Навигация по сайту

Популярные статьи

Як відкрити і розкрутити інтернет магазин ВКонтакте з нуля?

 1. Переваги Вконтакте як торговельного майданчика
 2. З чого почати бізнес?
 3. Як відкрити власний магазин?
 4. Як просувати інтернет-магазин у Вконтакте?

Можливостей організувати сьогодні прибутковий інтернет-бізнес чимало Можливостей організувати сьогодні прибутковий інтернет-бізнес чимало. І особливо популярна і рентабельна ніша - власний інтернет-магазин. Але тут не уникнути витрат, основна частина яких припаде на створення торговельної площадки. Щоб заощадити, можна організувати магазин або на безкоштовному движку, або в соціальній мережі. І якщо проаналізувати всі переваги соцмереж, стає зрозуміло, що другий варіант значно краще. Багато бізнесменів в цих цілях вибирають Вконтакте. Інтернет магазин одягу Вконтакте стане відмінним стартом для підприємця - маловитратними і перспективним.

Організувати власну прибуткову справу на сторінці у Вкантакте нескладно. Але щоб майданчик приносила постійний дохід, необхідно, щоб працювала реклама інтернет магазину і інші інструменти маркетингу - а на це потрібно буде виділяти кошти і час.

Давайте розберемося в нюансах справи.

Переваги Вконтакте як торговельного майданчика

Власна група Вконтакте для інтернет магазину - вже давно не новина. Продавців тут дуже багато.
І це цілком зрозуміло, якщо оцінити ті переваги, що дає підприємцю портал:

 • Низькі витрати. Витратитися доведеться тільки на вирішення організаційних питань - закупівлю товару, рекламу, реєстрацію ІП (якщо це необхідно). Виходить, що відкрити тут торговий майданчик буде дешевше, ніж замовити інтернет магазин.
 • Простота створення магазину. Зареєструвати співтовариство з продажу того чи іншого товару простіше простого - це не займе і 5 хвилин. Виходить, створити інтернет магазин у Вконтакте своїми руками зможе навіть новачок, до цього взагалі не має справ з соцмережами.
 • Великі можливості при розкручуванні спільноти. Все, чого потребують розкрутка магазину Вконтакте - запрошення потенційних покупців вступити в групу, запуск рекламної кампанії в пошукових системах (вкладення будуть залежати від масштабів проекту і наявних коштів).
 • Величезний ринок збуту. Вконтакте серед професійних маркетологів вважається однією з кращих, з точки зору ринку збуту, онлайн-майданчиків. Потенційна аудиторія тут, в більшості своїй, представлена ​​особами у віці 20-35 років - а це платоспроможні громадяни. І якщо вивчити численні відгуки успішних підприємців, за умови затребуваності товару і активної реклами, продажу на майданчику йдуть досить жваво!

З мінусів же запуску магазину на платформі Вконтакте можна відзначити не такий широкий функціонал можливостей, на відміну від професійних двигунів. Але новачкові в бізнесі і не потрібні численні функції, правила управління якими буває складно освоїти.

З чого почати бізнес?

Дуже добре, якщо у бізнесмена вже сформувалася ідея, яку можна почати втілювати і є чітке уявлення про те, як відкрити інтернет магазин Вконтакте з нуля. Але що робити, якщо із конкретного плану?

А почати краще з пошуку ідеї - вирішите, який товар пропонувати потенційним покупцям. І тут величезний простір для фантазії - в соцмережі продають буквально все, починаючи сувенірами ручної роботи і закінчуючи побутовою технікою. Але щоб підвищити свої шанси на успіх, варто вибрати продукцію, яка користується серед покупців постійним попитом. Відмінний варіант - відкрити інтернет магазин жіночого одягу ВК, взуття, біжутерії, білизни, сумок. Деякі товари вимагають обов'язкової сертифікації (парфумерія, дитячі товари, продукти харчування), а тому новачкові, щоб уникнути зайвої тяганини, краще відмовитися від затії продавати дані категорії продукції.

Наступний крок - пошук постачальників. Потрібно знайти такого продавця, який вигідно і швидко буде доставляти в пункт призначення необхідні товари. Промоніторьте пропозиції - в будь-якій сфері знайдеться достатня кількість постачальників, що працюють за прийнятними умовами. Найвигідніше вести бізнес з Китаєм . А ось з багатьма європейськими продавцями співробітництво буде неможливо - економічні санкції. І краще побудувати роботу так, щоб до моменту замовлення товару, він уже був на складі - споживачі сьогодні «розпещені» сервісом, а тому, довго чекати не люблять. Відразу потрібно визначитися з обсягами першої закупівлі. Практика показує, що успішний інтернет магазин зажадає вкласти в першу партію товару 50000-100000 руб. - тоді, з урахуванням цінової накрутки, в перший місяць вийде заробити хоча б 10000-15000 руб.

Варто відразу визначитися зі способами оплати, які запропонувати клієнтам - можна відправляти посилки післяплатою, можна брати передоплату електронної валютою.

А чи потрібно реєструвати інтернет магазин Вконтакте? Питання неоднозначне і зажадає індивідуального підходу. Багато продавців навіть не витрачають час на оформлення ВП. Але плануючи побудувати серйозний бізнес, краще все ж зареєструвати свою діяльно, і почати відраховувати податки. До того ж, деякі постачальники пропонують непогані знижки на товар, якщо здійснюється велика закупівля юридичною особою.

Як відкрити власний магазин?

