і що саме на цьому базовому рівні, допомагає людям знайти вас. Ніщо в цьому не затьмарюється, але де SEO отримує поганий реп, це те, що ви не єдиний, хто хоче уваги до будь-якого "ключового" слова, так як конкуренція нагрівається, як і тіньова тактика для отримання уваги. Настільки тіньовий біт часто те, що люди посилаються, коли вони використовують термін SEO як брудне слово.

Отже, чи повинен ваш пріоритет №1 дотримуватися створення цінності та писати дивовижний вміст, який корисний і корисний для людей? Так. Але ви робите себе і всіх тих дивовижних людей, яких ви хочете допомогти погану послугу, якщо ви повністю ігноруєте SEO взагалі. Так ось 5 пунктів контрольний список для перегляду, перш ніж натиснути кнопку "Опублікувати" або "Розклад" на своїх блогах. Пам'ятайте, що це не обов'язковий крок кожен раз, коли ви блог, але якщо ви витратили деякий час і дійсно хочете дати частину його кращий постріл, дати цьому процесу спробувати.

Крок 1. Виберіть деякі ключові слова. У чому полягає ваша публікація?

Якби вам доводилося вибирати від двох до трьох слів, щоб описати той 2000 епічний проект, який ви щойно написали, що б ви сказали? Які основні теми? Коли ми маємо кілька фраз і ключових слів, щоб працювати з нею легше досліджувати ключові слова і вибрати остаточну назву.

Як приклад, ми будемо використовувати повідомлення в блозі, які я написав, повторюючи мою пригода, на початку запуску. Я написав проект блогу, що я дізнався, тому я думав, що мій заголовок у блозі може бути щось про що - те, що я дізнався або як розпочати рутину.

Ідеї ​​назви:

  • Як розпочати роботу
  • Як розпочати роботу
  • Речі, які я дізнався від запуску запущеної програми
  • 43 речі, які я дізнався від бігу

Крок 2. Дослідження ключових слів

Якщо у вас був важкий час із кроком 1, наступним кроком має стати перехід до Google і введення деяких слів і фраз з кроку 1, щоб ми могли отримати уявлення про те, як краще формулювати наші ключові слова. Приклад:

Тепер ці результати не є досконалими, оскільки вони можуть впливати на ваші попередні дані пошуку, а також дають нам фрази, які починаються з того, що ми набрали. Наприклад, ви не бачите "як почати роботу" у цьому списку. В іншому випадку ми можемо перейти до інструменту дослідження ключових слів:

Google використовував простий інструмент "Дослідження ключових слів", який з того часу змінювався і переходив до платформи AdWords. Вам не потрібно витрачати гроші в AdWords, щоб використовувати цей інструмент, але трохи складніше дістатися, а не зручно зараз. Ось це інструмент і пояснення від Google. Отже, покладіть кілька ідей з заголовків, а потім клацніть на вкладці "Ідеї ключових слів" і відсортуйте за "Avg. щомісячні пошуки ». Також у вікні нижче ви побачите деякі запропоновані ключові слова, які можуть дати вам додаткові ідеї.

Також у вікні нижче ви побачите деякі запропоновані ключові слова, які можуть дати вам додаткові ідеї

Ви побачите, що "як почати працювати" має більш високий обсяг пошуку, але, оскільки він вище, я маю важкий час отримати тягу на цьому терміні, тому я збираюся знімати "Як почати біг", як Кращий вибір для цієї посади.

Пам'ятайте, що вам потрібно вибрати те, що є актуальним, а не просто те, що має високий рівень пошуку, так що якщо він не відповідає вашому вмісту, не будьте дурні!

Назва: Як почати біг
Постійне посилання: ще не впевнений

Крок 3. Вибір вашого Permalink url.

Постійне посилання також можна назвати url url. Це просто частина посилання після вашого доменного імені. Приклад: poweredbytofu.com/ how-to-start- run Постійне посилання автоматично з'явиться в WordPress під назвою під час редагування публікації. Ви хочете змінити його перед публікацією! Замість того, щоб дозволити йому за замовчуванням ввести слова в назві, ми хочемо використовувати деякі слова, які ми досліджували в кроці 2, але тримати їх дуже коротким. Просто натисніть кнопку Редагувати і введіть назву. Досі краще розділяти слова за допомогою тире, щоб пошукові системи знали, які листи належать до того, які слова.

Пам'ятайте, що ви маєте можливість змінити назву пізніше, але ви ніколи не хочете змінювати фактичну адресу . Зміна URL-адрес є великим не-ні і вимагає, щоб ми мали справу з брудними речами, як перенаправлення та речі, які можуть бути великою турботою.

