Навигация по сайту

Популярные статьи

Як поліпшити оптимізацію для магазинів додатків за рахунок максимально ефективної стратегії ключових слів

  1. Оптимальний вибір ключових слів
  2. Дослідження додатки на предмет можливих ключових слів
  3. Оптимізація стратегії локалізації
  4. Закриття циклу ASO
  5. Щоб завантажити керівництво по оптимізації для магазинів додатків у вигляді електронної книги, натисніть...

більш 65% всіх завантажень в iOS App Store забезпечуються пошуковими запитами. Це означає, що кількість завантажень додатка можна збільшити тільки за допомогою органічного пошукового трафіку. При цьому слід враховувати, що на ринку додатків існує дуже висока конкуренція: більше 2 мільйонів додатків в iOS App Store і 2,5 мільйона в Google Play. Як зробити так, щоб ваше додаток виділялося серед інших?

В нашому керівництві по оптимізації для магазинів додатків підкреслюється, що реалізація добре продуманої стратегії оптимізації для магазинів додатків (ASO) відіграє критичну важливу роль в успіху додатків. Стратегія ASO - це не те, що можна розробити один раз і без змін використовувати згодом. Постійне відстеження результатів і впровадження поліпшень потрібні для досягнення двох перерахованих нижче цілей.

  1. Помітність - здатність вашого застосування бути легко знайденим в магазині додатків. Помітність залежить від ключових слів, вибору категорії додатки, рейтингу в категоріях і розміщення в добірці.
  2. Конверсія - чи готовий користувач завантажити ваш додаток після того, як опинився на його сторінці в магазині додатків? На конверсію можуть впливати такі креативні елементи, як значок і скріншоти програми, а також відгуки користувачів і рейтинг.

Одним з найбільш ефективних елементів стратегії ASO є вибір ключових слів. Він може забезпечити вам важливі переваги в плані помітності при органічному пошуку. Використання часто шуканих ключових слів, які мають відношення до вашого додатком, може істотно підвищити видимість додатки і сприяти підвищенню кількості органічних завантажень.

Оптимальний вибір ключових слів

Оптимізація ключових слів - це мистецтво і наука одночасно. Тут потрібне поєднання творчого підходу і кількісного аналізу. Наш інструмент аналізу ключових слів ASO Keyword Explorer забезпечує дві ключові метрики, які допомагають спрямувати стратегію: обсяг пошуку (як часто термін шукають) і складність потрапляння в топ (наскільки складно додатком потрапити в топ-10 за певним ключовим словом). Найкраща помітність додатки забезпечується при великому обсязі пошукового трафіку і низькому рівні складності потрапляння в топ-10 за ключовим словом.

Розглянувши додатки потокової трансляції відео і музики з iOS App Store і Google Play, ми побачили, що їх помітність значно залежить від використовуваних ключових слів.

Ключові фрази "TV Shows" і "Watch TV Shows" в iOS App Store мають протилежний ефект: перша дозволяє набагато простіше потрапити в топ-10 і отримати більше органічного трафіку, ніж друга.

Фрази "Popular Shows" і "Watch TV Shows" в iOS App Store і "Playlists" і "Free Songs" в Google Play можуть точно описувати ваше додаток, проте привертають відносно невеликий трафік і тому забезпечують додатком менше шансів на установку. При цьому користувачі частіше шукають ключові слова "TV Shows" і "TV" в iOS App Store і "Listen" і "Music" в Google Play.

Такі привертають великий трафік ключові слова, як "TV" і "Music", часто є висококонкурентними, і їх використання не дозволяє виділити додаток. Оптимально знайти ключові слова з високим обсягом пошуку і низькою складністю попадання в топ-10, такі як "TV Shows" і "Listen".

Дослідження додатки на предмет можливих ключових слів

Користувачі Store Stats можуть використовувати безкоштовно надаються App Annie звіти по ключовими словами / ASO, які дозволяють знайти кращі ключові слова для додатків. Ми розглянули стратегію підвищення помітності додатки Sound C loud в США.

Відстеження рейтингу додатки за ключовими словами може допомогти визначити ефективність стратегії ASO.

Такий огляд дозволяє користувачам побачити, за якими ключовими словами ранжируется додаток, і забезпечує початкове розуміння ефективності. користувачам Marketing Intelligence доступний розширений огляд з метриками обсягу пошуку і складності потрапляння в топ по ключовим словам. Ідеальне співвідношення цих двох метрик зазвичай більш 1,00, і чим воно вище, тим краще. Наприклад, ключове слово "discovery" є оптимальним, оскільки дає змогу значно обсяг пошуку і низьку складність потрапляння в топ (співвідношення 1,81).

