Навигация по сайту

Популярные статьи

Як прискорити Google Chrome до максимуму? | Комп'ютер для початківців і чайників

Привіт, шановні гості і читачі блогу Rumman Привіт, шановні гості і читачі блогу Rumman.ru. Сьогодні мова піде про те, як прискорити Google Chrome до максимуму. Браузер, який з'явився в 2008 році і відомий всім своєю швидкістю роботи, напевно навіть не потребує особливого представлення, тому перейдемо відразу до проблеми, яку ми збираємося вирішити. Не всі користувачі Рунету, задовольняються швидким Інтернетом, є користувачі, у яких швидкість роботи Інтернету залишає бажати кращого, тому таким користувачам оптимізувати Google Chrome просто необхідно.

Рекомендація №1. Встановіть більш сучасну версію браузера. Перший крок щодо прискорення Google Chrome, звичайно ж , оновлення версії браузера, так як з виходом нової версії, деякі компоненти в браузері будуть працювати швидше або будь-які недоліки усунуті. Щоб це зробити, спочатку переходимо в правому верхньому куті браузера в «Налаштування»:

Вибирати пункт «Про браузері Google Chrome» і дивимося версію встановленого на ваш комп'ютер браузера.

Якщо версія браузера застаріла, то оновлюємо її до останньої версії. Зробити це можна на офіційному сайті, перейшовши за адресою: google.ru/intl/ru/chrome/browser/.
Рекомендація №2. Використовуйте тему за замовчуванням. Користувачі Google Chrome, які люблять прикрашати браузер різними темами оформлення, можуть стати причиною уповільнення швидкості роботи браузера Google Chrome. Щоб відновити тему за замовчуванням, перейдіть в «Налаштування» і в пункті «Зовнішній вигляд» натиском кнопку «Встановити тему за умовчанням».

Рекомендація №3 Вимкніть зайві модулі
Рекомендація №3 Вимкніть зайві модулі. Сучасні сайти і сервіси використовують, технології як Java, Flash, Silverlight, щоб відкрити різні стандарти до браузеру підключаються модулі. Насправді, деякими з них ви взагалі не користуєтеся або вкрай рідко. Наприклад, щоб браузер міг відкривати PDF формати , Йому підключається спеціальний модуль. Відключивши деякі з підключених модулів, можна прискорити роботу браузера. Наприклад, у мене в Chrome було підключено близько 7-8 модулів, половину яких я відключив.

Наприклад, у мене в Chrome було підключено близько 7-8 модулів, половину яких я відключив

Щоб відключити зайві модулі, перейдіть в «Налаштування», потім в пункті «Особисті настройки», перейдіть в «Налаштування контенту», у вікні,, зійдіть до посилання і запустіть його «Вимкнути окремі плагіни». Я зробив так:

  • плагін Adobe Flash Player - залишив.
  • Плагін VLC Web plugin - відключив.
  • Плагін Widevine Content Decryption Module (Widevine CDM), який займається захистом прав авторів аудіо та відео контенту, які хочуть транслювати свій контент в Html 5, але не хочуть давати право його копіювання.
  • Віддалена підтримка і доступ до своїх пристроїв через Chrome Remote Desktop Viewer, теж відключив.
  • Плагін Google Update, саме сабой відключив, тому, що я оновлюю браузер вручну.
  • Плагін Native Client (NaCl) дозволяє браузеру Google Chrome запускати високопродуктивні додатки, написані на мові C або C ++. Можете залишити, я відключив, так-як інтернет з'єднання у мене слабке.
  • Плагін Chrome PDF Viewer, дозволяє відкривати Pdf файли прямо в браузері. Відключив, тому, що у мене на комп'ютері встановлена ​​програма для читання Pdf файлів.

Ось тобі ненав'язливий Google Chrome Ось тобі ненав'язливий Google Chrome .

Рекомендація №4. Видаліть всі розширення, якими ви не користуєтеся. Магазин розширень Google Chrome, заповнений різними розширеннями платними і безкоштовними. Можна знайти розширення на будь-який смак і колір, проте не забувайте, що кожне розширення запускається в окремому системному ресурсі і пожирає ресурси системи. Завжди стежте за списком розширень і пам'ятайте, що розширення здатні значно уповільнити роботу браузера і системи в цілому. Щоб видалити зайві розширення, перейдіть в «Налаштування», потім в розділ «Розширення» і видаліть все зайве.

Щоб видалити зайві розширення, перейдіть в «Налаштування», потім в розділ «Розширення» і видаліть все зайве

Рекомендація №5. Очистіть Кеш браузера. Кеш в браузері грає важливу роль, вона зберігає завантажені сторінки на жорсткий диск і при повтором відкритті сторінки, моментально завантажує його з кешу. До речі, кеш браузера, може сильно вам полегшити життя, якщо ви навчитеся витягувати звідти переглянуте відео, тому я раджу не пропустити статтю про те, як завантажити відео з будь-якого сайту . Однак, з часом цих файлів ставати дуже багато і це стає причиною уповільнення роботи браузера Google Chrome. Тому, щоб прискорити Google Chrome, не забувайте регулярно робити очищення вмісту кеша. Для цього, переходите в «Налаштування» і вибираєте пункт «Історія» потім натискаємо кнопку «Очистити історію».

Рекомендація №6
Рекомендація №6. Не відкривайте більше 10 вкладок одночасно. У браузері Google Chrome, вкладки споживають найбільшу кількість оперативної пам'яті, тому не рекомендується при слабкому з'єднанні з Інтернетом, відкривати більше десяти вкладок.

Рекомендація №7. Також якщо ви не любитель стежити за рекламою в Інтернеті і у вас повільне з'єднання з Інтернетом, то можете відключити рекламу на сайтах. Для цього, потрібно встановити розширення Adblock. Після чого веб-серфінг стає швидше, безпечніше і чистіше.
Приклад, роботи розширення ви можете спостерігати нижче:

Рекомендація №8. Спробуйте встановити бета версію Google Chrome. Розробники браузера Google Chrome пропонують кілька версій для оновлення. Стабільну версію, про який йшлося трохи вище, потім версію для розробників (Бета) і експериментальну версію. З виходом кожної нової версії, щось покращується, щось виправляється в роботі браузера. Для того, щоб завантажити бета версію, перейдіть за адресою: download.my-chrome.ru/.

У цій статті, я не спонукаю до поетапного застосування вищевказаних дій, однак використовуючи деякі рекомендації, ви зможете   прискорити роботу Windows   і роботу браузера зокрема
У цій статті, я не спонукаю до поетапного застосування вищевказаних дій, однак використовуючи деякі рекомендації, ви зможете прискорити роботу Windows і роботу браузера зокрема.
Якщо у вас є, свої рекомендації або поради щодо прискорення роботи браузера Google Chrome, то доповнюйте в коментарях.

Успіхів! І до нових зустрічей на сторінках мого блогу.