Навигация по сайту

Популярные статьи

Як SEO Your About.me сторінку профілю - персональний брендинг в кращому вигляді

  1. About.me має простий інтерфейс
  2. Результати

Томас Петті Про

Я розповідаю про персональний брендинг і завжди заохочую власників бізнесу, щоб вони оптимізували свою назву для пошукових систем, так само, як і їхній бізнес. Адже люди ведуть справу з людиною, а не компанією.

Я люблю розповідати людям: «Люди купують у вас, перш ніж вони купують у вас».

Як хтось у конкуренції з іншим набагато більш відомим Том Петті , Я наполегливо працював над тим, щоб видати себе в пошукових системах як "Томас Петті". На жаль, для мене є ще одна відома людина, Доктор Томас Л. Петті - новаторський пульмонолог, який нещодавно помер. Він теж був у новинах через роботу, яку він зробив у своїй медичній спеціальності.

Коли я це побачив Про мене запрошував людей претендувати на своє власне ім'я, я стрибнув і схопив своє ім'я перед «іншим» Томом Петті. Тепер, коли у мене є своя Том Петті профіль, я хотів би побачити, чи зможу я змусити його з'явитися на пошукових системах для деяких з моїх особистих умов брендингу.

About.me має простий інтерфейс

Коли ви заявляєте своє ім'я на About.me, вони лише дають вам кілька речей, які ви можете зробити. Ви в основному створюєте простий профіль на одну сторінку, який позначає його як вас. Перше, що я зробив, було створено фонове зображення для сторінки, але це не допоможе пошуковим системам.

Далі, ви повинні заповнити деяку інформацію про себе, як ім'я, заголовок і біографію.

Подивившись на html, який створює для вас сторінка, я виявив наступне:

Два поля імен стають тегом Title у коді сторінки. Якщо ви зробили будь-яку роботу SEO на всіх, ви будете знати, що Тег заголовка, мабуть, один з найважливіших факторів для отримання переліку в пошукових системах, як Google.

Тому я вирішив трохи маніпулювати речами. Вони дають вам дві коробки, імовірно, для Першої та Прізвища (навіть якщо вони не позначені як такі). Таким чином, я помістив своє повне фірмове ім'я в першому вікні, і ключову фразу, "SEO консультант" у другому вікні.

Ті самі два поля також автоматично кодують моє ім'я як тег <h1> або основний тег заголовка для сторінки. <h1> також важливий з точки зору пошукових систем.

Далі "Заголовок" перетворюється в тег <h2> безпосередньо під вашим ім'ям. Це теж може бути важливим фактором для пошукових систем, тому я поставив кілька ключових слів.

Нарешті, перші 157 символів вашої біографії будуть закодовані в тезі Description META. Отже, роблячи невелике слово, використовуючи текстовий редактор (я люблю Текстова панель ), Я дістав її до місця, де він містився в тезі Description.

Тег Description не є фактором у рейтингу пошукових систем, але це можливість рекламувати людей, які бачать дані про компанію в Google.

Результати

Результати Google

Чекаючи кілька тижнів, коли Google зможе підібрати зміни, здається, що трохи зусиль виправдалися. Здійснюючи пошук таких речей, як "Печінмор-ка-сео консалтинг", моя сторінка About.me відображається на позиції №2.

Досить прохолодний для вільного та невеликого вертяться. Чи отримуєш багато трафіку? Абсолютно ні, але це ще один випадок у моїх особистих зусиллях по брендингу, і, можливо, посилання на два веб-сайти.

Yahoo! і Бінгу ще потрібно індексувати сторінку, так що мені доведеться почекати ще трохи, щоб побачити, чи вона там допомагає.

Мені було б цікаво подивитися, як ви реалізовуєте ці ідеї і як виглядає ваша сторінка About.me, тому розмістіть посилання на коментарі нижче.

Томас Петті   є сертифікованим Інтернет-консультантом у своїй консалтинговій компанії,   WSI Smart Solutions   , і він працює з підприємствами, які намагаються отримати нових клієнтів через Інтернет Томас Петті є сертифікованим Інтернет-консультантом у своїй консалтинговій компанії, WSI Smart Solutions , і він працює з підприємствами, які намагаються отримати нових клієнтів через Інтернет. Він також викладає початкові, просунуті та майстер-клас SEO-класи на Bay Area Search Engine Academy .

Чи отримуєш багато трафіку?