Навигация по сайту

Популярные статьи

Як розробити професійний SEO-аналіз

 1. щогл
 2. структура
 3. швидкість
 4. Google Analytics і Google Search Console
 5. зміст

Кожен з нас, залежно від нашого досвіду, повинен був подумати про те, як розробити аналіз SEO . Це пояснюється тим, що часто ми опиняємося на своїх вже існуючих сайтах, можливо, навіть старомодні або розроблені невловимим « двоюрідним братом », що турбує співробітників мережі.

Без розробки аналізу SEO, з особистого досвіду, ви ризикуєте потворні сюрпризи і в переважній більшості випадків підписана цитата стане справжньою зброєю проти вас.

Залежно від проекту, аналіз може істотно змінитися. На цій посаді ми зосередимося на тому, що я називаю фундаментальними для того, щоб реально оцінити те, на що мені доведеться працювати.

щогл

Дерево - це структура сайту : залежно від теми і, отже, від конкуренції в SERP, ми повинні мати добре організований вміст, і ми повинні мати можливість повернути сторінки до деревної діаграми.

Кожне головне ключове слово має відповідати сторінці тексту, а сторінки II, III та IV рівня (при роботі з картками продукту), пов'язані з ним, повинні бути пов'язані один з одним.

структура

Ви можете написати весь якісний вміст у світі, але якщо ви не поважаєте правила створення сайту , ваші шанси на індексацію будуть дуже низькими.

Щоб залишитися спокійним, я рекомендую вам використовувати це Інфографіка від Moz який швидко підсумовує те, що потрібно перевірити, щоб уникнути грубих помилок.

Щоб залишитися спокійним, я рекомендую вам використовувати це  Інфографіка від Moz  який швидко підсумовує те, що потрібно перевірити, щоб уникнути грубих помилок

Потім ми підсумуємо кроки для підтвердження.

 1. Заголовок присутній і правильно заповнений на всіх сторінках?
 2. Мета-опис присутній і складений і диверсифікований для всіх сторінок?
 3. все ж таки і nofollow вдалося для всіх посилань ?
 4. alt пов'язаний з усіма зображеннями ?
 5. Керовані коди статусу HTTP ?
 6. канонічне керування для сторінок з кількома URL?
 7. SEO-дружній URL ?
 8. Google Analytics та консолі пошуку Google налаштовані?

Ви повинні перевірити все. Якщо вам вдасться перевірити, чи є в полі robots.txt і sitemap.xml всі необхідні поля, щоб уникнути надмірних викликів JavaScript і запитати веб-майстра про те, що вбудованих CSS немає.

швидкість

Дуже важливо, що сервер швидко реагує на виклики (тому покладайтеся на a надійного постачальника ), але це так само, як і стиснення файлів і зображень . Чим ми легше, тим швидше завантажується сторінка .

Без цієї активності можливість відскоку збільшується і пошукова система, незалежно від того, карає ваш сайт. Він ніколи не дасть своєму користувачеві можливість висадитися на повільному місці.

Google Analytics і Google Search Console

Я часто приходжу до клієнтів, які навіть не знають, що вони існують: дуже погано! Обидва інструменти є фундаментальними для того, щоб мати реальний огляд стану нашого сайту : поведінка користувача, яку ми читаємо звідси, і як ми йдемо з позиціонуванням.

Хто розробляє сайт, слід негайно налаштувати Google Analytics і консоль пошуку та надати, принаймні, доступ відвідувача. Вони - ваші очі на світ, ви дійсно можете зрозуміти, як поліпшити досвід перегляду вашого потенційного клієнта, як виправити постріл і подивитися, чи є серйозні помилки, які не дозволяють правильно індексувати.

зміст

Той, хто думає про позиціонування, не вклавшись у власний зміст або витратив весь свій бюджет на платну рекламу, або зобов'язаний заспокоїтися і почати писати і керувати текстами сайту .

Я ніколи не перестану говорити про це: SEO не мертвий , він живий і здоровий і, ймовірно, все більш і більш складним. Недостатньо дитини, яка відвідувала технічний інститут для ІТ-фахівця, а також стажер, який до дня випустив бульбашки.

Щоб з'явитися в результатах Google та інших пошукових системах, потрібно знати, як це зробити. Активуйте себе, щоб відправити своїх дітей і стажистів на професійні курси після того, як принаймні подумали про те, щоб залишити перший проект тим, хто пише за допомогою торгівлі, або покладатися на професіонала (як я). Спочатку це може коштувати, але можливість повернення кращої та витратної роботи безпечна.

"Зроби сам" , той, хто обіцяє вам 4 маленькі сторінки за 300 €, вебмастеріно, який зводить кінці з темою WordPress, переставленою на 600 €, тільки завдає шкоди.

Те, що я тільки що перерахував, не є вичерпним, ви можете написати про неї книгу, і я готовий це зробити, якщо хтось хоче спробувати її зі мною, але це може бути корисним з двох причин: перевірити роботу людини, яка стежить за вами онлайн і мати уявлення про те, як розробити аналіз SEO з необхідними та необхідними елементами.

Побачимося скоро і хороший #SEOSPIRITO всім!