Навигация по сайту

Популярные статьи

Як скоро видно результат просування сайту будь-якого масштабу

3.4 з 5 на основі 3 оцінок

01.06.2016

Багато з тих, хто зробив ставку на просування сайту, хочуть отримати миттєвий результат. Але слід бути реалістом, адже якісна робота вимагає ретельної підготовки і високої віддачі протягом тривалого часу.

Перш ніж відповісти на питання, коли буде результат просування сайту, варто врахувати супутні фактори:

  • як довго сайт існує;
  • велися раніше роботи по просуванню;
  • загальна форма і структура сайту;
  • кількість і якість контенту;
  • конкуренція в галузі.

Цей список можна продовжувати нескінченно. Немає двох сайтів, робота з якими починається з тієї ж відправної точки, навіть якщо вони працюють в одній сфері і борються за тих же клієнтів. Проте, ось типовий сценарій того, що можна очікувати від SEO-стратегії сайту.

SEO місяць за місяцем

Перший місяць - аудит сайту, аналіз стратегії ключових слів, дослідження роботи конкурентів і подальше планування. Цей етап може закінчитися досить швидко для невеликого сайту. Складного же сайту може знадобитися трохи більше часу, ніж хотілося б.

Другий місяць - технічна частина SEO. Цей етап має на увазі внесення змін відповідно до результатів першого місяця роботи. У деяких випадках сайт буде потрібно повністю переробити, що може зайняти досить тривалий період. Паралельно варто розробляти стратегію роботи з соціальними мережами, хоча результат від цього буде видний не відразу.

Третій місяць - контент в центрі уваги. Саме час зайнятися наповненням сайту інформацією, веденням блогу і іншими важливими питаннями контенту. До кінця цього місяця ви зможете помітити деяке поліпшення рейтингу сайту.

Четвертий місяць - технічна оптимізація сайту. Продовження роботи з контентом і оптимізація зв'язку з клієнтом. До кінця місяця можна очікувати підвищення трафіку, яке демонструє ефективність SEO.

П'ятий місяць - активна робота з соціальними медіа. Це природний і вкрай важливий місяць, який налагодить зв'язок з вашою цільовою аудиторією. Продовжуйте створювати і якісний контент. До кінця місяця може спостерігатися значне збільшення числа відвідувачів і потенційних клієнтів.

Шостий місяць - активне створення контенту, зосередьтеся на його просуванні. Ви можете помітити, що темп роботи прискорюється, якість повинна бути на висоті. Специфіка етапу буде залежати від галузі бізнесу та типу контенту.

Сьомий-дванадцятий місяці - коригування SEO-стратегії. Ви пропрацювали з сайтом досить тривалий час, очевидно, що необхідно провести повторні дослідження, щоб зрозуміти, чи ефективна стратегія. Ви можете продовжити методичну роботу. Головне, підтримуйте якість роботи, щоб отримані результати не втекли.

Якщо ви бачите результати просування через шість місяців, то після року роботи ви можете досягти більшого. Будьте реалістичні з самого початку, на шляху до успіху вас будуть підстерігати помилки і звершення, але ви вперто йдіть до намічених результатів.

За матеріалами: http://www.business2community.com/