Навигация по сайту

Популярные статьи

Як SSL і HTTPS можуть покращити SEO

 1. 7 Причин, необхідних для SSL на вашому сайті Що таке SSL-сертифікат по всьому сайту?
 2. 1 - Браузери
 3. 2 - ПОШУКОВІ ДВИГУНКИ
 4. 3 - Довіра користувача
 5. 4 - Безпечні дані
 6. 5 - SSLs є дешевим
 7. 6 - ПІДВИЩЕННЯ АНАЛІТИКИ
 8. 7 - БУДУВАННЯ
 9. ЯК ВСТАНОВИТИ SSL?
 10. ЧОГО НЕОБХІДНО ВИГЛЯДАТИ?
 11. ТЕСТ ВСЕ
 12. КОНТРОЛЮЙТЕ ВАШУ АНАЛІТИКУ І НЕ ЗАБУТУЙТЕ ПОВТОРЕННЯ

7 Причин, необхідних для SSL на вашому сайті

Що таке SSL-сертифікат по всьому сайту?

Коли ви відвідуєте веб-сайт, адреса в веб-переглядачі зазвичай починається з “http: //”, а іноді йде “https: //”. Якщо він має "s" в кінці, на цьому сайті встановлено сертифікат SSL. Сертифікат SSL є зашифрованим способом передачі інформації між веб-серверами та веб-переглядачами. Іноді безпечні лише певні сторінки, наприклад, сторінка перевірки для сайту електронної торгівлі. Коли кожна сторінка захищена, ми посилаємося на це як SSL на сайті.

Велике питання; якщо ви встановите SSL-сертифікат по всьому сайту на ваш сайт, якщо у вас немає сайту електронної комерції і маєте простий блог або веб-сайт компанії? Google каже, що так, так і ми. Правда полягає в тому, що вам технічно не потрібен SSL-сертифікат по всьому сайту, але відсутність такого може негативно вплинути на ваші пошукові рейтинги. Щоб переконатися, що ваш рейтинг кращий у пошукових системах, таких як Google, настійно рекомендується встановити його. Не встановлюючи один буде боляче SEO стратегії.

Раніше сайти мали тільки SSL-сертифікат на певних сторінках, де подаються дані, або сторінки перевірки електронної комерції. Це зберігало персональну інформацію безпечною для веб-користувачів на сайтах, які продавали продукти або приймали конфіденційну інформацію. Але оскільки галузь змінилася, стає важливим не тільки дотримуватися вищезазначеного правила, але й встановлювати SSL на всіх сторінках, включаючи сайти лише для вмісту / блогу.

Нижче наведено 7 причин, чому ви повинні встановити SSL сайту.

1 - Браузери


Різні веб-браузери попереджають відвідувачів через суворий попередження про те, що сайт, який вони збираються відвідати, не захищений SSL сайту. Це може спричинити втрату трафіку або підвищений рівень відмов. Показник відмов - це відсоток людей, які потрапляють на ваш веб-сайт і залишають його протягом декількох секунд. У безпечному режимі веб-переглядач відображає зелений значок блокування, який сповіщає відвідувача про те, що ваш сайт безпечний і безпечний для перегляду та введення конфіденційної інформації.

2 - ПОШУКОВІ ДВИГУНКИ


Пошукові системи - воротарі Інтернету, і Google спеціально підштовхує HTTPS і продовжуватиме це робити. Вони вже починають розставляти пріоритети в рейтингу для сайтів з SSL сайту. Таким чином, маючи ваш сайт безпечною є обов'язковим, як мобільний дружній дизайн сайту (чуйний дизайн) було кілька років тому. Тепер реагуючий дизайн є обов'язковим, і SSL швидко слідують за прикладом.

3 - Довіра користувача


Коли відвідувач побачить, що ваш сайт захищений, вони знатимуть, що дані, які вони подають, є безпечними. Такі речі, як придбання, надсилання контактної форми, створення облікового запису, підписка на інформаційний бюлетень або використання вбудованих панелей пошуку на сайті - це всі дії, які можна зробити, коли вони приходять на ваш сайт. Ви хочете завоювати їхню довіру, запевнивши їх, що ці дії будуть безпечними.

