Навигация по сайту

Популярные статьи

Як реалізувати Rel = тег видавця Google у 4 простих кроки

  1. Крок 1. Створіть бізнес-сторінку Google+
  2. Крок 2. Додайте тег Rel = Видавець
  3. Крок 3: Запит на перевірку
  4. Крок 4: Випробування

Тег Google rel = publisher надає Google інформацію, яку можна використовувати для визначення релевантності сайту компанії, посилаючись на сторінку Google+ компанії на веб-сайт компанії

Тег Google rel = publisher надає Google інформацію, яку можна використовувати для визначення релевантності сайту компанії, посилаючись на сторінку Google+ компанії на веб-сайт компанії. Реалізація тегу Google rel = publisher дійсно дуже проста, і це можна зробити в чотирьох простих кроках.

Крок 1. Створіть бізнес-сторінку Google+

Якщо ваша компанія ще не має налаштування бізнес-сторінки Google+, її потрібно створити, перш ніж реалізувати цей тег. Якщо ви вже маєте бізнес-сторінку Google+, ви можете перейти до кроку 2.

  • Щоб налаштувати сторінку Google+, спочатку потрібно ввійти до свого облікового запису Google+ (якщо у вас його ще немає, його можна створити тут).
  • Після входу натисніть посилання "Сторінки", яку можна знайти в категорії "Більше" ліворуч, і виберіть "Створити нову сторінку".
  • Потім виберіть категорію Місцевий бізнес або Місце. Введіть номер телефону компанії та виберіть Знайти. Якщо ви не бачите назви своєї компанії у списку, натисніть Додати своє підприємство в Google або знайдіть інший номер, якщо з вашою компанією пов'язано інший номер.
  • Після того як ви вибрали відповідну компанію, ви зможете ввести або змінити інформацію про свою компанію. Після підтвердження правильності всієї інформації виберіть "Створити", і нова сторінка Google+ буде доступна для використання.

Крок 2. Додайте тег Rel = Видавець

Додайте тег rel = publisher у головний тег домашньої сторінки або найзначнішу сторінку на вашому веб-сайті. HTML, який потрібно вставити в голову, повинен виглядати так:

<link href = ”URL сторінки вашої компанії Google+” rel = ”publisher” />

Після додавання вищезгаданого HTML-коду на ваш веб-сайт вам доведеться створити посилання на своїй бізнес-сторінці Google+, що вказує на ваш веб-сайт. Це посилання має бути точною URL-адресою сторінки, до якої було додано вищезгадане посилання.

Крок 3: Запит на перевірку

Після додавання відповідних посилань на веб-сайт компанії та відповідну бізнес-сторінку Google+ останній крок для додавання тегу rel = publisher - це запит на підтвердження від Google. Це спосіб Google перевірити, чи можна довіряти сторінці Google+. Щоб пройти цей процес, спочатку потрібно виконати вимоги, вказані на формі запиту на підтвердження сторінки Google+, а потім заповнити й надіслати форму.

Крок 4: Випробування

Крок 4: Випробування

Після завершення вищевказаних кроків перевірте, чи правильно виконано тег rel = publisher. Це можна легко зробити за допомогою інструменту тестування багатих фрагментів Google. Якщо тег rel = publisher виконано належним чином, цей інструмент відобразить розмітку, як це буде показано в результатах пошуку Google.

Плече Цифрові медіа - це Тампа SEO компанії . Якщо у вас виникли запитання щодо реалізації тегу rel = publisher або покращення стратегії SEO, зателефонуйте нам за номером (866) 611-6287 або заповніть форму запиту на контакт .