Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити свій готель

19 Вересень 2013

19 Вересень 2013

Розвиток внутрішнього туризму в будь-якій країні є каталізатором розвитку територій, налагодження ділових зв'язків і підвищує кількість переміщень і поїздок серед людей. Одним з ключових чинників стає будівництво готельних закладів. Однак знайти готель, що задовольняє всім особовим вимогам, вкрай важко. Що ж необхідно робити в першу чергу, якщо ви самі вирішили зайнятися готельним бізнесом, як розкрутити власний готель? Тут потрібно керуватися комплексним підходом.

Традиційно починати потрібно з реклами. На першому етапі дуже важливо розмістити рекламу вашого готелю в різних міських довідниках, картах, буклетах. Для того щоб виділити готель серед безлічі інших пропозицій, буде необхідно створити особливу рекламне оголошення - красиве, лаконічне, заманюють.

Реклама в інтернеті

Реклама в інтернеті

Інтернет - це ще одна зі сфер, де важливо відобразити діяльність вашого закладу. Через інтернет простіше знайти підходящий готель, почитати відгуки, забронювати номер. Тому ще до запуску готелю важливо зробити якісний інформативний сайт. При оформленні особливу увагу варто приділити текстам, створення бібліотеки професійних фотографій номерів та інтер'єрів. Модуль бронювання та оплати за допомогою карти дозволить автоматизувати процес. Зробити сайт і наповнити його інформацією часто недостатньо. Висока конкуренція може не дозволити з'явитися сайту вашого готелю на перших рядках в пошукових системах. У цьому випадку варто зайнятися так званої SEO оптимізацію: налаштувати правильність ключових слів, написати ряд матеріалів для залучення пошукового трафіку.

стратегія оффлайн

Для вибору каналу поширення реклами необхідно виходити з власних інтересів. Можна зробити висновок партнерську угоду з туристичною компанією. За невеликий відсоток від угоди вони будуть відправляти своїх клієнтів в ваш готель. Якщо в закладі є зал для презентацій чи переговорів можна проінформувати бізнес-співтовариство. Під час ділових зустрічей або конференцій вони зможуть використовувати готель як прес-центру або пункту переговорів.

Важливо не просто рекламувати готель, але стежити за роботою персоналу, створювати атмосферу затишку, доброзичливої ​​атмосфери, якісного сервісу. Тільки це зможе як утримати постійних клієнтів, так і примножити їх кількість в майбутньому.

Що ж необхідно робити в першу чергу, якщо ви самі вирішили зайнятися готельним бізнесом, як розкрутити власний готель?