Навигация по сайту

Популярные статьи

Як відкрити інтернет-магазин самостійно

 1. Чому саме інтернет-магазини?
 2. Переваги та недоліки онлайн і оффлайн магазинів
 3. Види інтернет-магазинів
 4. Способи продажу в інтернет-магазині
 5. Створення сайту інтернет-магазину
 6. Як відкрити інтернет-магазин без вкладень
 7. Самостійно створити лише однієї сторінки сайт
 8. Інтернет-магазин в соціальних мережах
 9. Реалізація продукції на Авито
 10. Дропшиппінг
 11. Покрокова інструкція відкриття інтернет-магазину
 12. Крок 1. Вибираємо товар, який ви плануєте продавати
 13. Крок 2. Створюємо сайт
 14. Крок 3. Офіційно реєструємо інтернет-магазин
 15. Крок 4. Наймаємо персонал
 16. Крок 5. Налагоджуємо доставку
 17. Як назвати інтернет-магазин?
 18. Як розкрутити інтернет-магазин?
 19. Скільки коштує відкрити інтернет-магазин?
 20. Як швидко окупиться інтернет-магазин і наскільки це рентабельний бізнес
 21. Секрети успішної роботи інтернет-магазину
 22. Висновок

Доброго дня! У цій статті ми розповімо про те, як відкрити інтернет-магазин з нуля.

Сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. Всі достоїнства і недоліки онлайн-продажів.
 2. На які види поділяються інтернет-магазини.
 3. Всі етапи відкриття магазину в інтернеті.


Всі етапи відкриття магазину в інтернеті

Чому саме інтернет-магазини?

Зараз люди купують не тільки техніку, одяг, іграшки онлайн, але і продукти харчування. На даний момент онлайн і оффлайн продажу знаходяться на одному рівні. А це говорить про те, що в недалекому майбутньому люди будуть здійснювати більше покупок через інтернет, ніж в реальних магазинах.

Інтернет-магазини зручні як покупцям, так і продавцям.

покупці:

 • Мають можливість здійснювати покупки в будь-який час (вихідні, святкові дні), в магазинах будь-якої країни світу цілодобово;
 • Вибирають продукт з величезного асортименту товарів.

Продавці:

 • Швидко формують клієнтську базу;
 • Можуть не наймати персонал (на початку своєї кар'єри);
 • Позбавлені витрат, які йдуть на оренду приміщення, оплату комунальних платежів і т. Д .;
 • Збільшують продажі завдяки широкому асортименту, які спонукають покупців здійснювати покупки.

Як бачите, інтернет-магазин, може стати прекрасною альтернативою реального магазину. Іноді підприємці, для того щоб збільшити продажі, реалізовують товар як у власному оффлайн магазині, так і через інтернет.

Переваги та недоліки онлайн і оффлайн магазинів

Реальні і віртуальні магазини мають свої плюси і мінуси. Перед тим як відкривати один з них необхідно дізнатися про переваги і недоліки кожного докладніше.

Вид магазину Реальний Інтернет-магазин Переваги Покупець може помацати товар, оцінити його візуально, приміряти речі і т. Д .;

Спостерігається висока довіра з боку клієнтів.

Мінімальні капіталовкладення;

Відносно низька вартість продукції, що продається (через те, що в неї не включені витрати на утримання магазину);

Мінімальна кількість ревізій і перевірок з боку державних органів;

Оперативність управління магазином.

Недоліки Досить великі капіталовкладення;

Наявність щомісячних витрат на утримання магазину.

Знижений рівень довіри з боку покупців;

Клієнти боятися купити «кота в мішку».

Якщо ви зважили всі «за» і «проти», але все-таки вирішили відкрити свій інтернет-магазин, тоді ми готові розповісти, як це зробити.

Види інтернет-магазинів

Інтернет-магазини в залежності від обсягів продажів поділяються на:

Роздрібні - магазини, де товар реалізується від 1 одиниці. Найчастіше там роблять покупки звичайні покупці. Сума покупки становить 100-10 000 руб.

Оптові - магазини, де продукцію продають від 5 одиниць. Покупцями найчастіше є посередники, які потім перепродують товар в роздріб. Сума однієї покупки коливається від 500 руб. до 50 000 руб.

Залежно від асортименту пропонованої продукції онлайн-магазини бувають:

Монотоварной ( «Лендінговие») - магазини, у яких дуже вузька спеціалізація. Найчастіше це 1-2 сторінки, де представлено кілька одиниць товару. Прибуток у таких магазинів індивідуальна, тому що націнка може становити 50-1000%.

Сайти-каталоги - інтернет-ресурс, де представлений широкий асортимент продукції. Прибуток з кожної проданої одиниці менше, ніж при «Лендінзі», але в цілому вище за рахунок збільшення обсягів продажів.

