Навигация по сайту

Популярные статьи

Як вибрати SEO агентство без ноги

 1. 1. Що ви дійсно шукаєте?
 2. 2. Знайте, що ви збираєтеся купити
 3. Що таке SEO?
 4. Переваги і недоліки SEO
 5. 3. Прийняти належний підхід
 6. Зроби сам
 7. Наймайте його
 8. 4. Не всі агентства однакові
 9. Типи SEO агентств
 10. Велике чи невелике агентство?
 11. Мінімальні послуги
 12. 5. Відкинути шкідливі компанії
 13. Знаки тривоги
 14. 6. Будьте розумні при зверненні
 15. Як замовити цитату
 16. 7. Що шукати в пропозиції
 17. Моделі оплати
 18. Оплатити заздалегідь?
 19. І прийняти правильне рішення ...

[захищена електронною поштою]  до однієї з найбільш знеохочуючих завдань, з якими ви зіткнетеся [захищена електронною поштою] до однієї з найбільш знеохочуючих завдань, з якими ви зіткнетеся ...

Виберіть агентство SEO.

Тому що це може здатися тривіальним, але рішення, яке буде залежати від зростаючої частини вашого доходу, - це прийняти це серйозно, чи не здається це?

В даний час практично будь-яка компанія, що має відношення до Інтернету, пропонує послуги "веб-позиціонування". Є серйозні і шановані агентства, але є і дуже погані.

Якщо у вас немає досвіду в SEO, легко в кінцевому підсумку кинути свої гроші в агентство, яке не підходить вам. Хоча це не найгірше, недбале службу може Вийдіть з індексів Google без попередження ,

Тільки якщо ви знаєте, як вибрати, ви будете в безпеці. Ви можете уникнути тих пасток, в яких приходять новачки, знаходячись в агентстві, що говорить вашою мовою, що відповідає вашим потребам і що дає вам соковиті результати.

Все, що потрібно знати нижче ...

1. Що ви дійсно шукаєте?

Якщо ви все ще не маєте зрозуміти, виявлення має бути найвищим пріоритетом. Як правило, люди, які шукають агентства SEO, роблять це з певної причини: вони хочуть бути першим у Google , або пошук посилань , або збільшення PageRank ... І все це дуже добре, але якщо отримати це не означає отримання відповідних візитів, це не допомагає.

Це те, що відбувається, коли ви наймаєте компанію пошуку позиціонування, щоб перейти на першу сторінку для умов, які ніхто не шукає. Або коли ви платите за тисячі посилань, які не приносять відповідного трафіку на ваш сайт (або трафік). Марно

Перш ніж шукати агентство, почніть із запиту, чому я хочу бути видимим у Google? Подумайте про це, можливо, що ви дійсно хочете:

 • Виставляйте свій бренд певній групі людей
 • Залучайте потенційних клієнтів
 • Збільште підписки на інформаційний бюлетень
 • Отримати більше користувачів, щоб розпочати процес покупки

Тільки тоді, коли ви знаєте основну причину, що призводить до SEO, ви можете знайти агентство, здатне задовольнити вас. Ви можете зв'язатися з ними і сказати їм: "Дивись, я не дбаю про рейтинги, що я хочу для людей, які зацікавлені в тому, що я пропоную відвідати, тому що те, що я шукаю, є ...".

Таким чином, у вас є більше шансів бути зрозумілими, а також отримати потрібну послугу.

2. Знайте, що ви збираєтеся купити

Хоча щодня SEO більш відома, це правда, що до цих пір є деяка плутанина. Якщо це ваш випадок, не хвилюйтеся, тоді я поясню все, що вам потрібно знати:

Що таке SEO?

SEO або пошукова оптимізація стратегія Росії пошуковий маркетинг яка спрямована на залучення бажаних і вільних відвідувачів на веб-сайт через пошукові системи, такі як Google і Bing.

