Навигация по сайту

Популярные статьи

Як в blogger зробити коротку посилання з ключовими словами

  1. Короткий URL з ключовими словами в Blogger
  2. Як створити для користувача постійне посилання в Blogger

(Останнє оновлення: 08.09.2017)

Вітаю Вас, дорогі мої читачі! Тема: Створюємо правильний SEO URL в Blogger або ключові слова в URL сторінки блогу. Що робити, якщо заголовок статті виходить дуже довгим? Якщо у вас назва посади більше 39 символів, а як відомо наш улюблений Blogger дозволяє додавати лише до 38-40 символів в URL (адресу сторінки). Трохи більше символів і Blogger інше нещадно обрубає. У підсумку в браузері ми побачимо половину заголовка нашого повідомлення. Є чудовий вихід із цього становища.

Є чудовий вихід із цього становища

Створюємо правильний SEO URL

Я навчу вас робити адреса (URL) сторінки містять тільки ключові слова заголовка або самої статті. Використовуючи поради нижче ви зможете зробити URL сторінок корисними і правильними для SEO просування. Річ у тім, коли Яндекс або Google будуть сканувати вашу сторінку, спочатку роботи знайдуть ключові слова в URL, потім в заголовку і далі в самому повідомленні. Це сприяє кращій індексації блогу. Хто зацікавився, тоді вперед.

Що таке URL? Вікіпедія пояснює: URL - Єдиний покажчик ресурсу (англ. Uniform Resource Locator, URL) - однаковий локатор (визначник місцезнаходження) ресурсу.

Раніше називався Universal Resource Locator - універсальний покажчик ресурсу. URL служить стандартизованим способом записи адреси ресурсу в мережі Інтернет.

Короткий URL з ключовими словами в Blogger

Ключові слова в URL сторінки для Яндекса і Google.

Дуже легко або так би мовити, що нам стоит дом построить. Спочатку напишіть на трансліті (як це зробити, читайте тут ) Короткий заголовок, використовуючи тільки ключові слова. Не забудьте не більш 39 символів. Наприклад заголовок статті такий:

Kakoj-vybrat'-schetchik-dlja-Blogger-Jandeks-Metrika-ili-LiveInternet - тепер нам потрібно вибрати ключові слова заголовка. Вийде приблизно так:

schetchik-Jandeks-Metrika-LiveInternet

і цей заголовок вписуємо в редактор повідомлень, при написанні статті, тільки ключові слова. Потім, після того як пост буде написаний, опублікуйте його. Тепер ваш пост опублікує з коротким URL і SEO оптимізованим. Після цього, Ви можете повернутися до редагування повідомлення. Далі міняєте заголовок статті на потрібний, тобто на такий:

Який вибрати лічильник для Blogger? Яндекс.Метрика або LiveInternet

Що тепер ми маємо в підсумку. Короткий URL з ключовими словами для Blogger і потрібне довгу назву статті. От якось так.

У приклад: відомий блог Mashable - маючи більш ніж 20 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць, завжди використовує короткий URL (адресу сторінки), з основними ключовими словами для своїх повідомлень.

Довгий заголовок статті на сайті mashable

Як видно з скріншоту, це заголовок статті на Mashable - "Facebook rolls out Messenger, Instagram for Windows 10". А, якщо подивитися в браузері URL цієї статті, то ми побачимо наступне - http://mashable.com/2016/04/28/ facebook -instagram -windows-10 / URL сторінки містять тільки ключові слова.

Правильний SEO URL з ключовими словами

Для SEO краще, щоб посилання була коротший. Важливо: Не вживайте занадто багато повторюваних ключових слів в URL.

PS У Blogger з'явилася ЧПУ (від жаргонного "людино-зрозумілий урл") - постійна посилання. Розробники додали важливу SEO - функцію, тепер користувачі безкоштовного блогохостинга Blogger можуть прописувати постійні призначені для користувача посилання для своїх записів.

Як створити для користувача постійне посилання в Blogger

При створення нового повідомлення. Справа сторінки "Налаштування повідомлення", натисніть на пункті "Постійне посилання".

Справа сторінки Налаштування повідомлення, натисніть на пункті Постійне посилання

Створення ЧПУ - постійна посилання в Blogger

В розкрилася налаштуванні, виберіть пункт "Призначена для користувача постiйне посилання". В поле, впишіть потрібну вам seo посилання з ключовими словами, використовуючи латиницю і обов'язково розділяйте слова дефісом. Пишіть без помилок, є попередній перегляд, як буде виглядати постiйне посилання (підкреслено зеленим). Натисніть кнопку "Готово".

На додаток, що б не писати окремий крихітний пост.

Правильно має бути так: спочатку йде "назва статті" потім "назва блогу", а не навпаки. Ось ми зараз все виправимо, адже у всіх шаблонах blogger спочатку неправильно проставлені заголовки. Шукаємо в шаблоні таку строчку:

<Title> <data: blog.pageTitle /> </ title>

і замінюємо її на інший код:

<B: if cond = 'data: blog.pageType == & quot; index & quot;'> <title> <data: blog.title /> </ title> <b: else /> <title> <data: blog.pageName /> | <Data: blog.title /> </ title> </ b: if>

Ось ніби і все. Удачі всім. До нової зустрічі.

Ваш Сергій


Поділитися в соціальних мережах

Що робити, якщо заголовок статті виходить дуже довгим?
Що таке URL?