Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розрахувати KEI, KFI і KOI і SEO інструменти компетенції

 1. Аналіз компетенцій SEO
 2. Ідентифікація потенційних конкурентів SEO
 3. Перевірити конкуренцію SEO
 4. Порівняйте конкуренти SEO
 5. Вибір ключових слів
 6. Як розрахувати конкуренцію SEO? - Інструменти та джерела даних
 7. KEI ( індекс ефективності ключових слів )
 8. Приклад розрахунку kei :
 9. KFI ( Індекс доцільності ключових слів )
 10. KOI ( Індекс можливостей ключових слів )
 11. Роз'яснення для розрахунку KEI, KOI і KFI
 12. Онлайн-альтернативи для розрахунку конкуренції SEO

У будь-якому Стратегія пошукової оптимізації , аналіз компетентності є однією з найважливіших заходів. Це процес, в якому цілі SEO повинні бути належним чином ідентифіковані і також слугувати відправною точкою для створення загальної стратегії. Тепер, залежно від типу, галузі та обсягу проекту, сказано SEO аналіз Це може бути досить складним, головним чином тому, що існують інші фактори, які необхідно розглянути. У будь-якому  Стратегія пошукової оптимізації  , аналіз компетентності є однією з найважливіших заходів

Аналіз компетенцій SEO

Аналіз конкуренції у сфері SEO включає різні дії та фактори, які необхідно враховувати, включаючи ідентифікацію конкурентів, отримання потенційних ключових слів, на які ми будемо орієнтувати наш веб-сайт, оцінюючи їх рівень складності та вибираючи їх на основі визначених критеріїв. , Потім ми поговоримо про деякі з цих етапів і, перш за все, постараємося познайомити всіх, хто читає нас у світі метрик компетенції SEO, залишивши на інший день повне пояснення того, як зробити дослідження ключових слів і як ретельніше ідентифікувати його веб-сторінки, які ми знайдемо в конкурсі.

 1. Ідентифікація потенційних конкурентів SEO

Цей перший етап аналізу особливо корисний, коли ви починаєте з процесу оптимізації для пошукових систем, заснованих на новому клієнті або сегменті, про який нічого не відомо (або дуже мало), і вам потрібно почати з нуля. Це допоможе визначити всіх потенційно релевантних конкурентів. Важливо враховувати, що не всі вони обов'язково обмежуються компаніями або веб-сторінками, які пропонують однаковий вміст, послуги або продукти, які пропонуються, оскільки фактично будь-який веб-сайт може конкурувати з вашою сторінкою в результатах цільових ключових слів , Тому, крім компаній-учасників конкурсу, які ми вже знаємо, важливо поглянути на онлайн-розробку кожного бренду, який ми ідентифікуємо.

 1. Перевірити конкуренцію SEO

Коли потенційні конкуренти визначені, настав час перевірити їх, аналізуючи та фільтруючи, які з них є фактично позиціонуючими в пошукових системах і на якому рівні, для тих самих ключових слів, на які вказує ваш сайт. На цьому етапі список ключових слів нашого проекту також буде розширено через ідентифікацію ключових слів, які використовує цей конкурс. Це вимагатиме джерел, крім тих, які вже були визначені під час аналізу компетентності, і для яких ваша сторінка ще не позиціонувалась, що означатиме нові можливості.

 1. Порівняйте конкуренти SEO

Тепер, коли ви знаєте своїх SEO-конкурентів і ваші можливі цільові ключові слова, ви можете почати збирати, перераховувати і порівнювати ваш сайт з конкурентами. На даному етапі актуальність ключових слів поточні рейтинги , обсяг пошуку, а також класифіковані сторінки, популярність посилань доменів, характеристики сторінок результатів і оптимізація контенту.

 1. Вибір ключових слів

Завершальна фаза в аналізі конкуренції SEO вимагає аналізу даних, зібраних раніше для власної сторінки та її конкурентів, через певні критерії, які дозволяють вибрати найкраще ключове слово в короткому, середньому або довгостроковому періоді в процесі SEO. , Цей вибір повинен бути зроблений на основі найбільшої актуальності, обсягу пошуку, а також його прибутковості. Важливо пам'ятати, що найкращою відправною точкою є рейтинг, де ваш сайт є конкурентоспроможним з точки зору популярності та змісту.

Як розрахувати конкуренцію SEO? - Інструменти та джерела даних

Розрахунок компетенції SEO можна здійснити з трьох основних понять, які ми деталізуємо далі: KEI, KFI і KOI.

KEI ( індекс ефективності ключових слів )

Це Індекс ефективності ключових слів , який по суті служить для позначення того, які слова є найбільш ефективними та цінними. Тут важливо розуміти, що KEI ключового слова насправді є формулою, яка порівнює кількість пошуків слова або термінів з кількістю конкурентних сторінок, тобто кількістю сторінок, які цитують термін. В основному це вказує, які ключові слова мають більш високий пошук у порівнянні з більш низьким рейтингом; показує найефективніші ключові слова для вашої кампанії SEO.