Ось так SEO сприяє просуванню вашого сайту:

 • Це ставить вас перед людьми, зацікавленими в тому, що ви пропонуєте
 • Це приведе вас до потенційних клієнтів, покупців або тих, хто шукає

Щоб досягти цього, SEO містить 2 основні аспекти:

 • SEO "On page" - Вона складається з модифікації елементів на сайті і додавання нових, щоб зробити його більш привабливим для пошукових систем і користувачів.
 • SEO "Off page" - Орієнтується на зовнішні фактори, такі як посилання та соціальні сигнали.

Переваги і недоліки SEO

SEO має на свою користь, що:

 • Це цілеспрямовано - відвідувачі, яких ви отримуєте, зацікавлені в інформації, продуктах або послугах, які ви пропонуєте, тому вони шукають її.
 • Відвідування доступні - Вам не потрібно платити, щоб з'явитися в пошуковій системі, ані за отриманими відвідуваннями. Єдиною вартістю є оплата компанії для вас, інвестування власних ресурсів або поєднання обох.
 • Це динамічно - пошукові системи регулярно відвідують ваш сайт, що означає, що ви можете адаптувати стратегію динамічно, залежно від отриманих результатів.

І тут все, що міг сказати вам будь-який продавець. Але SEO має недоліки, які ви не можете ігнорувати:

 • Це непередбачувано - через зміна характеру алгоритмів пошуку Неможливо передбачити результати або візити, які прибудуть на сайт.
 • Це вимагає часу - результати можуть зайняти кілька місяців.
 • Важко реалізувати - Ви не завжди маєте ресурси / знання для виконання дій, які вимагає SEO.
 • Інвестиції є безперервними - необхідно постійно інвестувати, щоб не втратити свої позиції конкурентам, прагнучи зайняти ваше місце.
 • Він спрямований пошуком - Якщо ніхто не шукає те, що ви пропонуєте, це не допомагає.

Щоб дізнатися більше про плюси і мінуси SEO, рекомендую прочитати цю статтю:

3. Прийняти належний підхід

Є два способи зробити SEO: ви можете зробити це самостійно, або ви можете дозволити комусь це зробити за вас.

Я розумію, що якщо ви знаходитесь тут, то це тому, що ви хочете, щоб хтось інший відповідав, але це не погана ідея, що ви цінуєте обидва варіанти, перш ніж прийняти остаточне рішення. Можливо, це допоможе вам відкрити нові можливості або підтвердити своє рішення.

Зроби сам

Одне з найбільших переваг самого SEO - це контроль . Ви завжди вирішуєте, що робити і як, не залежачи ні від кого.

Серед іншого, ви можете:

 • Почніть за менший час
 • Зробіть зміни швидшими
 • Вибирайте, в яких областях зосередитися і як
 • Робіть більше на делікатних завданнях
 • Обов'язково дотримуйтесь рекомендації пошукової системи

Ще однією важливою перевагою є те, що вам не доведеться турбуватися про те, що сказано чи зроблено на ваше ім'я, що відбувається, коли ви делегуєте іншим свою участь у блогах, форумах і соціальних мережах.

Наймайте його

Хоча виконання SEO самостійно здається ідеальним рішенням, існує багато причин для того, щоб фахівці зробили це за вас:

 • Доступ до рівня досвіду, якого у вас немає
 • Делегуйте певні заходи, щоб зосередитися на своїй роботі
 • Набувати навички та знання, які будуть корисні в майбутньому
 • Уникайте потрапляння в типові помилки
 • Отримати нові види

У будь-якому випадку, вам не доведеться аутсорсингу всю роботу. Багато компаній вважають за краще взяти найкраще з обох варіантів. Наприклад, ви можете обробляти SEO вдома , і коли вам це потрібно, найняти зовнішнього консультанта, щоб переглянути, що ви робите, направляти вас у цьому процесі та / або навчати вас останнім методам.

4. Не всі агентства однакові

Коли справа доходить до SEO, є багато на вибір. Майже будь-яка компанія, що має відношення до Інтернету, пропонує послугу пошукової оптимізації .

