Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Як вибрати seo компанію

  1. Яку компанію вибрати для просування сайту? Якщо ви вирішили зайнятися просуванням сайту своєї...
  2. SEO фабрики
  3. Навіщо працювати більше?
  4. Плюси роботи з невеликими сео-компаніями

Яку компанію вибрати для просування сайту?

Якщо ви вирішили зайнятися просуванням сайту своєї компанії, то, по-перше, варто визначитися з компанією, якій довірити цю роботу.

Сьогодні ринок seo-оптимізації переживає справжній бум - велика кількість всіляких компаній від малого до великого пропонують дану послугу. Крім офіційних компаній, більшу частину ринку займають приватні оптимізатори - фрілансери. І тут постає питання - чи варто платити дорого розкрученої компанії, яка у всіх на слуху або довіритися професіоналові-одиночці за вдвічі, а то і в десять разів менший бюджет?

Для цього розглянемо з чого складаються астрономічні суми на просування великих компаній з пошукової оптимізації.

Великі компанії по сео-оптимізації

У Росії (а ми говоримо про просування в російськомовному сегменті інтернету) часто чим більше компанія - тим вона більш неповоротка. В силу менталітету, вродженого прагнення до бюрократії і відкатів.

Перший мінус великій компанії - неповороткість. З нього випливають такі наслідки:

- низька оперативність

Чим більше компанія - тим довше вона буде реагувати на зовнішні імпульси. І якщо ваш сайт провалився по деяких запитах, то займуться їм лише через деякий час.

- великі накладні витрати (офіс, менеджери з продажу, відділ IT, бухгалтерія, податки, дорога реклама)

У великій компанії великі накладні витрати на обслуговування самої компанії.

- дорогі витрати на підтримку сайтів в топі по ключам, пов'язаних з просуванням

Великі компанії витрачають величезні бюджети на просування і підтримку своїх сайтів в топі за ключовими словами, пов'язаними з оптимізацією сайтів . І бюджети на цей поступ беруться не звідки-небудь, а лягають додатковим фінансовим навантаженням на клієнтів.

- дорогі штатні копірайтери на окладі

Копірайтери - люди, які пишуть сео-статті . Великий компанії простіше і скоріше не шукати копірайтера під замовлення, а тримати в штаті декількох копірайтерів на окладі. Найчастіше, це зручніше для оптимізаторів, але при цьому набагато дорожче, ніж наймати фрілансерів на конкретний проект.

SEO фабрики

Далі, велику компанію можна порівняти з фабрикою. Тому такі компанії орієнтовані на обсяги, а не на якість. У таких компаній багато клієнтів.

Як наслідок, розкручені компанії мають велике портфоліо успішних проектів. Це безсумнівний плюс. Який тут же нівелюється витікаючими мінусами:

- Відсутність інтересу до невеликих проектів.
- Недостатньо часу на проекти.

Великим компаніям цікаві великі проекти на просування з дорогими словами і великою маржею. У той час як більшу частину замовлень складають невеликі фірми, які потребують лише в регіональному просуванні сайту , Які не готові робити величезні вкладення в seo-оптимізацію своїх сайтів.

Якщо велика фірма готова братися за маленькі замовлення, то це повинно насторожити - акула може ганятися за мальками тільки в одному випадку - від голоду. Швидше за все, у цієї фірми скрутне становище.

Також, велика кількість активних проектів у сео-компанії негативно позначається на якості просування. Менеджери з продажу виконують план продажів і набирають більше контрактів, ніж можуть обслужити штатні оптимізатори. В результаті сеошникі не можуть приділяти достатньо часу і уваги для якісного просування окремих сайтів. І в першу чергу страждають саме низькобюджетні проекти.

