Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розкрутити відео на Ютубі (YouTube) за один день і вийти в ТОП Ютуб

  1. Що для просування роблю я?

Як розкрутити відео на Ютубі (YouTube) за один день і вийти в ТОП Ютуб по високочастотному і високо конкурентному запиту.

Розкрутка відео на Ютубі - це дуже просто

Що для просування роблю я?

  1. Як розкрутити відео на Ютубі (YouTube) за один день і вийти в ТОП Ютуб по високочастотному і високо конкурентному запиту Оптимізація назви відео-файлу, тобто при завантаження відео на Ютуб, файл називається пошуковим запитом, який я хочу просувати.
  2. Тема відео в Ютубі. Звичайно ж такий же, як і назва файлу, або можна додати ще кілька слів, необов'язково ключових.
  3. Детальний опис з використанням ключових слів. Чим більше тим краще. До речі, поки Ютуб не карає за занадто велике вживання ключових слів. Цим можна користуватися.
  4. Тимчасова шкала. Робиться вона дуже просто. Просто ставите цифри наприклад 0:26 і пояснюєте, що починається з цієї секунди. Ютуб сам перетворює цифри на заслання і при натисканні починає відео з цього фрагмента.
  5. Ключові слова. Тільки недавно дізнався, що їх можна ставити не 10, як в SEO, а до 50 штук. Головне, щоб вони були по тематиці відео.
  6. Коментарі. Найголовніший чинник у просуванні. На сьогодні (липень 2013р), досить отримати за перші два дні 11-30 комментов, щоб Ваше відео за вуха притягли в топ. Рада для новачків у кого немає передплатників і глядачів. Зробіть собі ще 3-5 каналів в Ютубі і з них коментуйте свої відео. Створюйте видимість движуху, або попросіть знайомих, щоб вони створили таку видимість. Не обов'язково 20 осіб, а важливо 20 комментов, тобто відповіді на відповіді теж вважаються.
  7. І трохи допомагаю спеціальними сервісами по розкрутки. Наприклад я використовую ось цей - http://goo.gl/n6kNB

Начебто все сказав.

До речі, як мені стало недавно відомо і зрозуміло, дізлайкі і лайки не мають ніякого відношення до розкручування відео. Так що не купуйте їх на сторонніх сервісах.

Підписуйтесь на канал і дивіться мої короткі відео-уроки по розкрутці відео і заробітку грошей в Інтернеті.

Бєляєв Володимир

.

.

Йдіть за мною:

Що для просування роблю я?