Навигация по сайту

Популярные статьи

Як швидко розкрутити блог з нуля?

Привіт друзі

Привіт друзі.

Продовжуємо говорити про ведення блогу. У минулій статті ми обговорили тему «Як створити свій особистий бренд» , А сьогодні мова у нас піде про просування блогу.

Я думаю, ви прекрасно розумієте, що яким би класним блог у вас не був, але ви ніколи не зможете на ньому заробляти, якщо про ваш блог ніхто не знає. Ви можете бути відмінним експертів у своїй темі, писати мега корисні і цікаві статті, зробити красивий і зручний сайт, але при відсутності читачів на вашому блозі, все це не принесе ніяких результатів. Тому будь-якому блогу потрібні відвідувачі або, кажучи професійною мовою, трафік. Але тут також потрібно розуміти, що трафік трафіку ворожнечу. А вашого блогу потрібен якісний трафік, тобто відвідувачі, які зацікавлені у вашій темі. І перш ніж приступити до просування свого сайту, пропишіть портрет вашої цільової аудиторії і визначте, де вона перебуватиме. Ловіть рибу там, де вона водитися!

І тільки після того, коли ви пропишіть портрет вашої цільової аудиторії, варто приступати до просування блога.

Як зробити так, щоб про вашому блозі дізналися і його стали постійно відвідувати люди зацікавлені у вашій темі, ми поговоримо в даному відеоролику.

Дивіться відео і залишайте коментарі!

Посилання на статтю «Як правильно писати статті»

  1. Писати унікальні статті і обов'язково їх оптимізувати. Про те, як правильно писати статті, я розповідала раніше. Якщо ви пропустили цю інформацію, то я залишу посилання під даним відео, і ви зможете з нею ознайомитися. Писати унікальні статті потрібно обов'язково, інакше ваш сайт не зможе піднятися в пошуку на більш високу позицію. А саме з пошуку можна отримувати відвідувачів швидко і безкоштовно. А чим вище позиція вашого сайту, тим більше людей буде його відвідувати. Обов'язково зробіть карту сайту, яка містить весь шлях по сторінках вашого блогу. Це необхідно для кращої індексації сайту і допоможе в його просуванні.
  2. Хорошим способом просування вашого блогу є інтерв'ю. Зустрітися з блогерами, які пишуть на вашу тему, і обміняйтеся з ними інтерв'ю. І не турбуйтеся, якщо блогер не погодитися брати у вас інтерв'ю. Візьміть інтерв'ю у нього, а потім попросіть поділитися записаним вами інтерв'ю з його аудиторією. Якщо інтерв'ю вийде корисним, цікавим і знятим в хорошій якості, то швидше за все він це зробить. Таким чином ви зможете розповісти про своєму блозі його читачам.
  3. Коментуйте чужі блоги. Як ви знаєте, в коментарях можна залишити посилання на свій блог, а це добре позначається на його просуванні. Якщо ви залишите цікавий коментар, то люди можуть зацікавитися вами і перейти на ваш блог.
  4. Відвідуйте форуми за своєю тематикою. Відповідайте на питання, намагайтеся допомогти людям і ненав'язливо залишайте посилання на свій блог, де вони нібито можуть знайти докладну відповідь на своє питання.
  5. Залишайте посилання на ваші статті в соціальних мережах. Візьміть собі за правило: написали статтю - зробили репост в своїх соц. мережах.
  6. Зробіть форму підписки на своєму блозі. І в обмін за контакти давайте відвідувачам свого блогу що-небудь корисне. Таким чином ви зможете зібрати базу передплатників, і коли ви будете писати чергову статтю, то достатньо написати листа своїм передплатникам, щоб отримати моментальні перегляди, коментарі та репости.
  7. Якщо ви надаєте якісь послуги або продаєте інформацію на своєму блозі, ви також може е розмістити рекламу в Яндекс. Директ, Google AdWords, соціальних мережах, чужих розсилках або блогах. Рекламуйте свою передплатну сторінку з безкоштовним матеріалом. Таким чином ваша база передплатників буде рости, відвідуваність блогу збільшиться, і незабаром ви зможете отримувати постійний дохід від вашого блогу.
  8. Влаштовуйте конкурси на своєму блозі, де однією з умов буде поділитися вашої статтею з конкурсом. Таким чином ви запустите вірусну рекламу і зможете досить швидко просунути свій блог. Але для цього у вас вже повинні бути свої читачі і передплатники. А цей спосіб допоможе збільшити їх кількість.
  9. Проявляйте креатив. Чи не нужноповторять те, що роблять інші. Креатівьте, експериментуйте, робіть все із задоволенням і душею! І ваш блог обов'язково стане популярним.

Завдяки цим простим способам ви зможете розкрутити свій блог. Якщо у вас залишилися питання, то пишіть їх в коментарях. Я обов'язково відповім на них. Також поділіться, яким чином ви просуваєте свій блог, які способи найефективніші.

Якщо вам сподобалася стаття, то поділіться нею з друзями, щоб і вони змогли створити блог і заробляти на ньому.

Успіхів вам, друзі!