Навигация по сайту

Популярные статьи

Як просувати сайти статтями? Просування сайтів

  1. Як почати просувати статтями?
  2. Де шукати тематичні майданчики?
  3. Яка кількість символів найбільш оптимально?
  4. Скільки ключових слів використовувати при написанні статті?
  5. Знайдіть грамотного копірайтера!
  6. Фінансова сторона просування статтями
  7. Яким чином можна заощадити бюджет?
  8. Як відбувається розмноження статті?
  9. Скільки ми заощадимо скориставшись розмноженням статей?
  10. Яким чином перевіряється унікальність?
  11. Цікаво почитати:

Одним з ефективних методів просування сайтів в пошукових системах є просування статтями Одним з ефективних методів просування сайтів в пошукових системах є просування статтями. У чому сенс такого просування і як воно здійснюється?

Просування статтями полягає в тому, що ви розміщуєте статті, всередині яких зустрічаються посилання на ваш сайт на новинних майданчиках, блогах і інших інформаційних ресурсах.

Як почати просувати статтями?

Для початку необхідно знайти майданчики вашої тематики, або близькою до неї, на яких ви б хотіли розмістити статті. Вибір саме тематичних майданчиків вкрай важливий! По-перше, це створить приплив цільових відвідувачів на ваш сайт. По-друге, це допоможе пошуковій системі більш точно визначити тематику вашого сайту.
Погодьтеся, нелогічно з точки зору пошукової системи, та й напевно людської, бачити статтю технічної спрямованості, припустимо по SEO, на майданчику, присвяченій японської кухні або того гірше 18+ спрямованості.

Де шукати тематичні майданчики?

Рекомендую шукати майданчики для розміщення в спеціальному розділі , на форумі про пошукових системах . Особисто я завжди шукаю майданчика саме там.

Або можна скористатися спеціальними сервісами, наприклад:

  • біржа статей SeoZAVR ;
  • біржа статей Liex ;
  • біржа статей SeoLink ;

Як правило, статті розміщуються «назавжди». Тобто ваша стаття буде перебувати на майданчику, до тих пір, поки майданчик функціонує.

Майданчики знайдені. Далі необхідно написати самі статті. Якщо ви досвідчений копірайтер, то можете самостійно виконати даний крок, якщо немає, то можна замовити написання статей на біржах контенту. наприклад на CopyLancer або TextBroker .

Копірайтеру необхідно повідомити кількість символів, яке повинно бути в статті і ключові слова, які далі будуть анкорами, провідними на ваш сайт.

Яка кількість символів найбільш оптимально?

Для пошукової системи не рекомендується складати занадто довгі і дуже короткі тексти. Знайдіть золоту середину. Я рекомендую написання статей від 3000 до 6000 символів без пробілів.

Скільки ключових слів використовувати при написанні статті?

Знову-таки, тут головне не переборщити, я рекомендую не більше трьох ключів.

Знайдіть грамотного копірайтера!

Вибір грамотного копірайтера - вкрай важливий крок! Трохи забіжу вперед: бувають статті для людей і статті для пошукових систем. Статті для людей одночасно є і статтями для пошукових систем. Різниця в тому, що статті для людей призначені для перенаправлення цільового трафіку на ваш сайт, а так же передачі посилального ваги. Статті для пошукових систем служать лише для передачі посилального ваги, тому не завжди читабельні.

Якщо ви поставили собі за мету за допомогою статті отримати як трафік, так і контрольний вагу, то перевірте, що копірайтер добре знайомий з вашою тематикою і в змозі написати добре читабельний текст.

Припустимо тексти статей у вас. Далі необхідно розставити посилання, створивши тим самим анкор. Не рекомендується розставляти посилання на декілька доменів в одній статті.
Все готово, можна передавати статті на розміщення власникам майданчиків.

Фінансова сторона просування статтями

Давайте розглянемо фінансову сторону просування статтями.