Але це не означає, що комусь варто вирішувати ваші проблеми. Знаючи, який тип агентства потрібно шукати з самого початку, це значно полегшить ваше завдання.

Типи SEO агентств

Спочатку може здатися, що "неважливо, хто це робить при цьому", але це не зовсім вірно. Кожен тип агентства має свої сильні та слабкі сторони.

Нижче я підсумовую (можливі) переваги та недоліки роботи з тим чи іншим типом:

 • Agencia SEM - В принципі, вони мають найбільший потенціал і досвід у SEO. Однак не всі пропонують індивідуальні рішення.
 • Веб-дизайн агентство - Вони повинні бути в змозі побудувати дружній сайт для пошуку. Проблема в тому, що SEO не є вашою спеціальністю.
 • Цифрове агентство - Вони готові інтегрувати SEO разом з іншими цифровими стратегіями. Проти цього є ризик, який виникає в залежності від одного агентства для всіх ваших онлайн-ініціатив.
 • Рекламне агентство - Незважаючи на великий рекламний потенціал, цілком імовірно, що вони не мають досвіду SEO.
 • Консультант SEO - Ви можете виробляти велику віддачу від інвестицій, коли ваші рекомендації дотримуються. Важкою частиною є пошук правильного консультанта.

Як ви бачите, не всі альтернативи однакові, і не можна сказати, що є один кращий за інший. Під час вибору ви повинні помітити, який тип агентства приносить вам найбільше.

Велике чи невелике агентство?

Дуже поширеним питанням при пошуку SEO-послуг є не те, щоб працювати з класом чи іншим агентством, а чи є він краще великим або малим. Немає сумніву, що великі агенції мають у своїх рядах великих експертів, але також вірно, що доступ до них важкий.

Якщо ви є маленьким клієнтом, то, швидше за все, вони в кінцевому підсумку призначають вам молодших консультантів і загальних стратегій. Отже, якщо ви хочете працювати з важливим агентством SEO, це гарна ідея, щоб переконатися, що перед вами, хто буде працювати з вами і який ступінь досвіду у вас є.

Інший варіант - працювати з невеликим агентством. Тепер, я не маю на увазі невеликі агенції, які обробляють сотні рахунків, але один, який стягує більше в обмін на роботу з меншою кількістю клієнтів.

У багатьох випадках це єдиний спосіб захопити великий досвід і змусити їх присвятити час, необхідний вашому випадку. Особисто я використовую такий підхід.

Мінімальні послуги

Пройшли ті часи, коли прийом вашого сайту на початок був просто для заповнення сторінок ключовими словами та створення декількох посилань. Завдяки зростаючій конкуренції та постійній еволюції пошукових систем, вам необхідно охопити більш широкий спектр потреб.

Якщо ви плануєте налаштувати всі SEO, вам знадобиться комплексний сервіс. У цьому випадку вибране агентство повинно бути здатним запропонувати принаймні такі послуги:

 • Консалтинг - Важливо, щоб агентство було готово зрозуміти ваш випадок, проаналізувати його та вирішити за допомогою індивідуального рішення. Ймовірно, вам знадобиться технічний аудит вашого сайту стратегія ключових слів і короткий, середній і довгостроковий план SEO.
 • Веб-розробка - Якщо ваш сайт не підготовлений для пошукових систем, він повинен бути адаптований так, щоб вони могли відстежувати його, розуміти його та індексувати. У багатьох випадках адаптація включає дотик код.
 • Написання - Конкуренція за рейтингом передбачає більше, ніж орієнтовані на ключові слова сторінки. Вам потрібен агентство, щоб мати можливість робити добре написані тексти, здатні цікаві користувачам і провокувати дію, не забуваючи про пошукові системи.
 • Зв'язки з громадськістю в Інтернеті . Повинна бути особа, відповідальна за їх розповсюдження, діалог з аудиторією та встановлення відносин, які допоможуть отримати посилання, трафік і кращі рейтинги.
 • Веб-аналітика - Щоб закрити цикл, необхідно виміряти результати проведених дій. Необхідно записати всі дані про трафік і перетворення, а пізніше хтось зможе їх аналізувати і пояснювати, а також пропонувати вдосконалення.

