Навигация по сайту

Популярные статьи

Як просувати веб студію, рекламне інтернет агентство

 1. Які можуть бути бізнес-ніші для web-студії:

У наш час багато хто хоче стати незалежними бізнесменами, наприклад просувати свою веб-студію, використовуючи практично безмежні можливості глобальної мережі Інтернет У наш час багато хто хоче стати незалежними бізнесменами, наприклад просувати свою веб-студію, використовуючи практично безмежні можливості глобальної мережі Інтернет. Дійсно, сидячи вдома за комп'ютером можливо не просто заробити собі на хліб, а й заснувати цілу корпорацію. Особливо везе в цьому плані фахівцям інфосфері - програмістам, дизайнерам, системним розробникам і копірайтерів.
Якщо назріло велике бажання зайнятися Інтернет-бізнесом, а брати участь в черговій фінансовій піраміді або біржових іграх немає навичок і ресурсів, можна відкрити свій приватний бізнес .

Набравши команду віддалених співробітників і забезпечивши їх замовленнями, можна отримувати стабільний дохід і розвивати рекламне інтернет агентство до меж своєї уяви і енергії. При необхідності можна продати поставлений на ноги бізнес і отримати відмінний доважок до свого капіталу.

Для початку необхідно серйозно подумати, що саме можна запропонувати майбутнім клієнтам. Якими навичками і вміннями повинен володіти студія веб-розробник як гравець на ринку створення і просування сайтів? Позначимо базові:

 • По-перше, умінням створювати сайти на різних движках (в ідеалі - кількох), консультувати замовника з питань управління CMS (системою управління контентом), тобто оновлення інформації на сайті при необхідності.
 • По-друге, надавати послуги з веб-дизайну, які йдуть рука об руку зі створенням сайтів - це малювання красивих шаблонів, фонів, анімаційних банерів, монтаж презентацій і роликів, оформлення pdf документів.
 • По-третє, клієнту треба створити комфортні умови для ведення бізнесу за допомогою створеного сайту, домовитися про подальшу технічну підтримку.

Потреба в комплексному наборі послуг якраз і викликає попит на співпрацю саме з веб-студіями з боку компаній. Адже фрілансери-одинаки часто нездатні вирішувати ємні завдання.

Хоча можна вибрати більш вузьку спеціалізацію, що не охоплювати весь спектр послуг в ніші інтернет маркетингу. На перших порах, не маючи досвіду навіть краще освоїти якісно одну послугу і потім поступово розширювати свої пропозиції.

Які можуть бути бізнес-ніші для web-студії:

 • Створення сайтів. Від недорогих сайтів-візиток, до Лендінгем і люксових проектів з шикарною графікою
 • Просування сайтів. Розкрутка найчастіше передбачає роботу програміста по первинним налаштувань сайту, а потім роботи по наповненню сайту статтями під ключові запити, seo-оптимізацію на сайті і закупівлю посилань
 • Інтернет реклама. Ви можете найняти фахівця з налаштування контекстної реклами в Яндексі або Гуглі
 • WEB-Дизайн. Спеціалізуючись на дизайнерських роботах Ви можете охопити спектр від візиток, до банерів і сайтів.
 • Копірайтинг. Написання продають текстів і нескладних статей для цілей просування сайтів - це постійна нагальна потреба для бізнесу.
 • SMM-Агентство. Напевно самий складний бізнес. Тут далеко не всі професійні агентства в змозі надати нормальний сервіс. Розкрутка бізнесу в соцмережах складно прогнозований і вимагає досвіду і знання психології процес.

Як розкрутити веб студію і знайти клієнтів на інтернет-рекламу

Зібрати команду, яка буде виконувати замовлення клієнтів, нескладно - тут на допомогу прийдуть численні біржі фрілансу, де спілкуються і обмінюються досвідом в очікуванні клієнтів безліч програмістів, веб-розробників, фахівців різних спрямувань. Власнику студії залишається лише провести ретельний відбір кандидатів - тут допоможе портфоліо і відгуки колишніх замовників.

Бажано в найкоротші терміни зареєструвати веб-студію в якості юридичної особи - можна почати з формату ІП, в цьому випадку виплата податків здійснюється за спрощеною схемою. Найкращим варіантів є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), яке необхідно оформити при розширенні бізнесу (але тут Вам знадобляться співзасновники). Клієнти більше довіряють серйозної організації з наявністю документів.

Найчастіше перших клієнтів можна знайти в колі знайомих і друзів. За недорогою ціною (Ви ж ще не впевнені в своїй команді) Ви зможете отримати клієнта і оцінити свої результати. Якщо студія добре себе показала, то її як правило рекомендують знайомим, партнерам. Так формується клієнтська база - найцінніше, що є в арсеналі будь-якого бізнесмена.

Для процвітання і стабільної роботи новоспеченої фірми важливо продумати зміст бізнес-плану і здійснювати грамотне планування, а також регулярне просування власного сайту допомогою Інтернет-технологій.

ДО РЕЧІ, МИ НАВЧАЄМО розкрутки сайту ! З ГАРАНТІЄЮ РЕЗУЛЬТАТУ .. >>

Отже, які можуть бути варіанти?

 • Пряме просування. Тобто, щоб Вас знаходили в пошуку Яндекса. Тут доведеться наймати seo-фахівця, а також інтернет-маркетолога, спеціаліста по контекстній рекламі.

Тут доведеться наймати seo-фахівця, а також інтернет-маркетолога, спеціаліста по контекстній рекламі

 • Розміщуйте інформацію про себе всюди, де можливо: на картах Яндекса і Гугла, на порталах і форумах, дошки оголошень і каталоги сайтів у Вашому регіоні.
 • Залучайте промоутерів за відсоток від залучених клієнтів
 • Домовляйтеся з інтернет-виданнями бізнес тематики, щоб вони розмістили PR статтю про Вашу компанію на їх ресурсі
 • Шукайте бізнес-групи в соцетях і беріть участь в обговореннях, показуйте свій експертний статус
 • Створюйте якісний контент - пишіть огляди Ваших успіхів, створюйте відео і розміщуйте в інтернеті

Можливо, повний успіх прийде не відразу, але якщо не будете робити помилок, обманювати клієнтів і наймати ледарів, то Ваша web-студія буде розвиватися, і онлайн-бізнес буде приносити дохід!

Якими навичками і вміннями повинен володіти студія веб-розробник як гравець на ринку створення і просування сайтів?