Припустимо, що нам потрібно близько 300 максимально унікальних статей на місяць для успішного просування. При середніх розцінках копірайтерів - 4 $ / 1000 знаків тексту і довжині статті в 3000 знаків, одна стаття вийде на 12 $. А нам потрібно 300, відповідно вартість написання 300 статей буде рівна 3600 $! Чи не кволо вийшло, чи не так ?!

Якщо основною метою просування статтями є перенаправлення трафіку, то тут нічого не поробиш. Доведеться розщедритися.

Але якщо статті призначені для передачі посилального ваги і підняття сайту по будь-яким запитам у видачі пошукової системи, то заощадити бюджет можливо, і заощадити суттєво!

Яким чином можна заощадити бюджет?

Існує спеціальна послуга - розмноження статей . Після того, як ви отримали статті на просування, вам необхідно Далі стаття передається на розмноження, середня вартість - 14 $ / 1000 знаків.

Рерайтерам необхідно повідомити:

  1. точно називайте необхідну кількість статей на виході;
  2. вказуйте вид матеріалу на виході - все в одному файлі, або кожна стаття в окремому файлі;
  3. чи потрібно проставляти html-теги і які саме;
  4. чи потрібно генерувати заголовки;
  5. чи потрібно проставляти посилання - кількість на статтю, вказати якомога детальніше правило проставляння посилань (наприклад - перша завжди однакова, друга - один з варіантів за списком), чи потрібно схиляти текст посилання (для підвищення природності);
  6. свої додаткові вимоги;

Рекомендую з однієї статті генерувати не більше 60 статей, таким чином унікальність цих статей буде вкрай велика для пошукової системи.

Неунікальні статті будуть склеєні пошуковими системами, і скажімо, з 100 неунікальний статей, знайдених пошукачем, контрольний вагу буде передавати тільки одна.

Як відбувається розмноження статті?

Процес розмноження полягає в підборі синонімів до максимально можливим наборам слів в оригінальному тексті, які далі будуть випадково розподілені в кожну з розмножених копій.

Скільки ми заощадимо скориставшись розмноженням статей?

Давайте прикинемо. Так як з однієї статті рекомендується генерувати близько 60 статей, то отже нам необхідно 5 статей-початкових кодів. По грошах це: 60 $ копирайтерам на написання статей, і 14 $ × 3 × 5 = 210 $ на розмноження цих 5ти статей. Разом в сумі ми витрачаємо 270 $ на створення 300 унікальних статей. У підсумку ми економимо близько 3330 $!

Яким чином перевіряється унікальність?

Унікальність перевіряється алгоритмом шинглів (від англ. Shingle - лусочки). Якщо коротко, то сенс алгоритму полягає в тому, що обидва порівнюваних тексту розбиваються на групи йдуть по порядку слів. На практиці ми використовуємо довжину групи дорівнює 10 слів. Вибірка слів в групу відбувається внахлест, а не встик. Кількість груп дорівнюватиме: колічеству_слов_в_статье - (дліна_одной_группи - 1). Далі обчислюються контрольні суми кожної групи через якусь статичну функцію хешування, наприклад CRC32, MD5, SHA1. З отриманих значень контрольних сум вибираються все, що, скажімо, діляться на 25, і серед них шукаються однакові значення.

Даний опис дуже короткий і поверхневе. В недалекому майбутньому я напишу статтю, присвячену цій алгоритму і приведу приклади реалізації на мові Python. Сам скрипт вже готовий і працює, просто потрібно привести в порядок код.

Цікаво почитати:

Вчимося масштабувати зображення . Rambler вибув з трійки найпопулярніших пошуковиків.

Як почати просувати статтями?
Де шукати тематичні майданчики?
Яка кількість символів найбільш оптимально?
Скільки ключових слів використовувати при написанні статті?
Як відбувається розмноження статті?
Скільки ми заощадимо скориставшись розмноженням статей?
Яким чином перевіряється унікальність?
У чому сенс такого просування і як воно здійснюється?
Як почати просувати статтями?
Де шукати тематичні майданчики?