Навигация по сайту

Популярные статьи

Як PPC + SEO побудувати обізнаність бренду

  1. Переваги Google і Bing постійно прагнуть забезпечити найкращі результати запиту пошукача. З точки...
  2. Рейтинг кліків
  3. Визначення прогалин ключових слів
  4. AdWords
  5. Консоль пошуку Google
  6. Набагато більше…

Переваги

Google і Bing постійно прагнуть забезпечити найкращі результати запиту пошукача. З точки зору пошукача (і двигунів) вони шукають найбільш надійний і авторитетний ресурс.

Дивлячись на те, як психологія пошуку , важливо пам'ятати, що кожна людина відрізняється, і кожен пошуковий запит містить намір. Наприклад, якщо хтось використовує "Як" у своєму запиті, вони шукають негайне вирішення.

Розуміючи менталітет шукача, коли вони використовують, як, що, чому, коли і де, це не тільки сприятиме підвищенню поінформованості про бренд (якщо відповідати відповідно платіжному пошуку, а й ранжирувати органічно), але також сприятиме збільшенню рейтингу кліків .

Впізнаваність бренду

Дослідження, проведене в 2013 році компанією Google і Ipsos MediaCT, виявило загальне збільшення у 6,6 п.п.

п

Джерело: https://www.thinkwithgoogle.com/articles/search-ads-drive-brand-awareness.html

Рейтинг кліків

У середньому, коли показ Ad & Organic відображається разом, в середньому 26% CTR. Якщо для об’яви відображається лише об'ява, середня кількість кліків становить 19%. Протягом останніх кількох років були відкинуті різні відсотки, але дані також залежать від вертикальності, намірів користувача та від того, чи була назва торгової марки включена в пошук чи ні.

Визначення прогалин ключових слів

Як можна дізнатися, які ключові слова оптимізувати для кампанії AdWords у порівнянні з органічною? Є три хороших ресурсу для розуміння ключових слів / запитів, націлених на Google AdWords і Google Search Console.

AdWords

Якщо ви ведете кампанію КПП для клієнта або маєте змогу отримати доступ до свого облікового запису AdWords, це буде деяка з найбільш цінних відомостей. Розташований на вкладці " Розміри" , виберіть спадне меню " Перегляд" і натисніть " Оплачений і органічний" . Виберіть діапазон дат близько року (залежно від клієнта), щоб забезпечити достатню кількість даних для аналізу. Після цього ви отримаєте таку таблицю, яку можна експортувати нижче.

Консоль пошуку Google

Поєднуючи консоль пошуку Google з Google Analytics, ви зможете отримати уявлення про дані на рівні ключових слів і об'єднати їх з рейтингом кліків і конверсіями, які призведуть до оптимізації як органічної, так і платного пошуку.

Набагато більше…

Приєднуйтесь до нас 4 листопада о 11:00 PDT для вебінару на цю тему, який піде в деталях про те, як скористатися цією інформацією.