Способи продажу в інтернет-магазині

Якщо брати до уваги спосіб торгівлі, то інтернет-магазином можна управляти, використовуючи класичний метод або дропшіппінг.

Класичний метод - це коли ви купуєте партію товару, а потім наявну продукцію реалізуєте.

Дропшиппінг - ви не купуєте продукцію, а є посередником постачальника. Це працює наступним чином. Ви створюєте сайт, знаходите постачальника, копіюєте весь його асортимент товарів собі в інтернет-магазин, рекламуєте цю продукцію. Після того як з'являється покупець, ви робите замовлення постачальнику, а він відправляє покупку відразу клієнту.

Мінусом такої схеми можна вважати той факт, що вам в руки не потрапляє товар, і ви не можете перевірити його якість. Покупець довіряє саме вам, а постачальник може підвести.

Кожен з видів інтернет-магазину має свої переваги і недоліки. Не можна однозначно сказати який краще. Все залежить від товару, який ви будете продавати, умов його реалізації і т. Д.

Створення сайту інтернет-магазину

Розглянемо 3 варіанти розвитку подій.

 1. Ви створюєте сайт самостійно. Для цього вибираєте хостинг, визначаєтесь з доменному, встановлюєте CMS, проводите її налаштування, після цього власноруч ведете поточні настройки. Це найменш витратний метод, але вимагає певних знань. Створити, таким чином, швидше за все, вийде монотоварной сторінку з обмеженим функціоналом.
 2. Створюєте сайт самостійно, але використовуєте спеціалізовані платформи і конструктори. У мережі існує багато різних платформ, за допомогою яких легко створити багатофункціональний сайт. Вони не безкоштовні і зажадають певних капіталовкладень. Проте вони істотно полегшують створення сайту, з технічної точки зору.
 3. Ви звертаєтеся в Веб-студію і просите фахівців створити вам інтернет-ресурс. Професіонали зроблять все швидко і якісно, ​​але за це вам доведеться заплатити кругленьку суму. У разі якщо ви попросите їх підтримувати роботу сайту постійно, то доведеться щомісяця проводити виплати програмістам.

Як відкрити інтернет-магазин без вкладень

Відкрити інтернет-магазин, не витративши ні копійки НЕМОЖЛИВО. Можна тільки скоротити вкладення до самого мінімуму! Нижче опишемо кілька способів скорочення бюджету на відкриття інтернет-магазину.

Самостійно створити лише однієї сторінки сайт

В мережі ви можете знайти багато конструкторів, які допомагають створити сайти безкоштовно. Але пам'ятайте, що ваш магазин буде функціонувати на умовах сайту-конструктора.

Таким чином, створюються найпростіші ресурси, тому, якщо ви плануєте розширювати свій бізнес, тоді цей спосіб вам не підійде.

Інтернет-магазин в соціальних мережах

Багато заповзятливі люди створюють інтернет-магазини в популярних соц. мережах. Для цього необхідно створити групу або співтовариство, наповнити її інформацією, завантажити фото, створити каталоги продукції і шукати покупців серед користувачів саме цієї соц. мережі.

Але вибираючи цей спосіб, врахуйте той факт, що ваша група може бути «заморожена» адміністраторами сайту, якщо вони вважатимуть, що ви порушуєте якісь правила. Маючи інтернет-магазин в соц. мережах, ви є його творцем, але не власником.

Реалізація продукції на Авито

Якщо у вас немає можливості створити свій інтернет-магазин, але ви хочете, що б не стало, спробувати себе в сфері торгівлі, тоді можна продавати наявну продукцію через торгові сайти типу Авито.

Для початку потрібно зареєструватись на подібному ресурсі і опублікувати оголошення. Ваша пропозиція розглядатимуть потенційні покупці і якщо їх влаштує ціна, якість, асортимент продукції, то вони з вами зв'яжуться і зроблять замовлення.

Дропшиппінг

Якщо ви в своїй роботі будете використовувати не класичний метод торгівлі, а дропшіппінг, то вам не знадобиться купувати партії товару для її подальшої реалізації.

Щоб відкрити інтернет-магазин і торгувати, застосовуючи цей метод, вам необхідно:

 • Знайти перевіреного постачальника. Від його порядності буде залежати репутація вашого магазину.
 • Скопіювати з його сайту весь асортимент товару до себе в інтернет-магазин.
 • Встановити свої ціни. До ціни постачальника додайте деякий відсоток, який і буде вашим заробітком .
 • Поширити рекламу про свій ресурс і товар, що продається.
 • Приймати замовлення.

Такі магазини працюють тільки по передоплаті. Все через те, що ви, перед тим як передати гроші постачальнику, повинні забрати свої відсотки від покупки.

Але не всі покупці згодні на такі умови. Тому складно сказати чи принесе бажаний дохід такої магазин.