Таким чином, на основі попереднього дослідження, це звучить як, як почати працювати або як почати працювати б хороший url URL. Оскільки я можу змінити назву в майбутньому, я буду мати url url використовувати слово "старт". Іноді має сенс перемкнути порядок слів у url. Наприклад, іноді ми виявимо, що обсяг пошуку вище для рядка більше за рядками "запуску, як почати". Котрий звучить досить yoda-ish та ми би не захотіли заголовок пошта що, але ми можемо поставити permalink як що (наприклад. Бігаю-як-до-початку) У цьому випадку це не випадок, таким чином ми можемо посунути \ t наступний крок.

Назва: Як почати біг
Постійне посилання: як розпочати роботу

Крок 4. Будьте людиною. Будьте цікаві. Яка ваша остаточна назва?

Тепер, коли ми готові до нашого дружнього видання, ми хочемо, щоб це було цікаво читачам. Ми хочемо дати нашу статтю найкращою з успіху, і ми не написали її, щоб вона просто виглядала як гра SEO, а потім не когось зацікавила, але в той же час ми хочемо бути цікавими і актуальними. Якщо наші читачі не відчувають, що посаду, яку вони натискають, щоб прочитати, насправді те, що ми сказали, що це буде, ми не будуємо довіру! Так само, як я б не назвав приклад пост просто "Біг", я б також не назвав його щось на зразок "Остаточне керівництво для навчання бігу" або "Все, що потрібно знати, щоб запустити свій перший півмарафон". Для цієї посади, вона повинна бути трохи більш скромною і трохи більш особистою. Отже, чи ви йдете на посаду "як", пронумеровану посаду списку, задайте питання, спробуйте спірне, відправляйтеся на гумористичний або "кращий" маршрут, просто переконайтеся, що ваш фактичний вміст може відповідати вимогам до назви . Ми хочемо «зачепити» наших читачів, але ми не хочемо їх вводити в оману. Це тонка лінія.

Так записуйте деякі ідеї, подібні до того, що ми зробили в кроці 1, але це відповідає вступу “Як почати біг”. Приклади: як почати біг - 43 речі, які я вивчив. Все, що потрібно знати про те, як розпочати роботу. Як почати біг - мої перші 200 миль. Як почати біг: 43 поради з перших 200 миль . Мені подобається останній кращий, так що я буду продовжувати. Це трохи довго, але мій permalink короткий і я не намагаюся (і я не зможу) ранжувати на google для ключового слова щось на зразок просто "працює" в будь-якому випадку.

Назва: Як почати біг: 43 поради з перших 200 миль
Постійне посилання: як розпочати роботу

Крок 5. Бонусні бали: теги заголовків та мета-описи

Якщо ви не хочете потрапляти в плюси WordPress, ви готові піти з новим заголовком. Якщо ви відчуваєте себе комфортно, тикаючи в плагінах, дайте Yoast SEO плагін спробувати. Це потужний плагін, так що дайте документації погляд перед тим, як включити його і почати змінювати речі!

Завдяки цьому плагіну можна швидко і легко змінити такі речі, як теги заголовків і мета-опис на основі посади з нашого редактора повідомлень WordPress. Теги заголовків і мета опис - це те, що ви бачите, коли ваш вміст відображатиметься в Google:

Теги заголовків і мета опис - це те, що ви бачите, коли ваш вміст відображатиметься в Google:

Yoast навіть має вбудований інструмент, який нагадає вам, щоб переконатися, що ваші цільові ключові слова знаходяться в повідомленні: url, in-content, теги заголовків і meta description!

Yoast навіть має вбудований інструмент, який нагадає вам, щоб переконатися, що ваші цільові ключові слова знаходяться в повідомленні: url, in-content, теги заголовків і meta description

Якщо ви відчуваєте захоплення і хочете дізнатися більше про SEO, Moz має великого початківця керівництво . В іншому випадку, це обгортання і переконайтеся, що ви поставили нові знання на випробування, коли ви пишете свій наступний блог!

Питання? Поради? Залиште їх у коментарях!

У чому полягає ваша публікація?
Яка ваша остаточна назва?
Отже, чи повинен ваш пріоритет №1 дотримуватися створення цінності та писати дивовижний вміст, який корисний і корисний для людей?
У чому полягає ваша публікація?
Якби вам доводилося вибирати від двох до трьох слів, щоб описати той 2000 епічний проект, який ви щойно написали, що б ви сказали?
Які основні теми?
Яка ваша остаточна назва?
Питання?
Поради?