Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити свій сайт - seo оптимізація на прикладі покроково

 1. Визначте мету
 2. Цільова аудиторія
 3. Підбір пошукових фраз
 4. Розставте знайдені фрази по пріоритетності
 5. Моніторинг позицій сайту і конкурентів
 6. Створюємо контент під обрані фрази
 7. Підключіть аналітику сайту
 8. Створіть тематичні групи в соціальних мережах
 9. відеомаркетінга
 10. Внутрішня перелінковка
 11. Посилання з зовнішніх ресурсів
 12. Застосовуйте контекстну рекламу
 13. Тестируйте продають сторінки
 14. Ядро ключових фраз бізнесу
 15. Регулярно додавайте контент
 16. обмін посиланнями
 17. повторюємо іттераціі

Перш за все, розглядайте ваш сайт як проект.
Займатися його оптимізацією треба чітко за планом, комплексно, як і будь-яким проектом. І регулярно, а не одноразово.

Це гарантує максимальний ефект від ваших зусиль, спрямованих на просування сайту в пошукових системах.

Розглянемо основні пункти плану оптимізації сайту.

Виконання цих рекомендацій - гарантія успішного розкручування сайту. Виконання цих рекомендацій - гарантія успішного розкручування сайту

Покроковий план просування сайту

Визначте мету

Дуже важливо розуміти кінцеві цілі, яких ви хочете досягти за допомогою сайту Дуже важливо розуміти кінцеві цілі, яких ви хочете досягти за допомогою сайту.

Виписуємо всі цілі (дуже важливо перенести думки на зовнішній носій - папір, ноутбук, планшет і т.д.)

Це можуть бути і кілька цілей - наприклад, продаж товару, збір бази передплатників і підвищення впізнаваності бренду.

Важливо виписати їх все.

Відео про визначення цілей розкрутки сайту

Цільова аудиторія

Опишіть вашу ідеальну цільову аудиторію Опишіть вашу ідеальну цільову аудиторію.

Де живуть ці люди, якою мовою говорять, який їх стать і вік. З яких причин вони шукають інформацію, які питання їх хвилюють? Що їм потрібно, які проблеми вони хочуть вирішити, коли забивають запит в пошуковик? Ця, потрібна людям інформація повинна бути на головній сторінці вашого сайту.

Наша мета - не нагнати на сайт як можна більше трафіку. Люди, які прийшли, повинні отримати на вашому ресурсі те, що їм потрібно. Якщо з першої ж сторінки вони відчули: це - те, що я шукав, це - корисно, вони продовжать вивчати ваш сайт і, можливо, стануть вашими клієнтами. Якщо ж цього не буде відбуватися, то сайт буде дуже складно розкрутити.

Відео про визначення цільової аудиторії

Підбір пошукових фраз

Випишіть всі мислимі і немислимі запити, за якими ваш товар, послугу або інформацію можуть шукати користувачі Випишіть всі мислимі і немислимі запити, за якими ваш товар, послугу або інформацію можуть шукати користувачі. Для цієї мети застосуєте мозковий штурм - просто виписуємо в список підходящі варіанти. Потім проведіть аналіз сайтів конкурентів, щоб зрозуміти, які фрази вони використовують. Внесіть їх в свій список. Також вам допоможуть сервіси та програми підбору слів.

Розставте знайдені фрази по пріоритетності

Чисто суб'єктивно і на основі даних статистики потрібно оцінити ступінь користі тієї чи іншої фрази для вашого бізнесу Чисто суб'єктивно і на основі даних статистики потрібно оцінити ступінь користі тієї чи іншої фрази для вашого бізнесу.

Виділіть окремо найзначніші, отсейте сміття, який практично не потрібен. Зазвичай на даному етапі відкидаємо 80% менше пріоритетних фраз до кращих часів.

Моніторинг позицій сайту і конкурентів

Виділіть список основних сайтів-конкурентів Виділіть список основних сайтів-конкурентів. За допомогою спеціальних сервісів раз в тиждень, дві або місяць, але обов'язково - регулярно, потрібно перевіряти стан видачі сайту пошуковими системами по основних групах ключових фраз.

Якщо ви бачите просідання з якихось фраз - проведіть додаткову роботу по оптимізації сайту під потрібні групи.

Створюємо контент під обрані фрази

Фрази семантичного ядра групуються і під виділені групи на сайті створюються групи карток товарів і групи статей Фрази семантичного ядра групуються і під виділені групи на сайті створюються групи карток товарів і групи статей. Планомірно потрібно створювати сторінки під знайдені фрази, з урахуванням ступеня значимості для вашого бізнесу. Починати треба з найкорисніших.

Сторінок повинно бути якомога більше, з великим обсягом тексту, заточених під дану фразу.

Важливо робити під кожну фразу окрему сторінку, але без переспама. Тобто текст повинен легко читатися і бути написаний для людей. Досить одного входження обраної фрази в текст, або навіть без входжень, але текст повинен ємко описувати основну думку.

Процес наповнення сайту контентом обов'язково потрібно контролювати, наприклад в файлі Google docs

Підключіть аналітику сайту

Періодично вивчайте аналітичні звіти по сайту Періодично вивчайте аналітичні звіти по сайту. З їх допомогою Ви побачите, як саме поводяться відвідувачі на сайті і де відбувається злив. Це дозволяє оперативно коригувати матеріали і структуру сайту, що істотно підвищує конверсію в продажу, а заодно і поліпшуються поведінкові фактори, які впливають на розкрутку сайту в цілому.

Створіть тематичні групи в соціальних мережах

Паралельно з матеріалами на сайті публікуйте анонси в соціальні мережі Паралельно з матеріалами на сайті публікуйте анонси в соціальні мережі. Це додатково підвищить рейтинг вашого сайту в очах пошукових систем.

