Навигация по сайту

Популярные статьи

Як правильно вибрати консультанта SEO? Міні-путівник для компаній

 1. Вибір консультанта SEO: мотивація
 2. Вибір консультанта SEO: цілі
 3. Вибір консультанта SEO: як і де шукати
 4. Вибір консультанта SEO: деталі, на які слід стежити

Чи вважаєте ви, що прийшов час використовувати SEO або оптимізувати свій сайт для пошукових систем? Напевно, правда, але перш ніж прийняти це рішення, а потім почати шукати агентство або консультанта SEO, зупиніться на мить і подумайте про це.

зупиніться на мить і подумайте про це

Вибір консультанта SEO: мотивація

Якщо ви працюєте в команді, залучайте всіх своїх співробітників і разом запитуйте це питання:

Чому ми хочемо, щоб наш сайт був оптимізований для пошукових систем?

Дуже часто відповідь просто «тому, що наші конкуренти постають перед нами». Це не є вагомою причиною. Це простий ексгібіціонізм 2.0.

Якщо відповідь замість цього "тому, що ми надаємо послугу або якісний продукт, який, на нашу думку, може задовольнити потреби тих, хто шукає щось подібне в мережі", це добре.

Хороші відповіді також "тому, що з нашої статистики з'явилося, що пошуковий трафік має цікавий рейтинг конверсій" або "тому, що ми хочемо збільшити кількість завантажень або реєстрацій до форм, які дозволяють нам профілювати користувачів".

Вибір консультанта SEO: цілі

Тому ви повинні встановлювати цілі, які виправдовують інвестиції, які ви збираєтеся зробити, покладаючись на консультанта SEO, і ці цілі будуть критерієм для роботи, яка буде зроблена.

Найкращі моменти для оптимізації сайту - це рестайлінг або ще краще, з запуском нового сайту. Таким чином ви матимете можливість працювати безпосередньо з орієнтованою на SEO перспективою, яка зазвичай перетворюється на добре створений сайт, легко навігаційний і повний вмісту.

Працюючи добре на стороні SEO, ми маємо намір постійно оновлювати інфраструктуру веб-сайту, створюючи чудовий досвід роботи з користувачами, розробляючи хорошу мобільну версію , гарну навігацію через сторінки та увагу з часом до консолідації бренду . Ви повинні думати про SEO як про невід'ємний аспект вашого ділового спілкування , а не просто про розміщення.

Ідеальним SEO є той, який має глобальне бачення вашого бізнесу, розуміє, що робить його унікальним по відношенню до цільової аудиторії та її характеристик, і знає, як зрозуміти, як ваш бізнес генерує прибуток, а також як і скільки досліджень в Google може бути вирішальним у цьому відношенні.

Ідеальним SEO є той, який має глобальне бачення вашого бізнесу, розуміє, що робить його унікальним по відношенню до цільової аудиторії та її характеристик, і знає, як зрозуміти, як ваш бізнес генерує прибуток, а також як і скільки досліджень в Google може бути вирішальним у цьому відношенні

Вибір консультанта SEO: як і де шукати

Але як і де знайти консультанта SEO або агентство, яке підходить саме вам?

На Google, звичайно!

NO.

Хоча логічно це не може зробити поворот, якщо ви подивіться, наприклад, "краще SEO агентство в Мілані", ви навряд чи знайдете, хто ви дійсно шукаєте. Навряд чи найбільш серйозні агентства будуть позиціонуватися серед перших результатів такого дослідження, тому що вони, мабуть, занадто зайняті роботою для своїх клієнтів, і, перш за все, їм не потрібні.

Результати, які ви побачите, здебільшого відповідатимуть тим, хто проклятий, і вкладають час і гроші в пошук і залучення клієнтів через примусову видимість. Ще гірше досі покладаються на так звані "Топ SEO списки" . Якщо ви введете "найкращий SEO", ви, мабуть, потрапите до таких сайтів, як "MigliorSEO.org" , "TopSeo.net" тощо. Вони не що інше, як агрегатори, чия єдина мета полягає в тому, щоб позиціонувати себе завдяки подібним запитам і ключовим словам, а потім продавати ці списки або отримувати зарплату від тих, хто займається SEO, щоб бути присутніми в цих списках.

Забудьте про це. Як часто буває при наборі, він випрямляє антени і слухає. Отримуйте інформацію у своєму колі професійних знань, чуйте друзів і колег, використовуйте Google, щоб побачити результати, отримані компаніями, які можуть бути навіть поза вашим сектором , і якщо вони виглядають в хорошому положенні, спробуйте вирішити їх, щоб повідомити, хто ви їм довіряють, питаючи, поки ви там, як вони опинилися.

