Навигация по сайту

Популярные статьи

Як видалити собачок з групи Вконтакте

  1. Видаляємо собачок ВК вручну
  2. Як видалити собачок з групи Вконтакте за допомогою сервісів

Для просування групи Вконтакте можна використовувати багато різних методів. Найпростіший спосіб - запросити друзів в групу. При розкручуванні групи адміністратори часто стикаються з проблемою - заблоковані користувачі, так звані собачки ВК. Такі користувачі найчастіше є ботами і зламаними сторінками, які для групи не несуть корисності. У даній статті ви дізнаєтеся, як видалити собачок з групи Вконтакте.

Перед тим, як перейти до конкретики хочу нагадати, що групу ВК потрібно розкручувати правильно. Безсумнівно, потрібно користуватися тільки платними сервісами, так як саме вони в 90% випадків дають цільову аудиторію, а собачки зводяться до мінімуму. При накрутці відразу великої кількості передплатників роботи і адміністрація ВК може це помітити і заблокувати вашу групу. Якщо у вас менше 2000 чоловік, то в добу потрібно накручувати приблизно 100 чоловік, а при більше 2000 чоловік вже можна і 200-250. Я користувався сервісами socelin і vktarget. Це два, напевно, єдиних адекватних ресурсу, де пропонується дійсно якісна аудиторія для вашої групи.

Отже, собачка вк, що ж це за людина або бот і звідки взявся? Це просто користувачі, яких заморозили адміни або роботи ВК, що розсилають спам, через частого вступу в групи і додавання в друзі всіх підряд. Або це боти - зламані сторінки, якими ніхто не користуються.

Час від часу потрібно перевіряти групу на наявність собачок, а потім видаляти їх. Зробити це можна кількома способами:

Видаляємо собачок ВК вручну

Заходимо в свою групу ВК і йдемо в розділ «Управління співтовариством». Там переходимо до підрозділу «Учасники» і шукаємо користувачів, з собачкою замість ави. Просто натискаємо навпроти нього посилання «Видалити зі спільноти».

Як видалити собачок з групи Вконтакте за допомогою сервісів

Якщо собачок накопичилося дуже багато, то ручне видалення може забрати багато часу. Можна вдатися до використання різних сервісів, які за пару секунд приберуть всіх заблокованих учасників групи. До речі, якщо цікаво, як видалити записи зі стіни ВК , Прошу перейти за посиланням, там написано цікавий метод.

Одним з таких сервісів є olike.ru. Використання якого допоможе видалити собачок безоплатно.

Заходимо на сервіс і вибираємо «Увійти через ВК».

Ми потрапляємо на сторінку, де зліва вибираємо «Замовити для Вконтакте» і натискаємо на опцію «Видалення собак з груп».

Ми потрапляємо на сторінку, де зліва вибираємо «Замовити для Вконтакте» і натискаємо на опцію «Видалення собак з груп»

Вибираємо групу, де будемо проводити чистку і чекаємо закінчення процесу.

Вибираємо групу, де будемо проводити чистку і чекаємо закінчення процесу

Яким ще чином можна видалити собак з груп ВК? Чув можна звернутися в адміністрацію Вконтакте і попросити їх почистити групу, але тут потрібно трошки прибрехати, сказавши, що передплатників накручували не ви. Заявка на чистку може розглядатися кілька тижнів.

Є сумнівне додаток, під назвою VKBot, але використовувати її потрібно з розумом, інакше і вас заблокують. Її можна використовувати для чищення груп ВК, а після виконаної роботи я рекомендую змінити пароль, так як були помічені випадки зломів акаунтів.

Також є додаток в самій соціальній мережі. Називається воно «Пошук мертвих учасників і передплатників».

Називається воно «Пошук мертвих учасників і передплатників»

Нарешті, останній варіант - AntiDOG. Це програма для Windows і OS X. Важить трохи і робить свою роботу чудово.

Важить трохи і робить свою роботу чудово

На цьому все. Якщо є якісь питання, то прошу в коментарі.

Ще дещо цікаве:

https://computerinfo.ru/kak-udalit-sobachek-iz-gruppy-vkontakte/

https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2017/07/kak-udalit-sobachek-iz-gruppy-vk-4-700x371.jpg https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2017 /07/kak-udalit-sobachek-iz-gruppy-vk-4-300x159.jpg EvilSin225 Інтернет ВК, Вконтакте, як видалити собачок з групи вконтакте автоматично, собачка вк, видалити собачок вк, видалити собачок з групи Для просування групи Вконтакте можна використовувати багато різних методів. Найпростіший спосіб - запросити друзів в групу. При розкручуванні групи адміністратори часто стикаються з проблемою - заблоковані користувачі, так звані собачки ВК. Такі користувачі найчастіше є ботами і зламаними сторінками, які для групи не несуть корисності. У даній ... EvilSin225 Андрій Терехов [email protected] Administrator Комп'ютерні технології https://computerinfo

Отже, собачка вк, що ж це за людина або бот і звідки взявся?
Яким ще чином можна видалити собак з груп ВК?