Майте на увазі, що якщо ви шукаєте дуже специфічний сервіс SEO , наприклад, a аналіз профілю вашого посилання або дослідження ключових слів, вам не потрібен повний сервіс. Якщо так, то бажано шукати агентство або спеціалізованого професіонала.

5. Відкинути шкідливі компанії

SEO бізнес має респектабельні компанії і добре підготовлені професіонали, які пропонують солідні послуги. Але, на жаль, є й погані суб'єкти , яких потрібно уникати будь-якою ціною .

Іноді вони погано підготовлені компанії, які бачили SEO як бізнес-можливість. Інші, недобросовісні особи, які стягують плату за послуги, які вони тоді не надають.

SEO робота може бути дуже дорогою Отже, відкривши очі, ви врятуєте багато неприємностей.

Знаки тривоги

По-перше, слід уникати спілкування з компаніями, які:

 • Вони гарантують вам результати - Що стосується SEO, результати залежать від зовнішніх факторів, таких як зміни в алгоритмах пошуку та переміщення ваших конкурентів. З цієї причини вони не можуть бути впевнені. Якщо хтось робить це, це тому, що кіт заблокований .
 • Вони припускають використовувати "суперсекретні" методи - це правда, що пошукові системи зберігають свої факторів позиціонування , але це не означає, що методи SEO невідомі. Всі вони є загальнодоступними і доступні в Інтернеті.
 • Вони стверджують, що мають угоду з Google - це брехня.
 • Вони збираються отримати тисячі посилань - де, як і чому. Ці типи обіцянок є явним симптомом веб-спаму, що серйозно карає Google ,
 • Вони - угода - скажімо, вони нараховують 50 євро на місяць. Тепер подумайте, скільки часу може присвятити вам компанія, яка повинна платити фахівцеві, інструменти, витрати і т.д. користатися такою цифрою? 30 хвилин? Якщо це було те, що потрібно, щоб завоювати Google, ніхто не найняв би SEO.

Якщо ви знайдете ці знаки в компанії або професіонала, незалежно від того, що вони говорять вам, негайно відкиньте їх.

6. Будьте розумні при зверненні

Після того як у вас є список кандидатів, настав час зв'язатися. Але перед тим, як попросити бюджет, це гарна ідея розпочати якусь розмову з агентством, більш ніж будь-що, щоб отримати уявлення про те, як вони:

 • Надішліть їм електронну пошту - Або ще краще, поговоріть з ними по телефону (або особисто). Заявіть свій випадок і переконайтеся, що не розмовляйте з кимось продажем, але з людиною, яка буде відповідальна за взаємодію з вами, якщо ви отримаєте їх. Ви б почували себе комфортно, працюючи з ними?
 • Задайте їм деякі питання - Багато експертів не будуть займатися SEO роботою перед тим, як підписувати що-небудь, але вони можуть розповісти, як підійти до проблеми або найбільш відповідного типу рішення. У вас є ідея про те, про що вони говорять?
 • Попросіть довідки - це допоможе вам дізнатися їх з іншого боку . Звичайно, при зверненні до колишніх клієнтів перевіряють, що вони реальні, а не "колега", що представляє себе клієнтом. Яку думку ви надаєте? А агенція зробила те, що обіцяла робити?

Після першого контакту ви побачите, що зрозуміло, яким установам слід звертатися за бюджетом, а які - ні. Кожен раз, коли ви знаходитесь ближче до пошуку потрібного агентства ...