Також повідомляється через найбільш спеціалізовані канали : блоги, які займаються спеціально з SEO, Twitter і / або Linkedin профілів професіоналів з цього питання, визначити найбільш слідують і авторитетних впливу. Наприклад, на Facebook є кілька дуже важливих груп, які відвідують багато професіоналів, наприклад " Факти SEO ». Це також допоможе вам краще зрозуміти динаміку SEO і не побачити його як щось абстрактне і пов'язане тільки з набором алгоритмів.

Ви вважаєте за краще мати консультанта, який може гарантувати вам фізичну присутність на зустрічах, зустрічах та оновленні, за допомогою яких ви зможете встановити більш прямий зв'язок, або відстань не турбує вас, і ви навіть хочете продовжувати стежити за вашим бізнесом, залишаючи частину SEO повністю в руках хто займається торгівлею? Якщо ви вважаєте, що SEO є елементом розвитку, необхідним для Вашого бізнесу, чому б не задуматися безпосередньо про внутрішній ресурс, можливо, сформувати його за допомогою зовнішньої структури?

Це всі деталі, які необхідно враховувати, а також, перш за все, на основі бюджету, який ви можете дозволити собі інвестувати . До речі: для серйозного SEO потрібно час і гроші, відразу ж покладіть його в голову. Якщо ви пропустите навіть одну з цих двох речей, краще, якщо ви піклуєтесь про щось інше, і віднесіть цей крок до більш відповідного моменту.

Вибір консультанта SEO: деталі, на які слід стежити

Повертаючись до нас, ви повинні дістатися до того, щоб мати короткий список, скажімо від трьох до п'яти варіантів . Настав час зустрітися з ними особисто і зрозуміти, якщо ви говорите на одній мові. Пам'ятайте, що ми сказали вище: SEO - це комунікація . Ви повинні мати можливість говорити, і ви повинні бути впевнені, що людина, до якої ви звертаєтеся, зацікавлена ​​у вашому бізнесі і вашому проекті.

Під час бесіди слідкуйте за деякими сигналами тривоги, які можуть попередити вас, якщо ви зіткнулися з серйозним професіоналом або негідником у пошуках легких грошей. Якщо ви чули про прорізи або ще гірші "тіньові домени" , "безкоштовні посилання для всіх" або "привілейовані відносини з Google" , негайно покладіть їх на хрест.

Не існує "секретних рецептів". Завжди вимагайте відповідних, технічних, глибоких відповідей . Як Google пропонує себе цієї статті в консолі пошуку , задайте правильні запитання, наприклад:

 • Як довго ви працюєте в цьому бізнесі?
 • Який досвід ви маєте в моїй галузі?
 • Який досвід у вас на місці? І глобально?
 • Які результати ви очікуєте досягти і коли? Як вони вимірюються?
 • Які методи SEO ви вважаєте найбільш компетентними?
 • Які найбільш придатні для мого випадку?
 • Як я буду спілкуватися з вами?
 • Чи будете ви надавати звіт?
 • У якій формі і з якими термінами?
 • Чи пропонуєте Ви додаткові маркетингові послуги або технічні консультації на додаток до SEO?

Ви також можете попросити реального технічного аудиту , визначити пріоритети, які необхідно покращити з точки зору SEO. Серйозний професіонал, аналізуючи ваш сайт, повинен розглянути кілька елементів, але він, безумовно, не повинен забувати про такі аспекти, як внутрішні зв'язки, параметри URL, можливість сканування сторінок, коди стану браузера або зв'язок з сервером.

Вона також повинна демонструвати здатність, принаймні, керувати брендовими і небрендовими класами запитів і виявляти застарілі та / або дубльовані контенти.

Як укладено в цей цікавий відеозвіт сприяє Maile Ohye , Програми розробників розробників технологій з Google, пам'ятайте, що:

"Хороший консультант SEO повинен також відображати інші використовувані канали зв'язку (автономна реклама, соціальні мережі тощо), так само, як важливо мати чітке уявлення про конкурентів, як з точки зору того, як вони рухаються в Інтернеті, так і в автономному режимі".

Якщо консультант SEO не звертається до вашого проекту з цілісним поглядом, краще шукати інший.

Також читайте: Створіть веб-сайт або електронну комерцію: 9 сигналізує, що проект буде поганим

Фото: Майкл Стерн - куб.см ,

Якщо ви вважаєте, що SEO є елементом розвитку, необхідним для Вашого бізнесу, чому б не задуматися безпосередньо про внутрішній ресурс, можливо, сформувати його за допомогою зовнішньої структури?
Який досвід ви маєте в моїй галузі?
Який досвід у вас на місці?
І глобально?
Які результати ви очікуєте досягти і коли?
Як вони вимірюються?
Які методи SEO ви вважаєте найбільш компетентними?
Які найбільш придатні для мого випадку?
Як я буду спілкуватися з вами?