Keyword Explorer також дозволяє отримати список топових додатків по заданому ключовим словом. Наприклад, видно, що топові програми за ключовим словом "discovery" в Google Play не пов'язані з музикою. Тому SoundCloud може використовувати високий трафік за цим ключовим словом і стати єдиним додатком потокової трансляції музики в топі рейтингу. Перед тим, як використовувати це ключове слово в своїй стратегії, маркетологи SoundСloud можуть подивитися відгуки реальних людей про програму переконатися в тому, що ключове слово відображає цілі користувача. Далі можна вжити заходів щодо посилення ASO в Google Play: можна оновити заголовок додатка або використовувати це ключове слово в його мета-описі і згодом провести тестування, щоб зрозуміти, чи призвело таке зміна до збільшення кількості завантажень.

Оптимізація стратегії локалізації

Рейтинг програми за ключовим словом в магазині додатків, а, отже, і його помітність, будуть відрізнятися в залежності від країни. Навіть на подібних ринках, де використовується один і той же мова, наприклад в США і Великобританії, обсяг пошуку і складність потрапляння в топ по кожному ключовому слову можуть відрізнятися, тому деякі ключові слова будуть більш оптимальні для однієї країни, ніж для іншої. Важливо пам'ятати, що загальний обсяг ключових слів в iOS App Store не може перевищувати 100 знаків (хоча існують і деякі винятки). При такому обмеженні правильний вибір ключових слів для додатка критичний.

Звіт про ключові слова / ASO дозволяє вивчити топ ключових слів в інших країнах і зрозуміти, як слід локалізувати свою стратегію. За допомогою Marketing Intelligence можна побачити, що для SoundCloud слово "discovery" має вигідне співвідношення обсягу-якої складності в США, а слово "listen" - у Великобританії. Це означає, що команда SoundCloud може спеціально використовувати "listen" у Великобританії для підвищення помітності додатки.

Це означає, що команда SoundCloud може спеціально використовувати listen у Великобританії для підвищення помітності додатки

Ринки США і Великобританії подібні, однак можливості оптимізації ключових слів відрізняються, прикладом може служити використання ключового слова "listen" у Великобританії.

Ключові слова, які використовуються на декількох ринках, можуть дублюватися в різних країнах. Це оптимізує ручні процеси звітності за кількома ринків.

Якщо в країні локалізації індексація відбувається на двох мовах, як у випадку з японським iOS App Store (англійською та японською), обсяг ключових слів може перевищувати 100 знаків. Це забезпечує відмінну можливість використання додаткових знаків в стратегії ASO і демонструє важливість ретельного дослідження ключових слів.

Закриття циклу ASO

Оптимізація для магазинів додатків - критичний фактор успіху програми. На переповненому і зростаючому ринку додатків, де більшість завантажень забезпечуються пошуковими запитами, важливо оптимізувати стратегію ключових слів додатки так, щоб сторінка додатка отримувала найбільший трафік, що підвищить шанси на завантаження. Для отримання найкращих результатів необхідно постійно відслідковувати, тестувати і розвивати стратегію оптимізації під магазини додатків.

Вибір правильних ключових слів для забезпечення помітності вашої програми - тільки половина успіху стратегії ASO. Після того, як користувач зайшов на сторінку вашого додатка, ви повинні переконати його в тому, що він повинен його завантажити. Значки, скріншоти, описи, рейтинги та огляди грають критично важливу роль в донесенні ціннісних переваг вашої програми і стимулюванні завантажень. Пошук забезпечує унікальну можливість залучення користувачів і повинен мати пріоритет в рамках більш широкої стратегії залучення. В нашому керівництві по оптимізації для магазинів додатків наведені практичні поради, які допоможуть вам досягти успіху.

Щоб завантажити керівництво по оптимізації для магазинів додатків у вигляді електронної книги, натисніть на кнопку нижче.

Тільки починаєте займатися оптимізацією для магазинів додатків? Увійдіть і почніть роботу вже сьогодні. Чи готові вийти на новий рівень? Запитайте демонстрацію Marketing Intelligence .

Як зробити так, щоб ваше додаток виділялося серед інших?
Тільки починаєте займатися оптимізацією для магазинів додатків?
Чи готові вийти на новий рівень?