Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити групу вконтакте безкоштовно, швидко, самостійно

 1. Як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте
 2. Спосіб №1. Безкоштовні сервіси накрутки
 3. Спосіб №2. Оптимізувати назву групи під запити
 4. Спосіб №3. Запросити друзів
 5. Спосіб №4. Конкурси
 6. Спосіб №5. публікуйте часто
 7. Спосіб №6. Взаємодія з іншими групами
 8. Як швидко розкрутити групу Вконтакте
 9. Спосіб №1. Контекстна реклама Вконтакте
 10. Спосіб №2. Контекстна реклама в Яндексі Директ і в Google Adsense
 11. Спосіб №3. Купівля постових

В останні час мені задають багато питань про те, як розкрутити групу Вконтакте, адже я набрав 500 передплатників за 2 місяці, абсолютно безкоштовно і самостійно. Швидкий результат, правда? В останні час мені задають багато питань про те, як розкрутити групу Вконтакте, адже я набрав 500 передплатників за 2 місяці, абсолютно безкоштовно і самостійно Насправді 500 передплатників для це слабкий результат. Якщо використовувати всі методи розкрутки, то можна зібрати базу більш ніж з 10 тисяч чоловік за один тиждень. Тому приступаємо до способів як розкрутити групу Вконтакте, всі способи безкоштовні і допомагають швидко зібрати базу самостійно.

Як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте

Почнемо з того, як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте тому, що ці методи вимагають лише вільного часу і гнучкості розуму. Крім цього може знадобитися ще й наполегливість, що б набрати потрібну кількість передплатників. Почнемо з того, як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте тому, що ці методи вимагають лише вільного часу і гнучкості розуму

Спосіб №1. Безкоштовні сервіси накрутки

Коли в співтоваристві 1 людина, то немає ніякого бажання вступати туди і дивитися, що є всередині. До того ж таке співтовариство не знайти через пошук. Саме тому перший спосіб як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте, це сервіси накрутки.


 1. Vktarget.ru - Мабуть на першому місці, хто може надати подібні послуги. За годину я зміг накрутити 120 чоловік, але так само на цьому можна заробляти реальні гроші. Більш того, ви можете шукати передплатників з певних міст, наприклад Москва або Пітер.

 2. Bosslike - Вміє накручувати дуже швидко. Основна його перевага перед іншими це те, що він працює швидше своїх конкурентів! До того ж він дешевший в кілька разів, якщо збираєтеся купувати передплатників.

 3. Olike - Один з найпопулярніших для безкоштовної розкрутки груп і отримання лайків до постів. За годину часу, можна накрутити до 90 осіб.

Через кілька тижнів багато стануть заблокованими Через кілька тижнів багато стануть заблокованими  , Тому як з'являються заблоковані, так відразу видаляйте їх з групи або її заблокують , Тому як з'являються заблоковані, так відразу видаляйте їх з групи або її заблокують. У підсумку менш 30% виявляться реальними людьми.

Спосіб №2. Оптимізувати назву групи під запити

Підбір ключових слів для сайту  і підбір назва групи нічим не відрізняються один від одного Підбір ключових слів для сайту і підбір назва групи нічим не відрізняються один від одного. Тому підберемо назву спільноти в wordstat. Вибирати потрібно високочастотні і середньочастотні запити, які доречно поставити для групи.

Наприклад, при пошуку останньої серії серіалу, назва паблік перейменовують в номер останньої серії з назвою серіалу.

Так само людей об'єднують міста і є більший шанс, що людина вступить в групу, якщо там присутня назва його міста. Потім, можна змінити місто в назву, якщо буде доречним. Варто провести невеликий аналіз, щоб зрозуміти за якими запитами шукають співтовариство.