Як відкрити власний магазин

Будучи досвідченим користувачів соціальних мереж, зареєструвати власний інтернет-магазин можна буквально за кілька хвилин.

Не забудьте придумати назву продає сторінки. Воно повинно бути ємним і таким, що запам'ятовується. Тут ні до чого велика кількість різних «прикрашають» символів - на запам'ятовування це явно не подіє.

Команда Вконтакте розширила можливості користувачів, створивши спеціальні додатки, які дозволяють продавати різні товари. Окремо хотілося б зупинитися на додатку Ecwid, що дозволяє буквально на будь-якому сайті організувати свій міні-магазин.

Створення інтернет магазину на платформі Вконтакте за допомогою Ecwid можна описати так:

 • Зареєструйте аккаунт у Вконтакте (якщо такого поки немає).
 • Зайшовши в «Мої групи», тисніть на «Створити спільноту».
 • Відкривайте додаток Ecwid і, слідуючи інструкціям, створюйте сторінки магазину.
 • Зв'яжіть відкрите раннє співтовариство і створений інтернет-магазин (в списку групи будуть посилання, в список яких слід включити і посилання на продає майданчик).

Після того як додаток інтернет магазину «запрацює», необхідно буде відповідним чином оформити сторінки, щоб почати приймати клієнтів.

Тут потрібно:

 • Продумати дизайн.
 • Заповнити всі необхідні поля з інформацією про продавця.
 • Вказати можливі способи оплати.
 • Позначити способи та строки доставки товару.

І особливу увагу варто приділити опису товару. Дуже добре, якщо постачальники одягу дозволять брати фото з їх сайту. І не забудьте вказувати під кожною фотографією розміри, характеристики і ціни, щоб покупці без праці змогли вибрати те, що їм потрібно.

Рекомендуємо ці статті:

Дізнайтеся, скільки коштує відкрити букмекерську контору в Росії?

Інструкція, як відкрити свій бізнес без вкладень .

Як можна знайти віддалену роботу в інтернеті на дому ?

Як просувати інтернет-магазин у Вконтакте?

Просувати магазин потрібно з розумом. Адже навіть якщо вкладати гроші в рекламні кампанії, у підприємця не буде ніяких гарантій, що випадково зайшов на сторінку відвідувач стане постійним покупцем, тоді як саме до цього і потрібно прагнути. Значить, основну ставку робимо на якість самої продає сторінки - вона повинна подобатися користувачам соцмережі.

Отже, як розкрутити інтернет магазин ВК, щоб він почав приносити довгоочікуваний прибуток?

Способів декілька:

 • Самостійна розкрутка.
 • Допомога фрілансерів.
 • Спеціальні програми.

Самостійна розкрутка - справа стомлююче. Тут потрібно власноруч запрошувати потенційних клієнтів вступити в свою групу, до якої прив'язаний інтернет-магазин. Здавалося б, тут немає нічого складного. Але справа в тому, що надмірна активність (запрошення до спільноти відразу декількох десятків користувачів) може привести до «заморожування» сторінки. Тому, доведеться розсилати запрошення не більше ніж 15 користувачам за добу. Мало, звичайно - зате абсолютно безкоштовно! Наступна складність такого методу - «відбір» потенційне аудиторії - тут доведеться проаналізувати ринок, щоб зрозуміти, кого саме можна зацікавити представленої в магазині продукції. Торгуєте бюджетної біжутерією? Тоді постійними покупцями можуть стати молоді дівчата у віці 15-25 років - їм-то і потрібно розсилати запрошення. Важливим критерієм «відбору» також буде виступати регіон продажів. Немає ніякого сенсу зазивати клієнтів з Москви, якщо продажі ведуться тільки на території Нижнього Тагілу.

А навіщо здійснювати просування магазину Вконтакте самостійно, якщо це можуть зробити фрілансери. Замовлення через розсилці запрошень часто миготять на біржах віддаленого заробітку (Адвего, наприклад). Вартість послуги мінімальна, але багато фрілансери погоджуються на таку роботу. Можна також найняти віддалених співробітників для роботи менеджерами по продажах, відраховуючи їм певний відсоток від укладених угод.

Розроблено кілька програм, які дозволять без проблем розкрутити продає сторінку в соцмережі. Але багато їх ліцензійні версії коштують грошей. Впевнені в своїх силах і затребуваності свого товару? Тоді можна і витратитися.

Знаючи, як зробити інтернет магазин у Вконтакте, можна швидко запустити власний прибутковий бізнес. Але важливо не забувати справу на півдорозі - слід постійно розвивати проект, додаючи нові товару, формуючи цікаві пропозиції для клієнтів. Чи не вийде багато заробити, якщо присвячувати магазину мало часу - клієнт чекати не буде, оскільки конкуренція в будь-якому сегменті продажів дуже висока. Зрозумівши, що самотужки не встигнути простежити за всім, можна запросити собі в допомогу компаньйона, розділивши з ним прибуток.

Як відкрити власний магазин?
Як просувати інтернет-магазин у Вконтакте?
З чого почати бізнес?
Але що робити, якщо із конкретного плану?
А чи потрібно реєструвати інтернет магазин Вконтакте?
Як відкрити власний магазин?
Як просувати інтернет-магазин у Вконтакте?
Отже, як розкрутити інтернет магазин ВК, щоб він почав приносити довгоочікуваний прибуток?
Торгуєте бюджетної біжутерією?
Впевнені в своїх силах і затребуваності свого товару?