Навигация по сайту

Популярные статьи

Як створити SEO дружніх URL-адрес і веб-адрес

  1. Що таке URL?
  2. SEO дружні доменні імена
  3. SEO дружні URL сторінки
  4. Опис вмісту сторінки
  5. Малі сайти
  6. Великі сайти
  7. Раундап
  8. Ресурси

Важливо налаштувати URL-адреси для всіх своїх сторінок. Загальні / URL-адреси URL-адрес не скоротять, якщо ви серйозно ставитеся до SEO. У цій статті, я дам вам кілька практичних порад про те, що ви можете зробити для реалізації SEO дружніх URL в ваших проектах RapidWeaver.

Що таке URL?

URL - Uniform Resource Locator - є веб-адресою для кожної окремої сторінки в Інтернеті. Ви знайдете його в адресному рядку веб-переглядача, і це посилання, яке ви ділите через електронну пошту або соціальні медіа.

URL-адреса виглядає приблизно так: https://www.your-domain.com/page-title

Якщо ви хочете подивитися відео, що охоплює SEO дружніх URL, ось я зробив раніше. Однак ця стаття йде трохи докладніше.

SEO дружні доменні імена

У цій статті ми зосередимося головним чином на розділі заголовка сторінки, але перш ніж це зробити, давайте поговоримо про доменні імена.

Ваше доменне ім'я є важливою частиною вашої URL-адреси з очевидних і не дуже очевидних причин. Можливо, це зрозуміло, але легко запам'ятовувати і заклинати доменне ім'я допоможе відвідувачам запам'ятати ваш сайт.

Моя порада, як правило, полягає в тому, щоб використовувати довші імена доменів, які включають назву вашої компанії та деякі цільові ключові слова, а не короткі домени, які видаляють голосні або використовують модні абревіатури.

BensCoffeeShopBrighton.com набагато краще, ніж Bens.coffee або bcs.biz.

Причина, за якою BensCoffeeShopBrighton.com хороша, полягає в тому, що вона легко запам'ятовується, вона містить назву моєї компанії і має деякі цільові ключові слова. У моєму домені вже є "кафе" Брайтона, який, ймовірно, буде популярним пошуковим терміном. Тому, перш ніж я почну називати свої сторінки, у мене вже є три ключові слова у всіх моїх URL-адресах.

Якщо ви не впевнені в своєму доменному імені, перевірте його на деяких друзів або членів сім'ї. Попросіть їх записати, якщо їм доведеться запитати, як це пишеться, то потрібно вибрати щось інше. Запитайте їх ще раз через пару днів, і якщо вони не зможуть згадати про це, це також може бути ознакою того, що вам потрібно вибрати щось інше.

Примітка сторони: я пропоную спробувати отримати домен .com, але якщо все вже зроблено, є сотні нових TLD доступні на вибір. Так у моєму прикладі вище, я міг би піти на щось подібне BensCoffee.shop якщо штовхнув.

я використовую NameCheap.com реєструвати домени, оскільки я вважаю їх надійними, професійними та конкурентними цінами. Якщо ви придбати домен з ними я отримаю невеликий партнерський бонус - завчасно спасибі.

SEO дружні URL сторінки

Отже, з покриттям імені домену, давайте подивимося на частину URL-адреси назви / page-name.

Я завжди пропоную використовувати “Tidy Website Links”. Це означає, що посилання на ваші сторінки будуть / про, а не /about.html. Він коротший, чистіший і менш схильний до помилок.

Нові проекти RapidWeaver увімкнуто за замовчуванням, але ви можете ввімкнути це, перейшовши в "Загальні налаштування" і натиснувши "Додаткові параметри". Можна також оновити старі сторінки, переконавшись, що ім'я папки встановлено правильно, а потім оновити "Ім'я файлу", щоб бути index.html (або index.php залежно від вашої сторінки). Якщо ви зробите це, обов'язково налаштування перенаправлення 301 до нової URL-адреси.

Опис вмісту сторінки

URL-адреси вашої сторінки повинні точно описувати вміст сторінки та використовувати деякі цільові ключові слова, однак, як я завжди кажу: не будьте спамом, не вкладайте ключові слова.

Приймаючи приклад моєї кав'ярні знову; якщо я проводжу деякі курси з підготовки кави в Брайтоні, тут є кілька хороших і поганих прикладів:

: Добре: BensCoffeeShopBrighton.com/coffee-brewing-courses
: Добре: BensCoffeeShopBrighton.com/courses/coffee-brewing

: Погано: BensCoffeeShopBrighton.com/brighton-courses/coffee-courses-in-brighton
: Погано: BensCoffeeShopBrighton.com/brighton/coffee/coffee-courses-brighton

Завжди намагайтеся зберігати URL-адреси якомога більш природними, Google набуває все краще та краще, коли виявляє спам-URL-адреси. Вони також виглядають жахливо і непрофесійно.

