Навигация по сайту

Популярные статьи

Як правильно заповнювати SEO-теги title, description, keywords

  1. Мета теги
  2. тег титлі
  3. тег descr
  4. тег keywords

Мета теги

Початок русла - витік, в SEO - мета теги сторінки.
Оптимізацію мета тегів розглянемо більш докладно кожного мета тега сторінки.

тег титлі

Перший тег Title, він є найважливішим, і функціональним на зараз, зв'язку склепінням нових можливостей формування фрагментів сторінки.
Тег Title в пошуковій видачі сайту означає назва сторінки, і при його складання необхідно користуватися не тільки, оптимізаційними факторами але і комунікативними функціями для передачі інформацію користувачеві про зміст і цілі даної сторінки і сайту в цілому. Більш докладно про оптимізацію тега Title.

тег descr

Тег Description - даний тег служить опис сторінки (при правильному написання можливо домогтися використання тега Description в ролі сниппета пошукової видачі), при його написання треба керуватися наступними правилами оптимізації: першим це стислість, довжина тега Description бажано складати не більше 150-200 символів, від себе скажу що є виключення з правил, але при цьому що то може від цього постраждати, другим включення в нього ключових слів не тільки зі сторінки а й title сторінки, але при цьому не бажано копіювання окремих ділянок, про вляйте свою уяву і креативність в жатих рамках.

тег keywords

Тег Keywords є списком ключових слів сторінки, його роль в оптимізацію вже давно забута, але його використання рекомендую всім, і використання даних слів в ролі хмари тегів на сторінки для додаткової внутрішньої перелинковки.

Пропонуємо вам послуги: контекстна реклама , а також пошукове просування сайту .