Навигация по сайту

Популярные статьи

Як створити контент-календар, щоб співвіднести вжиті активності з SEO-результатами

Робота оптимізаторів, які займаються контент-кампаніями, полягає в поліпшенні результатів, а їх головним завданням є поступове збільшення трафіку і доходів клієнтів через сайт, але оцінити і відстежити результати їх роботи вкрай складно.

Яка кількість людей з цього невстановленого згенерованого трафіку прийшли на сайт саме завдяки відмінно зробленої агентством контент-кампанії? Як оптимізатор повинен допомагати відслідковувати клієнту, які зі сторінок поліпшили результати внаслідок того, що вони стали більш корисними для користувачів, коли велика частина проведених робіт SEO-фахівця залишається невидимою.

Звичайно, великі тенденції завжди будуть видні і, звичайно, багато що залежить від точної постановки завдання по роботі з веб-сайтами. Але все питання, які ми озвучили вище в першу чергу про те, що оптимізаторів досить важко показати клієнтам прямий зв'язок між своєю роботою і поліпшенням їх результатів.

Часто клієнти перекладають заслугу успіху, пов'язану зі збільшенням трафіку, на роботу в іншій частині: редизайн сайту, маркетингові акції, медіа-банери. Насправді, на жаль, даних для доказу плодів роботи проведеної в частині SEO-контенту недостатньо. Але ось певний спосіб, яким ви зможете спробувати захистити себе від подібних проблем і довести свою ефективність.

Ви повинні показати значення роботи з SEO-контентом, в той же час, презентуючи взаємозв'язок між вжитими активностями та SEO-результатами.

Один з методів переконати замовника, що ви створюєте релевантний, актуальний і в той же час цікавий SEO-контент - «грати» в слова так, як це показано нижче:

Тупик цієї гри представляється у вигляді назви однієї з найпопулярніших модних Фенсі-вечірок: «Gangsters and Molls». Гра в слова допоможе знайти теми перетину з основними і витікаючими поняттями, розширити графи ключових слів, а також допоможе задуматися над темами майбутніх статей.

Гра в слова допоможе знайти теми перетину з основними і витікаючими поняттями, розширити графи ключових слів, а також допоможе задуматися над темами майбутніх статей

Створюючи заголовки статей в контент-календарі, ви можете почати відстежувати прямий вплив вашої активності на збільшення трафіку на сайт через небрендовані поняття.

Створюючи заголовки статей в контент-календарі, ви можете почати відстежувати прямий вплив вашої активності на збільшення трафіку на сайт через небрендовані поняття

Також створюючи такий контент, ви можете знайти авторитетних блогерів, які можливо захочуть взяти участь у вашому контенті і висловити свою думку на рахунок топіка.

За допомогою небрендированного контенту з застосуванням вищевказаних методів, ви можете почати розширювати вузьку спрямованість продукту і створювати великий за охопленням контент, але який, тим не менш, буде залишатися релевантним. Це дозволить вам знайти більшу кількість майданчиків в Інтернеті, щоб співпрацювати з ними і дозволить захопити більш численну аудиторію.

Найкращий варіант - почати вести свій конент-календар по SEO-контенту в Exel-таблиці. Це вам дозволить зробити його повнішим: з великою кількістю ключових тем, ніж показано вище.

Корінь цих дій полягає зовсім не в створенні надлишкового контенту без значної на те причини. Метою є наступне: переконатися і переконати клієнтів, що ви створюєте додаткові можливості для взаємодії компанії і продукту з цільовою аудиторією і ринком в цілому, а також, що бренд-голос буде почутий на цих майданчиках.

Існує безліч різних рішень для відстеження та вимірювання трафіку. Проте, клієнти, які вирішуються використовувати цей тип розширеного взаємодії, бачать поліпшені показники відвідувань як на свій блог і інші онлайн-медіа ресурси, так і на головний сайт компанії.

Нічого не відбувається просто так, але не варто заперечувати той факт, що ця діяльність по генерації SEO-контенту допомагає підвищити авторитет компанії і, отже, допомагає їй роздобути більше ключових слів і зайняти більш високу сходинку в пошуковій видачі.

джерело: Search engine watch

Яка кількість людей з цього невстановленого згенерованого трафіку прийшли на сайт саме завдяки відмінно зробленої агентством контент-кампанії?