Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити готель, щоб вона дозволяла добре заробляти?

 1. Як не загубити бізнес: 4 помилки, яких необхідно уникати
 2. Як розкрутити проект?
 3. Показники оцінки ефективності бізнесу
 4. Підводні камені готельного бізнесу
 5. Нецільове розміщення об'єкта
 6. Неадекватний розрахунок цін
 7. Чи не закладені витрати на реалізацію проекту
 8. Невдале розташування приміщень
 9. Мало часу на вирішення поставлених завдань
 10. недобір штату
 11. Тенденції індустрії гостинності в 2017 році
 12. Тренд 1. Роботи-кур'єри і роботи-консьєржі
 13. Тренд 2. Електронні стійки реєстрації
 14. Тренд 3. Гаджети і розумне освітлення в номерах
 15. Тренд 4. Бургери в студію і доставка їжі
 16. Тренд 5. Нові ринки
 17. Особливості готельного бізнесу в Москві
 18. гнучкі тарифи
 19. Додаткові послуги
 20. Створення мереж готелів
 21. Поради мільйонерів про питанні просування готелю
 22. Купівля готового готельного бізнесу
 23. «Перший Брокер» дізнається все про об'єкт
 24. Як розкрутити готель: відео

08.02.2017

Просування готелю - важливий етап бізнесу, який дозволяє подолати конкуренцію і отримувати стабільний дохід. Навіть якщо ви вже зайняли певну нішу на ринку, не забувайте про рекламу і маркетинг. Єдиний спосіб розкрутити готель, щоб вона дозволила отельеру стабільно заробляти, - активно нагадувати про себе в рекламних публікаціях, прямих контактах з партнерами і постійними клієнтами, на виставках і профільних конференціях. У цьому матеріалі ми розповімо про ключові методи просування проекту.

У цьому матеріалі ми розповімо про ключові методи просування проекту

Єдиний спосіб розкрутити готель - активно нагадувати про себе.

Як не загубити бізнес: 4 помилки, яких необхідно уникати

Помилка 1. Покинутий сайт

Конкуренція на ринку готельних послуг висока, тому не варто забувати про власний сайті. На онлайн-майданчику розмиті фотографії, немає прайса з актуальними цінами, форма бронювання розпочато, але не дороблена? Вітаємо, замовлень в найближчі дні можете не чекати.

Помилка 2. Немає онлайн-бронювання

Клієнти зазвичай йдуть з сайту, якщо не можуть швидко забронювати номер. Пропонуєте залишити заявку і передзвонити? Це минуле століття. З таким сервісом смішно працювати ось уже 10 років.

Помилка 3. Невміння утримувати клієнтів

Особливості реклами готельних послуг полягають у тому, щоб постійно нагадувати клієнтам про себе. Картки знижок, подарунки та накопичувальні бонуси незручні. Про знижки гості забувають, карти втрачають, подарунки - і зовсім зайва стаття витрат. Є варіант набагато простіше. Підключіть до модуля бронювання на сайті додаток email marketing. Інформація про знижки, сезонних пропозиціях і т. П. Буде приходити до замовника на пошту. Головне не бути занадто нав'язливим.

Помилка 4. Ціни на букінгу нижче, ніж на сайті

Якщо не плануєте занапастити сам сенс існування сайту і прямих замовлень, ніколи не ставте ціни на букінгу нижче, ніж на основний ресурс. Спочатку ви будете отримувати більше замовлень з зовнішнього джерела. Але не спокушайтеся - паралельно ви кожен раз втрачаєте десятки клієнтів.

Як розкрутити проект?

Перелічимо основні прийоми готельного маркетингу, які збільшать відвідуваність закладу.