Спосіб №3. Запросити друзів

Зробіть красиву картинку запрошення і відправте всім друзям, опишіть суть групи і покажіть в повідомлення, що це ви, а не спам Зробіть красиву картинку запрошення і відправте всім друзям, опишіть суть групи і покажіть в повідомлення, що це ви, а не спам. Нехай це виглядає як прохання, зате у вас в групі буде приріст в стабільних передплатників, що не одпишуть і яких не заблокують.

Так само Вконтакте є посилання «Запросити друзів» Вона виводить всім друзям в новинну стрічку інформацію про вашу групу, що так само позитивно впливає на приріст абонентів.

Спосіб №4. Конкурси

Конкурси слід проводити всередині групи Конкурси слід проводити всередині групи. Наприклад, хто набере максимальну кількість репоста, автоматичний отримує права модератора або отримує безкоштовно якусь інформацію, яка могла б зацікавити користувача.

Багато спільноти проводять платні конкурси, наприклад «хто набере більшу кількість репоста, отримає комп'ютер від Asus» і потім сказати, що є переможець. Але оскільки тут нас цікавить, як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте, тому насправді аккаунт переможця це аккаунт проводив конкурс, який був створений за кілька днів перед конкурсом.Такую комбінацію можна часто побачити в швидко зростаючих групах.

Спосіб №5. публікуйте часто

Зробіть для себе графік, коли слід викладати новини Зробіть для себе графік, коли слід викладати новини. Наприклад: в 10, 12,14,16,18. В цей час і викладайте новини. Самі новини повинні бути не тільки цікавими, а й викликати бажання натиснути лайк і зробити репост. Додавайте в новини частинку від себе, робіть їх вид унікальним. При перебування копипаста частина передплатників йде і про це не варто забувати.

Спосіб №6. Взаємодія з іншими групами

Не бійтеся пропонувати іншим групам дружбу і обмін постовими, це позитивно позначається на репутації і наборі передплатників Не бійтеся пропонувати іншим групам дружбу і обмін постовими, це позитивно позначається на репутації і наборі передплатників. Крім обміну постовими, добре було б домогтися того, що б вашу спільноту поставили в закладки, це приносить маленький трафік і є останнім способом як безкоштовно розкрутити групу Вконтакте.

Як швидко розкрутити групу Вконтакте

Тепер варто дізнатися як швидко розкрутити групу Вконтакте. Всі способи будуть платними, але за тиждень можна набрати кілька тисяч передплатників в межах тисячі рублів. Тепер варто дізнатися як швидко розкрутити групу Вконтакте

Спосіб №1. Контекстна реклама Вконтакте

Дуже ефективний спосіб у швидкій розкрутці групи це реклама Вконтакте Дуже ефективний спосіб у швидкій розкрутці групи це реклама Вконтакте. Оголошення, які з'являються збоку. Чи не дорого і дає велику кількість переходів. До того ж коли ваше співтовариство у всіх на виду і на слуху це покращує репутацію групи, тим самим люди намагаються знайти саме ваш паблік.

Спосіб №2. Контекстна реклама в Яндексі Директ і в Google Adsense

Цей спосіб ефективніше, ніж інші зі списку як швидко розкрутити групу Вконтакте Цей спосіб ефективніше, ніж інші зі списку як швидко розкрутити групу Вконтакте. Якщо ви знайдете кілька запитів вище 10 000 показів і просунетеся в Яндекс Директ і Google Adsense, то можна отримати цільову аудиторію в кілька тисяч чоловік за один тиждень, тільки цим методом.

Спосіб №3. Купівля постових

Постові можна купувати в районі 100-200 рублів, головне розміщувати свої пости в тематичних групах і самі пости повинні бути привабливими, що б хотілося перейти до спільноти і підписатися. Постові можна купувати в районі 100-200 рублів, головне розміщувати свої пости в тематичних групах і самі пости повинні бути привабливими, що б хотілося перейти до спільноти і підписатися

Тут описані всі основні способи як розкрутити групу Вконтакте, сподіваюся після цієї статті, ви спробуєте як безкоштовні способи, так і платні, які допомогли мені.

Швидкий результат, правда?