Навигация по сайту

Популярные статьи

Як вибрати SMM-фахівця? Частина 1

  1. Контентщіков-Копірайтер
  2. Контентщіков - дизайнер

Як вибрати SMM-фахівця

Як вибрати SMM-фахівця? Частина 1

Отже, ви вирішили почати SMM-просування вашої компанії. Кого краще вибрати: одного SMM-фахівця або ж агентство? Залежить від вас і від самого фахівця. Також від цілей просування. Існує думка, що SMM-щик повинен вміти все, що стосується соціальних мереж. Хто ж він, цей таємничий герой?

Зазвичай намагаються наймати команду SMM-фахівців, адже цілі і завдання у всіх різні. Зате ви будете впевнені в якості вашої кампанії. Хоча багато пропозицій і для одиноких SMM-щиків на фрілансі.

У SMM є два види просування: за допомогою контенту і за допомогою реклами. Під контентом мається на увазі будь-яка візуальна або текстова інформація. Реклама може бути таргетированной або контекстної. Це так, в громад рисах, щоб ви розуміли, що одній людині складно бути богом і в тому, і в іншому. Якщо вам потрібно чисто наповнення і адміністрування спільноти, вибирайте контентщіков, якщо залучення передплатників - таргетолога, але тоді контент доведеться шукати (читай «красти») самим. Або підключати ще й контентщіков теж.

Контентщіков-Копірайтер

Перш за все, це хороший копірайтер. Краще брати з досвідом. Уміння писати хороші тексти приходить з часом. Навіть якщо він пише три пропозиції на своїй сторінці на Facebook. Грамотний, хто ненавидить банальщину, цікавий по своїй суті людина з хорошою фантазією і навичками продажів. Плюс до всього він всіляко намагається зрозуміти вас, щоб зробити кращий текст. Деякі з них навіть намагаються жити життям своєї цільової аудиторії хоча б пару тижнів.

Якщо у вас складна спеціалізація (економіка, юриспруденція, медицина), краще візьміть людини з профільною освітою. Навчити з нуля копірайтера-гуманітарія цим наукам буде складно. Але якщо ви готові потерпіти і навчити гарненько хоча б основам, до вміння добре писати тексти ви отримаєте ще й початкового фахівця, який краще запитає у вас ради, ніж писати якусь нісенітницю на вашій сторінці в соцмережах. Він буде постійно читати, вчитися, потім розбереться, попитає і зробить все можливе, щоб написати хороший текст. І пости завжди унікальні, живі, в правильній стилістиці.

Контентщіков - дизайнер

Контентщіков, в тому числі і дизайнер. Не потрібно вимагати від нього неймовірного вміння користуватися Photoshop, Illustrator і, не дай бог, Corel. Він знає основи, але не спец. Зазвичай для цього залучається додатковий дизайнер, який буде малювати йому картиночки. Він буде робити обкладинки, аватари, в тому числі і відео, меню, брендовані картинки для постів тощо. Але тільки за вказівкою контентщіков. Контентщіков повинен правильно донести свою ідею, розписати технічне завдання і перевіряти, наскільки робота йому відповідає. У той же час контентщіков і сам може знімати деякі фото, обробляти і редагувати їх. Але їздити до вас кожен день за новим матеріалом він не буде. Так що подбайте про портфоліо.

Далі - цікавіше! Чекайте другу частину статті на нашій сторінці в Facebook .

Кого краще вибрати: одного SMM-фахівця або ж агентство?
Хто ж він, цей таємничий герой?