Приклад розрахунку kei :

Розглянемо гіпотетичну кількість 500 пошуків на місяць для певного ключового слова. Google показує 215 400 результатів пошуку на основі цього ключового слова. Щоб зрозуміти частку конкурентних сторінок у порівнянні з популярністю, потрібно просто розділити 500 на 215,400. результат, 0.0023, представляє KEI ключового слова.

Найбільш важливо пам'ятати, що чим вищий KEI, тим більше шансів на місце сайту для цього ключового слова.

KFI ( Індекс доцільності ключових слів )

Значення Індекс доцільності ключового слова , вибраного для розміщення веб-сторінки. Це показник, який визначає взаємозв'язок між пошуками для ключового слова та кількістю результатів, які кожна пошукова система відображає у своїх списках для цього конкретного ключового слова. На відміну від KEI, KFI встановлює життєздатність тега заголовка , який відповідає заголовку сторінки, яка відображається в списках результатів пошуку. Для отримання KFI ключового слова використовується формула, яка складається з кількості квадратів пошуків, розділених на кількість результатів назви, з якими було проведено консультацію в пошуковій системі.

KOI ( Індекс можливостей ключових слів )

У цьому випадку індекс можливостей ключових слів , який намагається встановити взаємозв'язок між запитами, які здійснюються протягом місяця для конкретного ключового слова, і кількістю виступів, які має ключове слово, але інтегровані в якірний текст або прив'язку тексту. Формула, яка дозволяє отримати KOI ключового слова, - це кількість пошуків у квадраті серед числа результатів прив'язки.

Роз'яснення для розрахунку KEI, KOI і KFI

Є багато SEO професіоналів, які віддають перевагу у всіх обчисленнях не для того, щоб розрахувати кількість щомісячних пошуків, а також на квадрат в KEI. Інші агенції та консультанти з позиціонування в Інтернеті також розмножуються за шкалою на основі впливу, яке ключове слово має на них. Наприклад, якщо говорити про електронну комерцію сирів, ключове слово "купити сир" не має такого ж значення, як "властивості сиру". З цієї причини розрахунки повинні бути зроблені на основі нашого досвіду та коригування масштабів наших проектів.

Ми усвідомлюємо, що в багатьох випадках це справжній біль в шиї, щоб зробити ці розрахунки, тому з'явилися трохи нові онлайнові інструменти, які допомагають нам розрахувати конкуренцію за ключовими словами.

Онлайн-альтернативи для розрахунку конкуренції SEO

Щоб автоматизувати весь процес розрахунку конкуренції SEO, є альтернативи, які можуть навіть допомогти нам швидше рухатися на етапах аналізу конкуренції SEO. До них відносяться:

 • Інструмент складності ключових слів від Semrush . Це інструмент, який дозволяє виявити, які ключові слова допоможуть вам скористатися позиціями ваших конкурентів у Google і Bing. Ви можете знайти ключові слова з меншою конкуренцією та оцінити складність ключового слова миттєво.
 • KWFinder . Це також інший інструмент для аналізу SEO-конкурентів, який у цьому випадку дозволяє ввести ключове слово, що представляє інтерес, і сегментацію за країною, а також мову запиту. Інструмент надає інформацію про пов'язані ключові слова, щомісячні пошуки, конкурентоспроможність у PPC, CPC, на додаток до труднощів SEO, включаючи кількість "лайків" у Facebook.
 • Ключове слово Складність де Moz . Це інструмент для розрахунку онлайн SEO складності ключового слова. Візьміть до уваги ряд важливих аспектів, таких як конкуренція на основі показників DA і PA, і скільки людей дійсно шукають це ключове слово в Інтернеті.
 • Ключове слово Ahrefs Складність . Як ви знаєте, ahrefs є одним з найбільш повних інструментів у світі веб-позиціонування. Це, перш за все, номер один, якщо ми говоримо про вивчення самої будівлі зв'язків і конкуренції. Але серед своїх функціональних можливостей ми також можемо знайти інструмент для розрахунку індексу складності для позиціонування ключового слова.

Хоча є й інші інструменти, з моєї точки зору, це найбільш повно.

Крім того, ми повинні знати, що якщо ми будемо проводити дослідження конкуренції за допомогою SEO з цими інструментами, результати будуть різними, оскільки жоден з них не використовує однакові KPI для розрахунку складності позиціонування ключового слова. Насправді, замість того, щоб зосереджувати увагу на кількості результатів, які говорять про ключове слово, або кількість разів, коли це ключове слово відображається в заголовках або якорях різних веб-сторінок, вони орієнтуються на власні показники повноважень. сторінок і доменів, які зазвичай зосереджені на кількості посилань і якості посилань, які вони отримують.

Як розрахувати конкуренцію SEO?