Реалізуючи продукцію одним із запропонованих вище способів, не варто розраховувати на більший прибуток. Для того щоб отримувати гідну оплату праці, потрібно робити капіталовкладення.

Покрокова інструкція відкриття інтернет-магазину

У разі якщо ви вирішили відкрити інтернет-магазин і зробити його основним джерелом заробітку, тоді доведеться вкласти в свій бізнес 6-10 тис. Рублів. Це мінімальна сума, але вона може бути в десятки разів вище, якщо ви збираєтеся відкрити великий магазин і для його створення залучити фахівців, найняти персонал, орендувати складські приміщення і т. Д.

Крок 1. Вибираємо товар, який ви плануєте продавати

Визначаємося з продукцією, яку ви будете реалізовувати. Це дуже важливий пункт і до нього потрібно поставитися серйозно, адже від цього залежить успіх всього вашого підприємства.

Необхідно правильно вибрати так звану нішу. Для цього доведеться провести аналіз ринку. Це зробити не складно.

 1. У будь-якій пошуковій системі робите запит «Яндекс.Вордстат»;
 2. Зайшовши на сайт, у відповідному вікні пишіть фразу, наприклад, «! Двоспальне! Ліжко» (зверніть увагу на структуру запиту);
 3. Після чого аналізуєте отримані результати.

Перед вами з'явиться число, що показує, скільки запитів на покупку було скоєно користувачами за місяць. Використовуючи цей сервіс можна дізнатися про затребуваність товару саме в вашому місті. Для цього необхідно в запиті вказати населений пункт.

Підбираючи продукцію для продажу, враховуйте наступні чинники:

 • Наявність конкуренції. Ідеальним варіантом буде ситуація, коли ви займете сегмент ринку, де мінімальна конкуренція і великий попит на товар. Якщо конкуренція надто велика, то існує ймовірність того, що у вас, як у малознайомого магазину, ніхто нічого не купить. Якщо конкуренція відсутня зовсім, тоді варто задуматися про те, що пропонований вами товар може бути взагалі не затребуваний.
 • Сезонність. Якщо обрана вами продукція має сезонний характер, то будьте готові до того, що інтернет-магазин може не приносити постійного доходу протягом року. Наприклад, якщо ви вирішите реалізовувати заморожені овочі і фрукти, то даний товар буде користуватися попитом тільки взимку і навесні. Влітку і восени люди купують свіжі продукти, забуваючи про існування заморожених.

Думаючи над тим, який товар почати продавати, прислухайтеся до себе. Поміркуйте над тим, який товар цікавий саме вам. Наприклад, ви шалено любите автомобілі і отримуєте задоволення, «длубаючись» у власній машині. Тоді чому б не відкрити інтернет-магазин запчастин для авто.

Якщо ви напевне не знаєте чим саме торгувати, щоб ваша діяльність приносила прибуток, ми пропонуємо перелік найпопулярніших товарів, які люди купують через інтернет.

 1. Взуття та одяг (як для дорослих, так і для дітей);
 2. Різні гаджети, дрібна електроніка;
 3. Спортивні товари;
 4. Товари для дорослих;
 5. Засоби гігієни та догляду;
 6. Іграшки, дитячі товари і т.д.

Продавати краще ту продукцію, яку важко знайти в звичайних магазинах.

Але не всі товари однаково добре продаються в інтернеті. Наприклад, продукти харчування рідко хто купує онлайн. Людям простіше зайти в найближчий супермаркет і зробити покупку. Це більш вигідно і раціонально.

Трохи краще йдуть справи з одягом. Багато покупців бояться купувати цей товар, тому що побоюються, що речі їм не підійдуть.

Крок 2. Створюємо сайт

Якщо ви вирішили цим займатися самостійно, тоді вам необхідно придумати ім'я інтернет-магазину, на підставі якого купується домен. Зверніть увагу на доменні зони. Якщо ви житель РФ, тоді в назву домену буде входити частинка ru, якщо Україна, то ua, Білорусії - by і т.д. Не варто зупинятися на зонах net, biz, org, info або там, де в імені домена буде вказана прив'язка до міста, наприклад, msk.ru або kiev.ua.

Прив'язавши домен до міста, ви свідомо скорочуєте аудиторію відвідувачів вашого сайту, тому що його будуть знаходити тільки ті люди, які цікавляться даним видом товару саме в вашому місті, а завдяки онлайн-продажу можна реалізовувати продукцію не тільки за межами вашого населеного пункту, а й за межами країни.

Після цього вибираємо систему, яка допоможе керувати вмістом сайту (CMS). Системи управління контентом, або движки бувають платними і безкоштовними.