Наступна особливість розкручених компаній по просуванню сайтів - великі фінансові потоки. Це породжує такі мінуси:

- працюють тільки з великими системами (сапу, сеопульт, etc)
- проблема з купівлею якісних посилань у приватних вебмайстрів

Великі бюджети вимагають особливого обліку і контролю. Всілякі юридичні тонкощі і бухгалтерські формальності роблять складним закупівлю посилань у невеликих систем, тому що це вимагає укладення окремих договорів, і, тим більше, у приватних вебмайстрів. Тому великі компанії змушені працювати виключно з великими лінк-брокерами (посередниками при продажу посилань). Тим самим упускаючи багато цікавих і якісні сайти-донори, не присутні в цих системах.

- проблеми з проведенням документів, надходженням коштів в системи продажу посилань при нестачі бюджету

Як правило, у великих фірм бюджет консолідований - підсумовується з усіх проектів. Може трапитися так, що директору потрібно купити нову машину або після виплати заробітної плати співробітникам в бюджеті утворюється дефіцит (тому що не всі замовники платять вчасно і повні суми). У підсумку, на акаунтах лінкброкеров можуть скінчиться кошти і всі посилання на всі проекти виявляться замороженими.

Навіщо працювати більше?

Оптимізатори працюють за оклад
- немає мотивації робити понад норму

вартість бренду

- великі накрутки за ім'я
- Простіше повернути гроші і набрати нових клієнтів, ніж вирішувати складні завдання

- великі накрутки за ім'я   - Простіше повернути гроші і набрати нових клієнтів, ніж вирішувати складні завдання

Плюси роботи з невеликими сео-компаніями

Тепер розглянемо плюси при роботі з невеликими сео-компаніями :

Один з головних плюсів, які впливають на ціноутворення - це відсутність накладних витрат.

+ Відрядна робота з фрілансерами

Як правило, в таких компаніях налагоджена відрядна робота з фрілансерами, які не сидять на окладі, а індивідуально підбираються під конкретний проект.

+ Низька вартість бренду.

Нерозкручений бренд, в рекламу якого не вливаються величезні кошти дає такі позитивні властивості:

+ Невелику кількість клієнтів стимулює боротьбу за якість.
+ Оптимізатор скільки зробить - стільки й отримає - мотивація працювати якісно

В даному випадку, як то кажуть, репутація дорожча за гроші. Один негативний відгук може вбити бізнес. Тому невеликі компанії з просування сайтів прагнуть надати якомога якісніші послуги. Можна сказати, працюють за їжу.

Оптимізатор розуміє, що його годувати не оклад і протирання штанів в офісі, а конкретні послуги конкретних клієнтів. Тому він не буде розкладати пасьянс половину робочого дня і базікати з колегами другу половину. Він буде працювати. Якісно.

+ Індивідуальний підхід до клієнтів.

Також, невисока кількість клієнтів дозволяє з кожним клієнтом вибудувати діалог, почути його реальні потреби, запропонувати індивідуальні рішення, а не зводити спілкування до формальних процедур. З цього випливає наступний плюс:

+ Висока оперативність.

Вам не треба чекати, поки Ваше повідомлення пройде по ланцюжку менеджерів до конкретного виконавця.

Мобільність роботи з посилальними донорами і SEO-системами:

+ Робота з новими на ринку і невеликими системами
+ Закупівля посилань у приватних вебмайстрів

Невеликі компанії набагато мобільніші в роботі з новими і, як правило, більш ефективними інструментами. Посилання також можуть закуповуватися у приватних вебмайстрів, з якими неможливо працювати при суворої бухгалтерської звітності.

+ Адекватна маржа

Невеликим компаніям по інтернет-маркетингу немає сенсу завищувати ціни. Оскільки конкуренти моментально витіснять їх з ринку. Тому ціни завжди будуть адекватними.


Яку компанію вибрати для просування сайту?
І тут постає питання - чи варто платити дорого розкрученої компанії, яка у всіх на слуху або довіритися професіоналові-одиночці за вдвічі, а то і в десять разів менший бюджет?
Навіщо працювати більше?