Навигация по сайту

Популярные статьи

Як створити інтернет-магазин Вконтакте?

Створення інтернет-магазину - одна з кращих бізнес-ідей, які можуть принести хороший дохід і практично не вимагають вкладень. Але щоб досягти успіху в онлайн-торгівлі на базі соціальної мережі Вконтакте, необхідно ще до створення торгової платформи розробити стратегію її просування, знайти вигідних постачальників і сформувати мінімальну базу потенційних клієнтів.

Але щоб досягти успіху в онлайн-торгівлі на базі соціальної мережі Вконтакте, необхідно ще до створення торгової платформи розробити стратегію її просування, знайти вигідних постачальників і сформувати мінімальну базу потенційних клієнтів

Співтовариства в соціальній мережі Вконтакте ділять на 2 види: публічна сторінка (як правило, для просування бренду) і група. Також для створення інтернет-магазину можна використовувати додаток «Магазин». Воно працює завдяки технології Ecwid, яка забезпечує прийом замовлень на веб-сайті, в соціальних мережах, блогах, ефективне управління магазином, обробку замовлень з єдиного адміністративного інтерфейсу. Виходить, що торгова платформа працює в контексті соціальної мережі, адаптуючись при цьому під її оформлення.

Перевагою інтернет-платформи є те, що створити торгову площадку можна абсолютно безкоштовно і навіть без вкладень для закупівлі товару (якщо працювати за принципом Дропшиппінг). Щоб створити свій інтернет-магазин Вконтакте, потрібно зробити кілька нескладних кроків:

  1. Авторізуемся в соціальній мережі.
  2. Вибираємо Групи - Створити співтовариство (вводимо назву, визначаємося з типом, налаштовуємо розділ Товари) або переходимо за посиланням і слідуємо інструкціям, або переходимо в розділ Розробникам - IFrame-додаток і вказуємо в налаштуваннях адресу нового інтернет-магазину. Бажано зв'язати між собою групу і магазин, скопіювавши посилання і розмістивши їх на обох інтернет-платформах.
  3. Вводимо дані (способи оплати, інформація про продавця, контакти), назва торгової площадки.

Створити інтернет-магазин - це тільки формальний старт майбутнього бізнесу. Ще потрібно сформувати асортимент, розробити маркетингову стратегію, рекламне просування і розкрутити свій ресурс. Ще до відкриття сайту необхідно визначиться зі стилем і цілями роботи. Товар можна закуповувати на складі постачальника і замовляти собі додому (знайти партнера з вигідними умовами співпраці і прийнятними цінами не так вже й легко) або займатися Дропшиппінг (збирати замовлення, зраджувати їх великому постачальнику або виробнику, який буде розсилати посилки зі складу за вказаними адресами) .

Якщо вибереться останній варіант, процес роботи буде легше, але за умови співпраці з відповідальним партнером. Зараз багато онлайн-магазинів на базі соцмереж шукають постачальників через китайські торгові майданчики, наприклад, AliExpress, TinyDeal для Дропшиппінг. Вибір спеціалізації інтернет-магазину Вконтакте (торгівля одягом, побутовими товарами, дитячими аксесуарами і т.д.) залежить від інтересів і потреб цільової аудиторії регіону, їх купівельної спроможності, рівня конкуренції і наявності вигідних постачальників продукції.

Для коректної роботи інтернет-магазин в форматі торгової групи Вконтакте обов'язково повинен містити такі елементи:

  • фотоальбоми з детальним описом товарів;
  • корисні для покупця документи (презентації, огляди продукції);
  • посилання на корисні ресурси (сторінки свого сайту, партнерів);
  • якісно заповнену головну сторінку (працювати з нею потрібно регулярно, головна мета публікацій - залучення покупців).

Особливу увагу слід приділити оформленню сторінок. На стіні групи обов'язково повинен бути розміщений оригінальний логотип. Важливо створити зручне і функціональне меню, забезпечити кликабельность всіх посилань, зручні шляхи оплати. Створення інтернет-магазину Вконтакте і його просування може стати тільки початком успішної підприємницької діяльності. Багато хто після онлайн-торгівлі відкривають реальні точки продажів. Це цілком можливо зробити і без великих вкладень, вибравши формат пересувних торгових павільйонів на колесах , Кіоску (він відмінно підходить для квіткового бізнесу ).