Основні соцмережі: Google+, Facebook, ВКонтакте, Twitter, Instgram, Subscribe

відеомаркетінга

Створіть канал підтримки бізнесу в YouTube і точно так же, як і статей потрібно створювати велику кількість відео під семантичне ядро ​​ключових фраз Створіть канал підтримки бізнесу в YouTube і точно так же, як і статей потрібно створювати велику кількість відео під семантичне ядро ​​ключових фраз.

Відео, анонси, статті посилаються один на одного для формування єдиного інформаційного простору

Внутрішня перелінковка

Створюємо внутрішні посилання з анкорами, які включають словоформи просуваються фраз між сторінками сайту Створюємо внутрішні посилання з анкорами, які включають словоформи просуваються фраз між сторінками сайту.

Анкор - текстове вміст, який поміщається між тегами посилання. Їх можна згрупувати і проставити на спеціальній сторінці - карті сайту, а можна розподілити по всьому сайту.

Важливо, щоб посилання з анкорами були доступні пошуковим роботам.

По-перше, саме по ним вони знаходять ці сторінки, щоб проіндексувати.

По-друге, пошукові роботи враховують в першу чергу анкорний текст, а вже далі - на цільовій сторінці вираховується заголовок, тайтл, дескріпшн, ключові слова, текст сторінки і медіафайли

Посилання з зовнішніх ресурсів

Створіть посилання з зовнішніх ресурсів Створіть посилання з зовнішніх ресурсів. Чим їх більше, тим краще. По можливості посилання повинні бути з авторитетних ресурсів і бажано - релевантних тематиці вашого сайту.

Але врахуйте, що посилання не повинні з'являтися одночасно. Якщо користуватися сервісами по обміну посиланнями або закуповувати їх, то можливо, через одноразової поява великої кількості посилань на ваш сайт в один і той же день створити "контрольний вибух".

Пошуковики можуть розцінити це як обман і знизити рейтинг сайту або забанити. Тому посилання треба додавати поступово. Це - тривалий процес.

Застосовуйте контекстну рекламу

Створіть оголошення в контекстній рекламі Створіть оголошення в контекстній рекламі. Цим треба займатися паралельно з попереднім процесом. Оголошення повинні бути "заточені" під знайдені вами пошукові фрази, і посилання з них повинні вести на відповідні посадочні сторінки.

Контекстна реклама дозволяє швидко тестувати якість пошукових фраз стосовно до вашого бізнесу і надалі концентрувати зусилля на продають воронках всередині вашого сайту, які формуються на їх основі.

Тестируйте продають сторінки

Протестуйте посадочні сторінки за допомогою контекстної реклами Протестуйте посадочні сторінки за допомогою контекстної реклами. Бажано також за допомогою А / В спліт-тестування моніторити подальшу поведінку користувача, який прийшов на сторінку - зробив він потрібний вам дію чи ні, клікнув чи на посилання покупки, закачування продукту і т.д.

Це допоможе вам виявити реально працюють фрази.

Ядро ключових фраз бізнесу

Сформуйте реально працююче ядро пошукових фраз Сформуйте реально працююче ядро пошукових фраз. На його основі створіть більш ємне короткий опис сайту. Його бажано протестувати в контекстній рекламі і додати в каталоги Яндекса - для російськомовного населення, DZMOZ для англомовних користувачів, а також - Yahoo !.

Бажано створити кілька додаткових унікальних описів і в міру значущості розмістити їх в каталоги.

Врахуйте, що потрапити в каталог Яндекса безкоштовно майже нереально, але за це варто заплатити. Це дасть вам великі плюси в ранжируванні і додаткові переваги перед сайтами-конкурентами в очах пошукових систем.

Регулярно додавайте контент

Поступово нарощуйте обсяг інформації на сайті Поступово нарощуйте обсяг інформації на сайті. Нові статті повинні з'являтися регулярно. Якщо на вашому сайті довго немає статей - пошукові роботи будуть заходити до вас рідше, і ваші нові статті будуть індексуватися з великою затримкою.

обмін посиланнями

Обмінюйтеся посиланнями з іншими сайтами і купуйте посилання на біржах Обмінюйтеся посиланнями з іншими сайтами і купуйте посилання на біржах. Цим треба займатися, поступово, але не забувати це робити постійно. Чим більше зовнішніх посилань - тим авторитетніше ваш сайт в очах пошукових систем, і тим вище ви будете в пошуковій видачі. Не забувайте, що ваші конкуренти теж, швидше за все, працюють в цьому напрямку. Тому закинувши нарощування маси, ви через деякий час виявите, що вас випередили.

Важливо працювати планомірно, але тільки з тематичними високоякісними сайтами. Посилання з неякісних ресурсів навпаки можуть пошкодити.

повторюємо іттераціі

Всі ці дії періодично необхідно повторювати. Будь-який проект, будучи пущений на самоплив, стає все менш успішним. Щось змінюється в смаках вашої цільової аудиторії. Конкуренти придумують щось нове.

На вашому власному сайті накопичуються невідповідності - наприклад, ви вводите новий продукт або отставляете в бік якоїсь зі старих.

Багато всього відбувається, і ваш сайт стає менш відповідним вашим цілям. Щоб цього не відбувалося - періодично проводите весь процес заново.

Впроваджуйте цей план і успішної вам розкрутки!

Сергій Бердачук

Для успішного розкручування інтернет магазину важливо періодично проводити технічний аудит сайту. Його можна зробити автоматично за допомогою програми Seo-Tool-Vosion

З яких причин вони шукають інформацію, які питання їх хвилюють?
Що їм потрібно, які проблеми вони хочуть вирішити, коли забивають запит в пошуковик?