Навигация по сайту

Популярные статьи

Як писати великі теги заголовків і мета опису

  1. Що таке тег заголовка?
  2. Як написати великі теги заголовків
  3. Що таке мета-опис?
  4. Як писати великі мета-описи

Однією з найбільших проблем, з якими стикаються сьогодні підприємства, є пошук шляхів досягнення вершини сторінки результатів Google. Є багато факторів, які необхідно враховувати при додаванні SEO, але дві речі, які зазвичай не вистачає, - це теги з назвою та мета-описи . У цьому блозі ви дізнаєтеся основи про те, як створити ці два цінні компоненти і підвищити ваш SEO.

Що таке тег заголовка?

Тег заголовка - це назва, що визначає посилання на документ і є дуже цінною частиною SEO сайту. Теги заголовків знаходяться на сторінках результатів пошуку (SERPs). Заголовок веб-сторінки повинен надавати точний опис вмісту на цій сторінці.

Як написати великі теги заголовків

При розробці тега заголовка потрібно мати на увазі довжину кількості символів . Якщо кількість символів занадто велика, Google буде вирізано. Для Google довжина зазвичай становить від 50 до 60 символів. Наявність довшого тега заголовка в діапазоні 50-60 символів допоможе підвищити вартість SEO.

Іншим правилом, яке слід дотримуватися, є додавання ключових слів до початку тега заголовка. Це допоможе підвищити ваш рейтинг і змусить користувачів скоріше натискати ваше посилання.

Останнє, що потрібно взяти до уваги, це додати географічне розташування в кінці тегу. Це також допоможе вашим SEO та надасть додаткову ясність пошуковій системі.

Ось приклад того, як має виглядати тег заголовка:

Основні ключові слова - вторинне ключове слово | Розташування
Основні ключові слова - вторинне ключове слово |  Розташування

Що таке мета-опис?

Мета опис - це останній виклик дії, який ви повинні залучити ваших клієнтів . Мета-опис - це фрагмент інформації, що знаходиться під посиланням. Мета опис дає користувачеві невеликий опис того, що містить посилання. Його основною метою є переконати користувача натиснути на ваш сайт. Мета-опис виступає як виклик для продажу пошуковій системі. Маючи мета опис є відмінним способом підвищити ваш профіль на видачах, а також допомогти вашому рейтингу SEO.

Як писати великі мета-описи

Мета-опис повинен містити менше 155 символів - Google буде обрізати мета-описи, якщо вони перевищують цю довжину. Ви хочете повністю скористатися 155 символами. Чим більше інформації ви можете надати пошуковій системі, тим частіше вони перейдуть на ваш сайт. Інформація, яку ви надаєте, має бути чіткою та переконливою.

Ви також хочете повідомити шукача про користь або рішення - це спонукає їх натискати на ваш сайт. Додавання ключових слів має велике значення при створенні опису мета, а ключові слова мають стосуватися посилання. Це буде ловити шукачів очей, а також підвищення або SEO.

Як і в назві заголовка, останнім кроком з вашим мета описом є додавання до географічного розташування. Це допоможе шукачеві знати, де ви знаходитесь, а також підвищить ваш SEO.

Приклад опису мета:

Приклад опису мета:

Зверніться до команди за адресою Інтрига Сьогодні і побачити, як ми можемо допомогти вам збільшити ваш SEO і залучити більше клієнтів на ваш сайт.

Як написати великі мітки з назвою та мета опису 2016-08-06 2017-10-10 https://intrigueme.ca/wp-content/uploads/2018/07/intrigue-media-logo_rgb_rebrand2018-1.jpg Інтрига https: / /intrigueme.ca/wp-content/uploads/2016/08/shutterstock_534041401-1.jpg 200px 200px

Що таке тег заголовка?
Що таке тег заголовка?