 • Супутні послуги. Якщо в готелі багато номерів і всі вони постійно наповнені, зростання прибутку забезпечать додаткові послуги: бару, таксі, пральні, хімчистки.
 • Співпраця з турфірмами. Запропонуйте туроператорам відсоток від вартості бронювання номера кожного приведеного клієнта. Щоб поповнити базу партнерів, обдзвоните організації і запропонуйте їм свої послуги.
 • Анкетування. Розкручуючи хостел або міні-готель, не забудьте про такий важливий момент, як збір контактних даних. Отримати цю інформацію ви зможете, якщо будете укладати договори на місці.
 • Наповнення сайту. Додайте на сайті опис готелю і схему проїзду, інформацію про розташованих поблизу пам'ятки, зробіть фотографії номерів і холів, вкажіть розцінки і перерахуйте надані послуги. Зручний спосіб збільшити продажі номерного фонду - зробити віртуальний тур по готелю.
 • Просування в інтернеті. Для розкрутки ресурсу зареєструйтеся в пошукових системах і рейтингах, активно обмінюйтеся посиланнями, використовуйте елементи СЕО, не забувайте вказувати контактну інформацію в усіх листах, зверненнях і КП.
 • Виставки і конференції. PR-менеджери дають раду брати активну участь у виставках, ярмарках і конференціях по темі. Так ви швидше знайдете партнерів по бізнесу і інвесторів, донесете інформацію про готелі турфірмам і навіть на місці укладіть договори.

Показники оцінки ефективності бізнесу

Розрахувати ефективність проведення рекламної кампанії і фінансового планування, а також отримати інформацію про якість готельних послуг та особливості управління підприємством дозволяють коефіцієнти і показники. Перерахуємо ті з них, які є актуальними для готелю.

 • Коефіцієнт завантаженості. Нормальна завантаженість - 60-70%. Якщо цифра наближається до 100%, це негативно позначиться на якості обслуговування і комфорт відвідувачів.
 • RevPAR. Цей інструмент показує середню виручку готелі за добу в перерахунку на один номер.
 • Коефіцієнт сезонних коливань завантаження. Заселення як великих, так і невеликих готелів йде нерівномірно. Цей показник робить очевидним різницю між наповнюваністю в несезон до потоку клієнтів в стандартний період.
 • Оборотність койко-місця. Показує середній час проживання гостя в номері. На підставі цих даних вираховують обсяг оборотів місця в рік.
 • Коефіцієнт потенційних можливостей. Необхідний для обчислення обсягу реальних і додаткових послуг, які готель може запропонувати при поточному рівні оснащення і бюджеті.

Показники, що характеризують відмінні риси готельного сервісу, допомагають керівництву раціонально планувати діяльність, розробляти ефективні стратегії управління та розвитку і досягати поставлених планових показників.

Підводні камені готельного бізнесу

Про підводні камені в готельному бізнесі розповідає виконавчий директор компанії «СІТІСТРОЙ» Іванна Табачнікова.

Нецільове розміщення об'єкта

Шиномонтаж на 10-му поверсі навряд чи буде приносити дохід. Те ж саме стосується і ринку готельних послуг. Підприємство потрібно розміщувати там, де воно гарантовано матиме успіх. Тому ще на етапі будівництва або укладення договору оренди продумайте, хто ваш клієнт і які точки по сусідству з місцем проживання його цікавлять.

Неадекватний розрахунок цін

Щоб ціна на продукт була адекватною, заздалегідь розрахуйте її з урахуванням собівартості. Інакше вийде, що, збільшуючи доходи і зменшуючи витрати за рахунок скорочення штату, ви залишитеся один в порожньому будинку.

Чи не закладені витрати на реалізацію проекту

Ще один підводний камінь хостелу, міні-готелю або готелю - малий бюджет. Закладайте в проект, як мінімум, 10% поверх основних витрат. Якщо за 5 днів до відкриття виявиться, що ви забули навігаційні таблички, ви, звичайно, зможете скористатися паперовими покажчиками або поставити на вході консьєржа, який особисто покаже гостям їх номери. Але це незручно, затратно і досить безглуздо.

Невдале розташування приміщень

У Москві чимало готелів, площа яких використовується абсолютно нераціонально. Кухня на другому поверсі, а ресторан - на четвертому, відсутність службових приміщень і чорного входу - все це збільшує ваші витрати. А особливість малого готелю в тому, щоб вміло заробляти на кожному квадратному метрі площі.