Як замовити цитату

Це може здатися очевидним, але добре виконаний запит значно покращить ваші шанси на отримання відповіді в умовах. Подумайте, що те, що ви говорите, вплине на розуміння агентством ваших потреб, а отже, в тому, що ви запропонуєте успішне рішення.

Запити типу дуже поширені ...

Я хочу, щоб бюджет містив мій веб-сайт. Дякуємо

Але зауважте, що це не відрізняється від написання до кравця, який не знає вас або вжив будь-яких дій і скаже вам ...

Я хочу бюджет, щоб зробити мені костюм. Дякуємо

Ви розумієте, що я маю на увазі? З таким проханням, хтось в агентстві буде змушений зв'язатися з вами, щоб зібрати більше інформації, яка подовжить процес і позбавить вас обох. Іноді вони не зможуть відповісти.

Коли мова йде про пошук бюджету SEO, я рекомендую включити:

 • Ваші дані - Не соромтеся, вкажіть своє ім'я, ім'я, електронну пошту та контактний номер. Це ознака формальності, і перший крок, який потрібно сприймати всерйоз.
 • Що ви хочете - Важливо, щоб ви пояснили, що ви хочете якомога чіткіше. Ви не повинні бути експертом SEO, але це не заважає вам сказати, принаймні, "я хочу залучити клієнтів з пошукових систем", або просто: "Мені потрібна допомога для вирішення цієї проблеми". (Погляньте на перший розділ цієї публікації.)
 • Інформація, що представляє інтерес - Добре, що ви включаєте будь-яку релевантну інформацію, наприклад, які відвідувачі очікуєте на своєму сайті, які дії ви хочете зробити, коли ви приїхали, якщо ви раніше зробили SEO на своєму сайті, якщо ви зазнали падіння в рейтингах, і т.д. Чим більше інформації, тим краще.
 • Бюджет і час - Не обов'язково, але даючи грубе уявлення про те, що ви готові інвестувати, допоможе агентству підготувати адаптоване рішення. Якщо ви хочете, щоб робота була закінчена до певної дати, скажіть так.

Вам не потрібно писати цілу сторінку, але кілька рядків з достатньою інформацією, щоб хтось нічого не знав про вас або ваш сайт, розуміє проблему і те, що ви маєте на увазі.

7. Що шукати в пропозиції

Пропозиція більше, ніж ціна, і відзначимо, що я використав слово "пропозиція", а не "бюджет". Якщо це не дуже специфічна послуга, якщо агентство надсилає вам бюлетень для висихання , видаліть його зі списку кандидатів.

Коли йдеться про SEO, потрібно оцінити:

 • Презентація - Це позитивно, що вони набридли подати пропозицію професійному вигляду, але не дозволяють себе спокушати. Шукайте ім'я особи, яка її підготувала, і якщо вона містить інформацію про агентство або фахівця, який буде працювати з вами.
 • Персоналізація - вона не повинна складатися з шаблону, в який вставлено ваш домен. Якщо ви занадто ледачі підготувати пропозицію, що станеться, коли вам доведеться робити важку роботу?
 • Цілі та цілі - Переконайтеся, що вони правильно зрозуміли вашу справу та знають, що ви шукаєте. Ніколи не приймайте це як належне.
 • Рішення - Важливо, щоб пропозиція включала рекомендацію агентства досягти ваших цілей. Вона не повинна бути дуже докладною, але вона повинна бути достатньою, щоб знати, з чого вона складається.
 • Результати - Важливо знати, що вони дадуть вам і коли. Наприклад, щомісячний звіт про результати або пунктуальне вивчення ключових слів.
 • Вартість - Вона повинна бути мінімально дезагрегована. Не приймайте закриту ціну, якщо це не дуже специфічна послуга. І не забудьте подивитися на модель оплати (пояснимо це в наступному розділі).
 • Загальні положення та умови - Перегляньте їх по пунктах і дізнайтеся, що тягне за собою послуга для обох сторін. Не вірте, якщо це довгий список з дрібним шрифтом.