4 - Безпечні дані


Припустимо, ви входите в адміністратор вашого сайту WordPress - якщо у вас немає SSL на сайті, ваше ім'я користувача і пароль не захищені. Передані дані не шифруються. Наявність SSL-сертифіката по всьому сайту не тільки захистить ваш загальнодоступний сайт, але й адміністративну панель.

5 - SSLs є дешевим


Сертифікати SSL не є дешевими або безкоштовними, оскільки Google надає перевагу https. Це дві рази. Http / 2 робить https максимально ефективним, як не-https (за минулі роки https був більш повільним). Такі постачальники, як LetsEncrypt.org (підтримуються багатьма BIG NAMES, не включаючи Google), зробили свою місію, щоб допомогти захистити Інтернет для всіх, безкоштовно.

Нещодавно вартість SSL знизилася. Як було зазначено вище, однією з причин дешевших SSL є те, що провайдери, такі як LetsEncrypt.org, зробили свою місію, щоб допомогти захистити Інтернет для всіх, безкоштовно. Інша причина полягає в тому, що більше сайтів працює на http / 2, що дозволяє сайтам працювати швидше за https, якщо вони не є https.

У зв'язку з цим деякі хостинг-провайдери починають пропонувати безкоштовні SSL-сертифікати. Таким чином, витрати на додавання і підтримку SSL можуть бути мінімальними в залежності від того, який тип SSL ви купуєте і звідки.

6 - ПІДВИЩЕННЯ АНАЛІТИКИ


Коли все вищезазначене є вбудованим, ви почнете поліпшувати все, від рівня відмов до взаємодії з користувачем. Це важливий крок - це один із способів допомогти вам краще оцінити результати пошуку. Є так багато факторів, що робить сайт хорошим. Незважаючи на те, що додавання SSL-сертифіката по всьому сайту є гарним початком, продовження фокусування на додаткових стратегіях пошуку важливо для збереження відмінного рейтингу.


7 - БУДУВАННЯ


І остаточна приємна річ про встановлення SSL вашого сайту - це майбутня перевірка. Тепер у вас може бути лише блог, але плануєте додавати електронну комерцію або субдомен, який вимагає SSL в майбутньому. Ви вже охоплені і не потрібно одночасно розбирати всю річ SSL і запускати магазин електронної комерції.

ЯК ВСТАНОВИТИ SSL?


Отже, що потрібно, щоб додати сертифікат SSL на ваш сайт? Якщо ви не знайомі з кроками, пов'язаними зі зміною вашого сайту на HTTPS, ви можете розглянути можливість впоратися з ним. У більшості випадків варто кілька сотень доларів, щоб найняти експерта. Щоб не треба було турбуватися про роботу з хостинг-провайдерами і технічні питання протягом декількох годин, це може принести спокій. Типова інсталяція може тривати від 1 до 3 годин.

Коротко кажучи, вам потрібно буде придбати сертифікат SSL, встановити його на ваш сервер, змінити всі посилання на ваш сайт за допомогою 301-перенаправлення, а потім перевірити весь сайт, щоб переконатися, що все тепер безпечно. Проте складність вашого сайту визначить, які саме кроки потрібно виконати.

Багато хостинг-провайдерів пропонують SSL-сертифікати як частину свого хостинг-плану. Або вони можуть бути придбані самостійно і встановлені на вашому сервері. Деякі хостинг-провайдери не дозволяють встановлювати власні SSL, і за це може стягуватися плата.

Можливо, ви зможете отримати агентство, яке створило ваш сайт, щоб допомогти з інсталяцією SSL, або вони можуть допомогти вам повідомити, які ваші потреби потрібні для вашого хостинг-провайдера. Вони також можуть допомогти вам з вашими 301 перенаправленнями, які перенаправляють будь-який трафік, який знаходився на “http: //”, щоб вирішити до адреси, починаючи з “https: //”. Це важливо, тому що ви хочете переконатися, що ви не втратите жодної історії пошуку для сторінки, яка більше не існуватиме. Перенаправлення гарантує, що коли хтось натискає на результат пошуку з 2 років тому, який було проіндексовано Google, сторінка перенаправляє на правильну версію "https: //". Без цього користувач потрапить на сторінку помилок 404.

