Навигация по сайту

Популярные статьи

Як створити сайт-візитку?

 1. Спосіб № 1
 2. Спосіб № 2
 3. Спосіб № 3

З кожним днем ​​зростає кількість інтернет-сайтів у Всесвітній павутині. Люди все частіше звертають увагу на Мережа як на джерело доходів і піару. Власне кажучи, всі сайти в глобальній мережі можна поділити на кілька категорій. Причому найпопулярнішим підвидом вважається сайт-візитка. Що це за тип сайту і як створити сайт-візитку?

Залежно від функцій сайту всі проекти в інтернеті можна поділити на кілька категорій: іміджеві, інформаційні та маркетингові. Кожна категорія включає певні типи сайтів.

 1. Маркетингові сайти створюються з метою продажу послуг або товарів в інтернеті. До таких сайтів належать промо-сайти, корпоративні ресурси та інтернет-магазини.
 2. Інформаційні сайти представлені новинними ресурсами і різними порталами, в яких щодня оновлюється інформація. Такого роду ресурси надають відвідувачам інформацію, розбиту по тематиках.
 3. Іміджеві сайти створені з однією-єдиною метою - просування і піару власника сайту в Мережі. До них можна віднести персональні сайти, особисті блоги і сайти-візитки. Саме про сайтах-візитках і піде мова в даній статті.

Як правило, сайт-візитка складається з однієї або декількох сторінок, на яких відображена тільки найважливіша інформація. Якщо мова йде про людину, то на такому сайті розміщується інформація про нього, коротка біографія, рід діяльності і т.д. Якщо ж візитка створюється для компанії або фірми, то на подібному сайті може бути розміщена додаткова інформація у вигляді прайс-листів, переліку послуг, опису діяльності та контактів.

Створити сайт-візитку самостійно може кожен користувач Всесвітньої павутини. При цьому не обов'язково витрачати гроші на його створення. Які ж існують способи створення сайту-візитки?

 1. Замовлення сайту-візитки у веб-студії за певну плату.
 2. Створення візитки на безкоштовному конструкторі.
 3. Створення сайту з нуля власними зусиллями.

Спосіб № 1

Отже, єдиний платний спосіб - це замовлення сайту у веб-студії або фрілансера. Вам потрібно лише зібрати матеріал, який необхідно розміщувати на сайті, і відправити його в веб-студію. За певну плату вам зроблять сайт-візитку будь-якої складності, зареєструють домен і хостинг, а також допоможуть з «облаштуванням» сайту. Мінус цього способу створення сайту-візитки лише в тому, що потрібно платити гроші. Плюс ж у тому, що вам не потрібно витрачати свій особистий час на створення проекту.

Спосіб № 2

Серед величезної кількості конструкторів сайтів в Росії особливо популярний НетХаус, доступний за адресою http://nethouse.ru . За заявою розробників, на створення сайту у вас піде не більше 42 хвилин.

Щоб створити свій сайт в системі НетХаус, потрібно зареєструватися на сайті, створити свій проект, вибрати дизайн і наповнити сайт контентом, попутно додавши контакти і форму зворотного зв'язку.

Перевага конструкторів в тому, що навіть самий звичайний користувач Мережі може створити сайт-візитку без знань HTML і CSS, причому абсолютно безкоштовно. У більшості конструкторів є такі можливості:

 • дисковий простір під сайт (зазвичай не більше 100 мегабайт);
 • можливість необмеженого створення сторінок;
 • пошук по сайту, форма зворотного зв'язку, додавання коментарів;
 • фотогалерея з можливістю створення фотоальбомів;
 • величезний вибір дизайнів, а також підтримка адаптивних дизайнів для мобільних пристроїв;
 • покупка домену та електронна пошта для нього;
 • підключення лічильників трафіку і реклами;
 • автоматичний бекап даних.

Спосіб № 3

Безсумнівно, людині, якій знайомі слова «хостинг», «домен», «css» або «html», самостійно створити сайт-візитку не складе ніяких труднощів. Як самому створити сайт-візитку, не вдаючись до послуг професіоналів?

Насамперед вам потрібно ознайомитися з поняттями «хостинг / домен» і придбати їх, так як без них функціонування сайту-візитки неможливо. Домен і хостинг не обов'язково купувати. Існують безкоштовні конструктори сайтів, що пропонують домен і хостинг в обмін на рекламу, яка буде розміщуватися на вашому сайті. Після реєстрації домену вам потрібно буде делегувати його через панель реєстратора на DNS-хостера. У кожної хостинг-компанії є інструкція з делегування доменів.

Потім в панелі хостингу вам потрібно вибрати «Файл-менеджер» і перейти в папку з вашим сайтом. У цій папці вам потрібно буде розміщувати html-файли ваших сторінок сайту. Як правило, головна сторінка сайту має назву index.html.

Тепер вам потрібно буде трохи вивчити HTML і CSS, щоб розібратися в створенні сторінок. Втім, ви можете завантажити готовий шаблон з інтернету і змінити інформацію в ньому через блокнот.

Хоча є один спосіб створення візитки без вивчення мови розмітки гіпертексту. Правда, даний спосіб є своєрідним плагіат, але і без вас кількість однакових сайтів в інтернеті зростає в геометричній прогресії.

Для початку встановлюємо на комп'ютер програму Opera AC - модифікацію браузера Опера розширеної конфігурації. Відкриваємо сайт, дизайн якого вам сподобався, в браузері. Наприклад, вас цікавить дизайн проекту Lenta.RU

RU

Вибираємо у верхньому меню вкладку «Правка» і включаємо режим редагування сторінки.

Вибираємо у верхньому меню вкладку «Правка» і включаємо режим редагування сторінки

Тепер ви можете видалити / змінити будь-який текст або картинку з даного дизайну.

Тепер ви можете видалити / змінити будь-який текст або картинку з даного дизайну

По закінченню редагування тексту знову натискаємо на цю кнопку. Після цього тиснемо на клавіатурі одночасно дві кнопки - CTRL і S. Браузер запропонує вам зберегти сторінку. Вибираємо формат html з зображеннями, даємо назву index.html і зберігаємо на робочий стіл.

html і зберігаємо на робочий стіл

На вашому робочому столі з'явиться папка з картинками і файл index.html, в якому залишиться відредагувати тільки адреси посилань. Відкриваємо індексний файл в блокноті (краще використовувати Notepad ++), знаходимо посилання на картинки і кнопки меню, міняємо їх на адресу свого сайту. Зберігаємо змінений index.html і заливаємо його разом з папкою на хостинг.

html і заливаємо його разом з папкою на хостинг

Вітаємо, ваш сайт-візитка готовий! Звичайно, створити сайт-візитку ви можете і в спеціальній програмі для ПК, наприклад, в візуальному редакторі сайтів Web Page Make або WYSIWYG.

Хочете більшого? Подивіться цей відеоролик про створення сайту-візитки:

Що це за тип сайту і як створити сайт-візитку?
Які ж існують способи створення сайту-візитки?
Як самому створити сайт-візитку, не вдаючись до послуг професіоналів?
Хочете більшого?