Моделі оплати

Вам підходить знати модель оплати, яку можна знайти в SEO:

 • Для годин / днів - це типова модель ціноутворення. Якщо вони пропонують вам, переконайтеся, що ви погоджуєтеся з максимальною вартістю, а також отримаєте розбивку за годинами / днями, інвестованими в кожну діяльність.
 • Фіксована ставка - краща модель для багатьох клієнтів, оскільки вона виключає можливість отримання несподівано дорогого рахунку в кінці місяця. При такій роботі не забудьте заздалегідь визначити, які дії будуть виконуватися і як довго.
 • На підставі результатів - ставка може залежати, наприклад, від досягнутої позиції, обсягу отриманого трафіку, вартості на конверсію тощо. Це підхід, який може добре працювати з рекламою в пошукових системах (AdWords), хоча це не рекомендується для SEO. Причина полягає в тому, що вона піддається трюкам і ризикованим методам зарядки.
 • Результатів немає, ви не платите - на перший погляд це найсприятливіший варіант для клієнта, однак, я не рекомендую вам його ні за яких обставин. Агентству дуже просто доводиться використовувати незаконні методи, щоб поліпшити свої позиції (лише тимчасово) і таким чином забезпечити колекцію. Уникайте цієї моделі будь-якою ціною.

Оплатити заздалегідь?

У більшості випадків отримання послуг SEO означає оплату заздалегідь, або за пунктуальний або щомісячний сервіс. Це звичайна практика, і хоча вона може здатися зловживаючою для клієнта, вона має свою причину.

Забезпечення такого виду послуг передбачає значні витрати часу, придбання спеціалізованих інструментів, а іноді навіть надання послуг від третіх сторін. Якщо клієнт вирішує не платити, немає можливості відновити вкладений час, крім вартості інструментів і послуг. Крім того, робота не може бути скасована або повторно використана.

Тому нормально вимагати оплату перед початком діяльності . Лише тоді, коли ви є клієнтом, що повторюється, або коли послуга пов'язана з високою вартістю, у вас є можливість обговорити це.

У будь-якому випадку, якщо ви дотримувалися рекомендацій, які я дав вам, ви, ймовірно, маєте справу з серйозним бізнесом або професіоналом, а не з негідником, який візьме ваші гроші і біжить.

І прийняти правильне рішення ...

Запитайте цитату з декількох агентств, навіть якщо ви маєте зрозуміти, кого ви хочете найняти. Маючи щонайменше 2 або 3 пропозиції, ви отримаєте широке бачення щодо цін та рішень, що, у свою чергу, дозволить вам визначитися з більшою кількістю критеріїв.

Поширеною помилкою є те, щоб дозволити собі нести тільки ціну; уникнути цього. SEO - це вигідне вкладення Це повертається набагато більше, ніж було витрачено ... але тільки тоді, коли послуга хороша. Дешеве обслуговування, має всі бюлетені, щоб бути поганим, і поганий сервіс Це може змусити вас втратити більше, ніж гроші ,

З іншого боку, хоча оцінювання агентства раціональним чином є фундаментальним, важливо також помітити відчуття, яке дає: чи має сенс те, що вони говорять? Чи розвиваються вони як справжні професіонали?

Подивіться також на знаки , наприклад, якщо єдине, що турбує їх, це підписання контракту, або, навпаки, вони виявляють щиру зацікавленість у допомозі вам.

Який ваш досвід при виборі агентства SEO?

Зображення через AMC

1. Що ви дійсно шукаєте?
Тому що це може здатися тривіальним, але рішення, яке буде залежати від зростаючої частини вашого доходу, - це прийняти це серйозно, чи не здається це?
1. Що ви дійсно шукаєте?
Велике чи невелике агентство?
?користатися такою цифрою?
Вилин?
Ви б почували себе комфортно, працюючи з ними?
У вас є ідея про те, про що вони говорять?
Яку думку ви надаєте?
А агенція зробила те, що обіцяла робити?