Мало часу на вирішення поставлених завдань

Закладіть в цикл реалізації проекту достатній час на виконання завдань. Це стосується поставки обладнання та меблів, узгодження рекламних макетів і дизайн-проектів, найму персоналу і т. П.

недобір штату

Знайти адекватних покоївок, керівників, менеджерів і офіціанток складно навіть в мегаполісі, що вже говорити про маленькому місті, де рекрутери не встигають вербувати кадри. Почніть комплектацію штату заздалегідь, так у вас буде резерв для усунення від обов'язків недобросовісних виконавців і залучення на їх місце нових.

Тенденції індустрії гостинності в 2017 році

Світ за останні 10 років змінився кардинально. Тепер соціальні мережі - інструмент просування бізнесу, а смартфони вирішують найрізноманітніші завдання, від навігаційних до управлінських. Інновації торкнулися і великих готельних комплексів.

Тренд 1. Роботи-кур'єри і роботи-консьєржі

Не за горами час, коли боти будуть відповідати за безпеку в готелі і виконання ряду інших функцій.

Поки можна передати роботам тільки частина функцій, проте вже ясно, що скоро ситуація зміниться. Наприклад, в The Residence Inn LAX працює робот Валлі, який доставляє гостям речі і кореспонденцію, а в Hilton - консьєрж Конні. Більш того, Maidbot вже сконструював робота-покоївку по імені Рози. Не за горами час, коли боти будуть відповідати за безпеку в готелі і виконання ряду інших функцій.

Тренд 2. Електронні стійки реєстрації

Електронні стійки реєстрації.

Пройти реєстрацію на електронній стійці, вибрати номер і заплатити від нього незабаром можна буде в найбільш прогресивних готелях. А на зміну телефонами в кімнатах приходять планшети з вбудованим меню обслуговування.

Тренд 3. Гаджети і розумне освітлення в номерах

Звиклі до інфраструктури великого міста відвідувачі хочуть бачити всі зручності і в готелі. Дайте їм розваги, які порадують, а не простий доступ до кабельного. В арсеналі готельєрів - розумні освітлення і дзеркала, планшети і новомодні гаджети.

Тренд 4. Бургери в студію і доставка їжі

Доставка сніданку, обіду або вечері в будь-яку точку, де ви вирішили перекусити.

Змінюється і підхід до організації харчування. Тепер, крім ресторанних страв, гостям пропонують безліч альтернатив, від бургерів до швидких салатів в фут-кортах. Фактично, доставити сніданок, обід або вечерю можуть в будь-яку точку, де ви вирішили перекусити. Це зручно для людей з обмеженими можливостями, сімей з дітьми та інтровертів, що вважають за краще гучним ресторанам затишні диванчики поблизу від номера.

Тренд 5. Нові ринки

Курортні готелі для багатіїв поступаються місцем сучасним готелям, орієнтованим на молодих людей і китайських туристів. До 2020-го, за прогнозами, китайський ринок складе 200 млн. Чоловік.

Особливості готельного бізнесу в Москві

Для готельної індустрії Москви характерною перевага рентабельності в сторону міні-готелів на 20 номерів. Будівництво такого закладу вимагає вкладень в розмірі 2-3 млн. Доларів. Для обслуговування достатньо 15 чоловік. При середній заповнюваності на 75% і ціною за номер до 150 доларів за добу готель окупиться приблизно за 3-5 років. Тепер розповімо про прийнятні для столиці варіантах просування готельних послуг.

гнучкі тарифи

Запропонуйте клієнтам можливість проживання протягом потрібного їм періоду. Це виключить простий в несезон. Дозвольте бронь на ніч, на добу або годину. До вас прийдуть мешканці Москви і гості столиці, які потребують нічлігу.

Додаткові послуги

Якщо раніше додаткові послуги були особливістю і перевагою великих готелів, то сьогодні цю нішу освоюють хостели і міні-готелі. Власна кухня, пральня, джакузі і сауни, СПА-процедури і масажні кабінети - продаж будь-яких додаткових послуг в готелі здатна принести прибуток.

