Навигация по сайту

Популярные статьи

Як увійти в SeoSprint?

  1. Проблеми з входом на сайт SeoSprint
  2. Як увійти на сайт SeoSprint?

Після недавнього оновлення сайту у деяких користувачів з'явилися проблеми з входом в SeoSprint . Це пов'язано з додаванням нової образної капчи . Простіше кажучи, система захисту сайту покращилася, і тепер перш ніж увійти на SeoSprint, потрібно підтвердити, що Ви не робот. У цій статті ми детально розглянемо як увійти в SeoSprint.

Проблеми з входом на сайт SeoSprint

Нещодавно мені почали задавати питання з приводу проблем з входом на сайт SeoSprint. Його користувачі не могли зрозуміти, що за картинки вискакують у них під час входу на сайт. Найчастіше ця проблема виникала у користувачів, які тільки зареєструвалися в SeoSprint.

Ці картинки, які вискакують при вході на сайт SeoSprint - нова капча, яка більш надійно захищає від роботів. Раніше, щоб увійти в SeoSprint потрібно було ввести кілька букв і цифр в якості перевірки.

Тепер для входу на SeoSprint використовується нова система перевірки. Для цього Вам буде представлено зображення з будь-яким предметом і описом. Також буде представлена ​​ще група картинок, з яких потрібно буде вибрати схожі на предмет в першому зображенні. Нижче на зображенні Ви можете побачити приклад подібної перевірки в SeoSprint.

Підтверджувати, що Ви не робот при вході в SeoSprint потрібно буде не завжди, а тільки при першому вході. Саме тому проблема зі входом на сайт виникає найчастіше у новачків. В подальшому потрібно вводити подібну капчу, тільки після оновлення браузера, зміні IP-адреси та іншого.

Як увійти на сайт SeoSprint?

Давайте розберемо поетапно, як увійти на сайт SeoSprint, щоб у Вас більше не виникало ніяких проблем з цим. Для початку перейдіть на офіційний сайт даного букса. Потрапити на нього Ви можете перейшовши за цим посиланням: SeoSprint .

Далі на сайті, в правій його частині Ви побачите кнопки "Реєстрація" і "Вхід". Якщо Ви ще не є учасником даного проекту, тоді читайте тут як зареєструватися на SeoSprint . Якщо Ви вже зареєстровані, натисніть на кнопку "Вхід".

Далі Ви потрапите на сторінку авторизації. Тут Вам потрібно буде ввести свій E-Mail адреса і пароль. Після цього поставте галочку, щоб підтвердити що Ви не робот і увійти на сайт SeoSprint.

Потім система в якості перевірки може дати Вам ввести капчу. Нижче на зображенні розглянуто приклад подібної перевірки. У ньому потрібно було відзначити всі картинки, на яких зображені яйця.

А ось ще один приклад. У цій капчі потрібно було вибрати всі зображення з апельсином.

Вибравши правильні картинки натисніть на кнопку "Підтвердити". Якщо все вказано правильно, то біля напису "Я не робот", в квадраті з'явиться зелена галочка. І для того, щоб увійти на сайт SeoSprint залишиться натиснути тільки одну кнопку - "Увійти".

Якщо були допущені помилки при виборі зображень, то система захисту повідомить Вам про це. Далі Ви зможете все виправити, уважно вивчивши зображення і вибравши правильні.

Як бачите, увійти в SeoSprint дуже легко. Тепер у Вас не повинно виникати ніяких труднощів при вході на сайт. В іншому випадку опишіть свою проблему в коментарях і я спробую Вам допомогти.

Було цікаво? Тоді поділися з друзями!

Як увійти на сайт SeoSprint?
Було цікаво?