Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити сайт

  1. Досягти цього можна декількома способами:
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Щодня на просторах Інтернету з'являються тисячі нових сайтів, що створюються з однією єдиною метою - для реклами і просування послуг і товарів. В розкрутку подібних сайтів , Як правило, вкладаються величезні кошти, які і не снилися починаючому веб-майстру.

розкрутку подібних сайтів

Хороша новина. Вивести власний інтернет проект (сайт або блог) в ТОП пошукових систем можна і своїми силами - а головне, зовсім безкоштовно.

Ось кілька порад і рекомендацій, які допоможуть Вам розкрутити інтернет ресурс самостійно, не вдаючись до дорогих вкладень.

Виберіть правильно ключові слова (пошукові запити), за якими відвідувачі зможуть потрапити на Ваш ресурс. Для цього вивчите популярні запити пошукових систем, пов'язані з Вашою тематикою.

З цією метою можна використовувати спеціальні безкоштовні ресурси Інтернету. Крім того, слід пам'ятати про те, що пошукові запити діляться на три групи - низькочастотні, середньочастотні і високочастотні.

На сьогоднішній день найбільш популярна наступна схема розміщення ключових слів - низькочастотні запити краще розташовувати на сторінках третього рівня (в текстах статей), середньочастотні запити на сторінках другого рівня (виводять список розділів) і високочастотні на Головній сторінці сайту.

Правильний вибір ключових слів - вважається найважливішим в пошукової оптимізації . Тому, відразу після визначення теми ресурсу, слід зайнятися підбором ключових слів для нього.

Примітно, що цілком можливо якісне і ефективне просування виключно по правильно підібраним низькочастотних запитах. Можна навіть сказати більше - саме потрапляння в ТОП пошукових систем по низькочастотних запитах забезпечить гідну відвідуваність Вашого ресурсу в самому початку розкрутки.

Наступним за важливістю дією вважається - правильне розміщення ключових слів на сторінках ресурсу . Тут важливо не забувати про найголовніше правило розміщення пошукових запитів - вони повинні перебувати якомога ближче (вище) до початку сторінки.

Досягти цього можна декількома способами:

  • Включайте ключові слова в назву статті (тег <title>).
  • Застосовуйте ключові слова, створюючи навігаційне меню.
  • У статтях розміщуйте ключові слова якомога ближче до початку тексту і як можна частіше (проте не варто сильно старатися, щоб не постраждало зміст). Статті повинні бути привабливими не тільки для пошукових роботів, але в першу чергу - для потенційних відвідувачів Вашого ресурсу.
  • Ключові слова бажано виділяти курсивом, напівжирним шрифтом і підкресленням, або робити їх посиланнями на головну та інші сторінки ресурсу.
  • По можливості уникайте в шапці ресурсу графічних зображень.
  • В навігації ресурсу намагайтеся не використовувати скрипти.
  • Вставляючи зображення, обов'язково прописуйте зміст тегів <alt> і <title>.

Допоможіть пошуковим роботам проіндексувати Ваш ресурс. Для цього слід:

  • Зареєструватися в сервісах Яндекс.Вебмастер, Сервісу Google Webmaster, Сервісі вебмайстрів Yahoo, вебмайстрів MSN і створити карту сайту в форматеxml для Google (sitemap).
  • Зробити внутрішню перелинковку сайту. Всі сторінки повинні мати 2-3 посилання на головну сторінку і 1-2 посилання на інші сторінки та статті ресурсу.
  • Заборонити індексацію зайвих папок (де зберігається музика, відео, малюнки та софт) за допомогою файлу robots.txt.
  • Зареєструйте свій ресурс в основних пошукових системах - Яндекс, Рамблер, Апорт, Google, MSN, Gogo та інших.
  • Зареєструйте ресурс в каталогах і рейтингах. І пам'ятайте, що проведення реєстрації в популярних каталогах в ручному режимі набагато ефективніше масової реєстрації в тисячах каталогах.
  • Використовуйте сервіси соціальних закладок для просування внутрішніх сторінок ресурсу по низькочастотних запитах пошукових систем. Для цього Вам потрібно спочатку зареєструватися на сервісі і потім прописати там посилання на внутрішні сторінки свого ресурсу. В даний час це вважається дуже ефективним засобом просування.
  • Експериментуйте. Використовуйте всілякі способи зовнішньої пошукової оптимізації: реєстрацію та участь в тематичних форумах (залишайте посилання на Ваш ресурс в коментарях і підписах), публікацію статей в каталогах статей і в тематичних блогах з посиланнями на Ваш ресурс, обмін посиланнями з іншими ресурсами з Вашої тематики, кросспостінг , публікацію дощок оголошень і прес-релізів, коментарі в dofollow-блогах і т.д.

ВАЖЛИВО!

Завжди пам'ятайте про те, що найголовніше в просуванні інтернет проекту - природність і своєчасність. Не варто на початковому етапі прагнути використовувати відразу всі способи розкрутки. Найкращий ефект дасть поступове і помірне використання інструментів просування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ЦЕ ЦІКАВО