Створення мереж готелів

Ви можете об'єднатися з іншими готелями, так як розкручувати новий готель в цьому випадку простіше. У підсумку єдині елементи брендування і корпоративний стиль стануть вашою фішкою. Так як в мережу входять заклади різного класу, вийде більш рівномірно розподіляти номерний фонд.

Поради мільйонерів про питанні просування готелю

Генеральний директор готелю Jolly Ноtеl Фабіо Убіалі (Мілан) рекомендує звернути увагу на підприємців і фахівців, які цінують комфортні умови проживання, зручність проїзду до ділового центру міста і як не можна краще оснащені кабінети і конференц-зали.

Директор мережі міні-готелів LUXA Олексій Арсеньєв пильну увагу звертає на персонал. Обслуговуванням номерів, охороною готелю та приготуванням їжі повинні займатися люди, у яких є іскра, оскільки вони покажуть максимальну старанність в роботі.

Олексій також радить не економити на оснащенні. Прохідність підприємства можна порівняти з аналогічним показником в аеропорту, тому неякісні речі швидко прийдуть в непридатність. Ще одна тонкість готельного бізнесу полягає в збільшенні потужності будівлі. Кондиціонери, кухонний та побутова техніка, комп'ютери та пральні машини вимагають енергії, стандартних запасів, закладених забудовником, тут не вистачить, тому доведеться вмощуються чиновників.

Власник готелю Elounda Hotels & Resorts Іліас Кокотосу радить не забувати про автентичність. Приїжджаючи в провінцію Франції або на Крит, клієнти очікують чітко усвідомлювати це, тому скальковані закладу не користуються попитом. Національний колорит - ось чого повинно бути в достатку в номерах і холах. Те ж стосується набору послуг і організації культурної програми. Це цікаві події, яскраві страви, нові розваги. Не так складно розкрутити готельний комплекс, як підтримувати в ньому бурхливе життя.

Купівля готового готельного бізнесу

Успішний бізнес складно побудувати як в маленькому місті, так і в столиці. Якщо ви не знаєте, як запустити і розкрутити готель квартирного типу або великий готель, не в курсі кон'юнктури ринку і не володієте достатнім запасом коштів і досвіду, ви можете купити готовий проект. В цьому випадку у вас вже будуть вирішені питання з кадровим складом, організацією бухгалтерії і системи безпеки, постійними клієнтами і іншими не менш важливими моментами. При виборі об'єкта прораховують все досконально.

 • Дохід організації. Проведіть фінансовий аналіз діяльності, перевірте стан звітності і факт проходження попереднім власником процедури сертифікації готельних послуг.
 • Оцінка конкурентних переваг. Можливо, заклад має відчутні переваги (зручне розташування, оригінальні інтер'єри, великий відсоток суміжних послуг).
 • Приміщення та обладнання. Оцініть стан номерного фонду та місць загального перебування. Чи багато що доведеться замінювати, у скільки обійдеться ремонт. Завжди співвідносите витрати на ці заходи з очікуваним прибутком.

«Перший Брокер» дізнається все про об'єкт

З «Першим Брокером» ви можете купити бізнес і досягти успіху в ньому вже через півроку-рік. А фахівці переконаються в чистоті угоди. У нашій компетенції:

 • перевірка пропозицій, виставлених на продаж;
 • готова база оголошень продавців по об'єктах в Москві, Санкт-Петербурзі, регіонах;
 • проведення попереднього аудиту проекту;
 • оцінка ринкової вартості і рентабельності підприємства.

Ми також допоможемо вам з просуванням послуг, пошуком партнерів і клієнтів. Ваше завдання - підписати договір. Решта функцій ми візьмемо на себе.

Як розкрутити готель: відео


Повернення до списку

На онлайн-майданчику розмиті фотографії, немає прайса з актуальними цінами, форма бронювання розпочато, але не дороблена?
Пропонуєте залишити заявку і передзвонити?
Як розкрутити проект?