Навигация по сайту

Популярные статьи

Як просунути landing page, труднощі SEO просування Лендінзі

  1. У чому складність просування?
  2. Як бути з landing page?
  3. Що робити?

Лендінгем завжди були хорошим маркетинговим інструментом. Якщо Лендінгем орієнтований на цільову аудиторію, а також при грамотному його дизайні, конверсія з такого сайту буде значно більше, ніж з багатосторінкового. Але багато власників бізнесів, зі своїм одностранічнік звернувшись в веб-студію або агентство, щоб просувати його, отримують незрозумілий відповідь або відмову, тому що, виявляється, Лендінзі неможливо просунути. Чому ж вони потрапляють в таку ситуацію?

Справа тут в недостатній інформованості. Спочатку Лендінзі орієнтовані саме на контекстну або банерну рекламу. Основна відмінність Лендінзі від звичайного сайту не тільки в особливій структурі і верстці, але і в «вузькості» пропозиції. Лендінгем пропонує один товар або одну послугу, містить мінімум тексту, онлайн-консультант, за відгуками друзів елемент, а також тригери довіри і боротьби з запереченнями - ось його типова структура.

У чому складність просування?

Сайт зазвичай просувається по великій кількості запитів. Серед запитів зустрічаються високочастотні, середньо-і низькочастотні. Запити групуються за темами таким чином, щоб одна сторінка відповідала на групу суміжних запитів. Інші сторінки підтримують обнародувано запити, перенаправляючи близько тематичний трафік і вага. Одна сторінка не повинна відповідати на різні тематичні запити (наприклад, «купити автомобіль» і «ремонт автомобілів»), оскільки така сторінка буде малорелевантна кожному з цих запитів.

Основою просування є внутрішня оптимізація, в яку входить також написання оптимізованих унікальних текстів, завдання тайтла сторінки - дуже важливий елемент, заголовків і підзаголовків, внутрішня перелінковка сторінок і тому подібні елементи.

Як бути з landing page?

оскільки landing page - це всього одна сторінка, то її можна оптимізувати під 2-4 запиту. Причому, це будуть досить нечастотние запити, так як середньо частотні запити, а тим більше високочастотні запити повинні мати підтримують сторінки. До того ж, тематичні запити повинні бути однорідними, в іншому випадку вам не вдасться поставити коректний тайтл і підзаголовки.

Ще один важливий момент - тексти. Складно переоцінити їхню соціальну значимість для просування. Той час, коли можна було накупити посилань і вийти в топ, давно вже минуло. Зараз для просування потрібно багато працювати над сайтом, і особливо над його контентом. На лeндінге же розміщується мало текстової інформації. Якщо розмістити тут додаткові тексти, то вони можуть зруйнувати його дизайн і знизять конверсію.

Що робити?

При розробці Лендінзі необхідно враховувати, що для нього необхідна реклама. Якщо ви хочете саме просувати свій сайт, то ще при розробці дизайну потрібно доповнити його сторінками, перетворивши в так званий мультілендінг. Тоді у вас буде функціонал звичайного сайту, але при цьому яскравий конверсійний дизайн. Якщо ваша мета - створити сторінку для товару, дуже рідкісного в пошуку, то ви маєте всі шанси без додаткових зусиль вийти в топ.

Замовити розробку сайту

29 Августа 2017

Рекомендуємо почитати

У чому складність просування?
Як бути з landing page?
Що робити?
Чому ж вони потрапляють в таку ситуацію?
У чому складність просування?
Як бути з landing page?
Що робити?