ЧОГО НЕОБХІДНО ВИГЛЯДАТИ?


Також потрібно оновити URL-адресу основного веб-сайту в Google Analytics і в налаштуваннях консолі пошуку Google. У Пошуковій консолі Google також потрібно додати властивості для версій "https: //" вашого домену.

Якщо ви використовуєте WordPress, є багато дрібниць, які відбуваються при переході на HTTPS, але є деякі хороші плагіни, які допомагають у цьому. Я люблю користуватися Реальний простий плагін SSL . Цей плагін автоматично визначає ваші налаштування WordPress і налаштовує веб-сайт для запуску через HTTPS. Це безкоштовний плагін, який обробляє багато важких робіт, пов'язаних із забезпеченням безпеки всього сайту. Перевірте посилання на плагін нижче.

Перевірте посилання на плагін нижче

ТЕСТ ВСЕ


Після встановлення SSL потрібно переконатися, що всі сторінки вашого сайту показують зелену піктограму блокування перед браузером. Це повідомить вам, що сайт безпечний. Іноді траєкторії зображення можуть не оновлюватися належним чином у налаштуваннях тем для подібного значка або логотипу. Якщо певне зображення відсутнє на сайті, це, ймовірно, тому, що посилання на шлях зображення не було перетворено в HTTPS. Щоб перевірити, які зображення на певній сторінці не захищені, можна скористатися функцією веб-інструментів веб-переглядача.

Після того як ви впевнені, що все працює відмінно, розслабтеся і розслабтеся, знаючи, що ви зробили великий крок в оновленні вашого сайту, щоб мати загальнонаціональний SSL.

КОНТРОЛЮЙТЕ ВАШУ АНАЛІТИКУ І НЕ ЗАБУТУЙТЕ ПОВТОРЕННЯ


Тепер розпочинайте відстежувати свій веб-трафік через Google Analytics протягом наступних кількох місяців, і ви повинні почати бачити поліпшення. Обов'язково позначте свій календар і оновіть і встановіть свій SSL, перш ніж він закінчиться. Нічого гірше, ніж дізнатися ваш сайт не був безпечним, тому що ви купили SSL тривалістю 3 роки і забули про нього до 3 років і 2 тижні пізніше, коли він закінчився. Оскільки термін дії SSL закінчується з дати випуску, ви не хочете купувати його більше ніж за тиждень або два до закінчення терміну дії. Доброю новиною є те, що ви вже зробили важку частину оновлення всіх URL-адрес на сайті, що полегшує встановлення нового SSL. Іноді, залежно від того, де ви купуєте ваш SSL, він може автоматично поновлюватися, і тоді вам потрібно просто переконатися, що ваша кредитна картка оновлюється, перш ніж зарядити картку. Це, мабуть, перша помилка, яку ми бачимо з реєстрацією та хостингом домену клієнтів або іншими повторюваними платежами, які прив'язані до кредитної картки - у них є стара карта у файлі, і хостингова компанія просто вимикає свій сайт, оскільки карта була відхилена.

На закінчення, ми хочемо підкреслити, що наявність SSL не є суттєвим, але вона стає все більш і більш важливою, до того моменту, якщо у вас немає такої, це зашкодить результатам пошуку, оскільки браузери та пошукові системи натискають на "https: / / ”. Отримати на борту зараз, щоб ви не залишилися позаду.

Якщо у Вас виникли питання щодо цього, або ви хотіли б обговорити свій новий веб-проект, не соромтеся зв'яжіться з нами .

Якщо ви знайшли цю статтю корисною, будь ласка, поділіться з вашим улюбленим каналом соціальних медіа.

Причин, необхідних для SSL на вашому сайті Що таке SSL-сертифікат по всьому сайту?
ЧОГО НЕОБХІДНО ВИГЛЯДАТИ?
Велике питання; якщо ви встановите SSL-сертифікат по всьому сайту на ваш сайт, якщо у вас немає сайту електронної комерції і маєте простий блог або веб-сайт компанії?
ЯК ВСТАНОВИТИ SSL?
Отже, що потрібно, щоб додати сертифікат SSL на ваш сайт?