Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити сайт ucoz покроковий відео урок | Як створити сайт на конструкторі, на движку або своїми руками

Створив, тепер як розкрутити сайт ucoz? Начебто набрав контент, довго парився що б налаштувати дизайн, виставив кнопочки, ссилочку, картинки, тепер хочеться що би зайшли відвідувачі і оцінили мій сайт, полазили по сайту, кликнули на рекламу, залишили коментар, було б непогано якщо мені вдалося продати свій товар . Cайт б почав приносити прибуток і тоді моя мрія здійснилася, купив би машину, особистий будинок або квартиру вистачити платити за оренду. Віддав би борги, дітям допоміг в загальному планів багато ...

А що в результаті сайт є відвідувачів мало або їх взагалі немає!

Так, що б реалізувати ці плани потрібні відвідувачі на сайті, відвідувачів можна отримати з різних джерел, соціальні мережі, форуми, реклама ну і багато інших джерел.

  1. Соціальні мережі ? Потрібно регулярно додавати контент.
  2. Форуми точно так же, постійно потрібно постити, що отримати багато відвідувачів.
  3. Реклама, ну тут зрозуміло грошей шкода)) яких і так немає)))
  4. Інші джерела, потрібно постійно рекламуватися!

Всі вище перераховані джерело, це добре не сперечаюся але не зручно. Що б постійно отримувати відвідувачів потрібно регулярно оновлювати інформацію в соціальних мережах, на форумах. Реклама хороший джерело але гроші закінчуються. Загалом якщо не заплатити, або вчасно не оновити контент, пости просто втратять актуальності і підуть в архів, з ними і відвідувачі.

Хотілося б один раз налаштувати сайт і постійно отримувати відвідувачів, і з кожним разом все більше і більше.

Можу вас привітати, є таке джерело трафіку. Це пошукові машини. Тут якщо один раз розібрався і правильно налаштував сайт, тоді відвідувачі будуть до вас приходити роками, збільшуючи аудиторію і прибуток вашого сайту.

Що б простіше було розібратися в цьому питанні, я створив відео курс в якому детально розповідаю і показую як налаштувати сайт і весь контент під пошукові машини.

  1. Дізнаєтеся як шукати і підбирати ключі.
  2. Налаштуємо три головні сторінки на які заходять відвідувачі!
  3. Дізнаєтеся якою програмою користуватися, для простоти розкрутки.

Дізнаєтеся якою програмою користуватися, для простоти розкрутки

Якщо у вас є сайт на uCoz, магазин, блог, сайт з флеш іграми, з фільмами, з мультфільмами, з інформацією будь-якого роду.

Тоді цей курс для вас.

Так-же хочу зауважити що і для інших двигунів цей курс цілком підходить.

Що в курсі?

В курсі ви знайдете п'ять відео уроків по налаштуванню сайту на ucoz, які допоможуть розібратися і зрозуміти як відвідувачі приходять на ваш сайт з пошуку.

Так-же один додатковий бонусний відео урок, який допоможе розібратися з програмою.

Програма потрібна для аналізу слів. Проаналізовані слова якщо додати на сайт, вони будуть приводити відвідувачів з пошуку Яндекс, google та інших пошукових систем. Програма допомагає набагато швидше зробити аналіз тисячі слів, ніж ви це будите робити в ручному режимі. Так, зауважу що такі слова мало розташувати на сайті, їх потрібно правильно додати і впровадити на кожну сторінку вашого сайту. От саме цей відео курс допоможе розібратися, налаштувати, і впровадити всі необхідні інструменти на сайт.

Що ви отримаєте?

Знання як налаштувати будь-який сайт під пошукові машини, навчитеся вибирати тільки потрібні запити для свого сайту, ну і в кінці після виконаної роботи результат, тобто відвідувачів.

Такий курс ви точно не знайдете ні де, гроші які витратите на нього окупляться з лишком. Тобто налаштувавши один раз сайт під пошукові машини, можна борг час отримувати відвідувачів, які повернуть і збільшать дохід з сайту.

Так, не забувайте що відвідувачів можна збільшувати до безкінечності, для цього лише потрібно заточувати кожен раз одну сторінку під нове ключове слово.

Я завжди говорю.

Уміння добувати трафік на свій сайт це золота жила. Без трафіку ваш сайт ні кому не потрібен.

Так що трафік це відвідувачі які приносять вашому сайту дохід.

Вартість курсу: 499р Перейди що б купити курс

З приводу курсу всі питання можете задавати нижче.

Прямий контактну адресу, якщо виникнуть труднощі. [email protected]

Ps Можу особисто налаштувати вам сайт під пошукові машини. Звертайтеся на сторінку з послугами.

Важливо! Якщо раптом у вас вийшло налаштувати сайт за допомогою моїх уроків, і вам вже не в перший раз він допомагає розібратися з різними завданнями, тоді не забудьте подякувати Автора в коментарях! Після подяки Автор знає що праця була цінний і корисний, а той час, який було витрачено на урок, не витрачено в пусту і згодилося хорошим людям.
Дякую за увагу і розуміння.
Реклама:

  1. Подяка буває різна, підтримка проекту в грошовому вираженні.
  2. Поділиться посиланням, на приклад на своєму сайті або в соц мережах.
  3. Залишити коментар на сайті.

Є багато різних варіантів як віддячити Автора.

Створив, тепер як розкрутити сайт ucoz?
Соціальні мережі ?
Що в курсі?
Що ви отримаєте?