Якщо ваші сторінки мають великий вміст і слідують добрим прикладам, ви перемагаєте.

Малі сайти

Якщо у вас є невеликий сайт із лише декількома сторінками, ви, ймовірно, можете зберегти всі сторінки як сторінки верхнього рівня.

Сторінка верхнього рівня - це сторінка кореня вашого домену. Це, ймовірно, буде ваша домашня сторінка, сторінка про компанію та сторінка контактів. Вони не повинні бути вкладені в підпапки. Так що ваш-домен.com / про великий, ваш-домен.com/company/about не такий великий. Не створюйте вкладені папки, якщо вам дійсно потрібно, зберігайте свою сторінку на найвищому рівні, коли це можливо.

Приклади:

Homepage Хороша домашня сторінка: https://your-domain.com
About Добре про: https://your-domain.com/about
Contact Хороший контакт: https://your-domain.com/contact

Homepage Погана домашня сторінка: https://your-domain.com/homepage.html
About Погано про: https://your-domain.com/all-about-us
Contact Поганий контакт: https://your-domain.com/say-hello

По-перше, примітка про домашню сторінку; Ви повинні завжди мати файл index.html або index.php у корені вашого сервера, інакше нічого не буде показано на https://your-domain.com - RapidWeaver обробляє це для вас, і ви можете змінити свою домашню сторінку в будь-який час. клацніть правою кнопкою миші на будь-якій сторінці та виберіть "Встановити як домашню сторінку".

Тому я вважаю, що погані приклади погані, що вони важко здогадатися, виглядають брудними і не мають жодної користі від SEO. Але якщо ви дійсно хочете, щоб ці типи URL-адрес, ви повинні налаштувати перенаправлення, щоб перейти від / до / all-about-us.

У RapidWeaver ви встановлюєте URL-адресу сторінки, оновлюючи параметр "Папка" на вкладці Загальні сторінки інспектора. Переконайтеся, що ім'я файлу є index.html, інакше ваш Tidy Website Links не працюватиме. The Налаштування URL-адреси відео, показане вище, охоплює це більш детально.

Великі сайти

Якщо у вас багато вмісту на своєму сайті, ви повинні організувати їх у підпапки. Припустимо, ми перераховуємо безліч продуктів у декількох категоріях, URL-адреси на зразок таких:

Домашня сторінка продукції: / продукти

Чоловіча категорія: / продукти / чоловічі
Жіноча категорія: / продукція / жіноча

Чоловіче взуття: / продукти / чоловіки / взуття
Жіноче взуття: / продукція / жіноча / взуття

Це всі прекрасні URL-адреси. Їх легко вгадати, лаконічно і важливо описати зміст сторінки . Ці URL-адреси дають вам очікування того, що ви побачите під час відвідування кожної сторінки - пошукові системи подібні до такого типу передбачуваності. Якщо вони можуть збігатися з ключовими словами від URL-адреси до вмісту сторінки, ви знаходитесь на правильному шляху.

Живий приклад
Спільнота RapidWeaver є прекрасним прикладом для цього. Ми перераховуємо всі доступні аддони для RapidWeaver, класифіковані за типом - теми, плагіни, стеки, проекти.

Ось URL для всіх доповнень:
https://rapidweavercommunity.com/addons/

Ось URL для всіх тем:
https://rapidweavercommunity.com/addons/themes

Ось URL-адреса для окремої теми:
https://rapidweavercommunity.com/addons/themes/foundation

Ці URL-адреси є корисними, оскільки містять мої ключові слова та описують вміст сторінки. Уявіть, що хтось шукає "аддони RapidWeaver" або "RapidWeaver themes", наведені вище приклади добре охоплюють обидва ці пошукові терміни.

Також зверніть увагу на те, як ви можете вгадати URL-адреси та видалити кожну секцію після того, як /, щоб піднятися на рівень. Таким чином пошукові системи люблять, щоб вміст був організований, оскільки допомагає їм класифікувати ваш сайт на розділи та надавати точніші результати пошуку.

Якщо у вас великий веб-сайт, саме так повинні виглядати ваші URL-адреси. Знову Відео налаштування URL-адреси охоплює, як генерувати ці типи URL-адрес у RapidWeaver.

Раундап

Якщо ви прочитали будь-який з мої інші статті SEO Ви будете знати, що існує багато компонентів, які працюють разом для поліпшення вашого SEO і ранжирування сторінок. URL-адреси сторінок - це лише один із компонентів, на які потрібно зосередитися.

Якщо ви серйозно ставитеся до SEO, то наш Курс курсу RapidWeaver SEO для вас. Вона охоплює, як застосовувати всі ці поради SEO щодо вашого сайту RapidWeaver.

Ресурси

Якщо ви хочете дізнатися більше про RapidWeaver і SEO, я рекомендую такі ресурси:

Що таке URL?
Що таке URL?