Найпопулярнішими безкоштовними сервісами вважаються «Onen Cart» і «Presta Shop». А також є ще ряд двигунів:

 • 1С-Бітрікс;
 • Simpla;
 • Virtue Mart (Joomla);
 • Taberna CMS.
 • osCommerce;
 • Shop-Script;
 • WooCommerce;
 • UberCart (Drupal);
 • Magento;

Після того як ви виберете CMS, дійте згідно з інструкцією, яка буде на обраному вами сервісі.

Конструюючи сайт, вам необхідно буде красиво оформити свій магазин, придумавши йому дизайн і створивши інтерфейс.

Інтерфейс повинен бути простим і зрозумілим. Клієнт не повинен «ламати голову» над тим, як оформити замовлення. Дуже багато інтернет-магазини втратили частину клієнтів саме через те, що покупці не могли розібратися в навігації сайту. У вас повинно бути все гранично ясно і просто.

На сайті повинна бути наступна інформація:

 • Назва магазину або повне найменування компанії. Клієнта може відлякати «абракадабра» типу абревіатури.
 • Адреса і місце розташування інтернет-магазину. Коли люди бачать реальну адресу компанії, то переймаються довірою до цього магазину. Погодьтеся навряд чи ви самі захочете зробити покупку в магазині, керівництво якого приховує своє місце розташування. Тим більше що деякі клієнти, можливо, захочуть забрати товар особисто (якщо вони проживають недалеко), а орієнтуючись на вказану адресу, вони без проблем знайдуть склад, або інше приміщення, де ви будете зберігати продукцію.
 • Умови придбання і доставка продукції. Чим докладніше ви розпишіть всі нюанси оформлення замовлення, тим менше питань вам будуть задавати і у клієнтів не залишиться сумнівів на рахунок вашого магазину.
 • Спосіб і порядок оплати товару. Клієнти віддають перевагу магазинам, де товар можна оплатити після його отримання, т. Е. Післяплатою або готівкою кур'єру. Довіра до нововиявленими онлайн-магазинам дуже низька, тому не кожен покупець захоче вносити передоплату. Проте, якщо клієнт захоче оплатити товар до його отримання, передбачте всі можливі способи оплати. Розмістіть інформацію про те, що він може оплатити через:
 1. Термінали самообслуговування;
 2. Банківським переказом;
 3. Переказом грошей на кредитну картку;
 4. Через платіжні системи (Вебмані, Яндекс.Гаманець і т. Д.)
 5. Іншими, зручними для нього способами.
 • Розміщуйте тільки якісні фото і відео товарів, що продаються. При цьому під кожним знімків детально описувати продукцію. Опис повинен бути унікальним (НЕ скопійованих з інших ресурсів). Це допоможе в просуванні вашого сайту.
 • Під кожним товаром створіть поле, де ваші клієнти зможуть залишати коментарі та ділитися враженням про якість купленої речі.
 • Передбачте вкладку «Відгуки». Покупці, які ще не здійснювали покупку у вас в магазині напевно захочуть дізнатися про вашу роботу більше. Якщо вони знайдуть реальні підтвердження сумлінного ставлення до роботи (яке буде виражатися в відгуках клієнтів), то швидше приймуть рішення на вашу користь і придбають їх цікавить продукт.
 • Скрізь вказуйте особистий, або робочий телефон, за яким з вами можна зв'язатися. Часто у людей виникають питання, для вирішення яких необхідно особисте спілкування з вами. Тому не змушуйте клієнта довго шукати ваші контакти, а помістіть їх на саме видне місце.

Якщо ви не хочете морочитися, тоді зверніться за допомогою до програмістам або веб-конструкторам. Їхні послуги коштують певних грошей, але так ви позбавите себе від багатьох проблем.

Крок 3. Офіційно реєструємо інтернет-магазин

Для того щоб ваша діяльність була законною, необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець (ІП) або створити ТОВ. Яку форму вибрати вирішувати тільки вам.

Так само все залежить від виду вашого онлайн-магазину та роду діяльності. Якщо ви плануєте працювати з роздрібними покупцями, тоді доцільно зареєструватися як ІП.

У разі якщо ви плануєте налагоджувати торговельні відносини з цілими організаціями, оптовими покупцями, тоді бажано (але не обов'язково) створювати ТОВ.

Пам'ятайте, що при створенні ІП не потрібна наявність статутного капіталу.

Режим оподаткування краще вибирати спрощений - ССО.

Ви, як Індивідуальний підприємець, кожен місяць повинні будете виробляти певні платежі. А саме:

 • Відрахування за себе і за працівників (якщо вони є);
 • Податок від продажу. Якщо ви на ССО, то в розмірі:
 1. 15% - якщо прибуток підприємця є базою оподаткування;
 2. 6% - в разі якщо податки є самою базою оподаткування.

Крок 4. Наймаємо персонал

На початку вашої кар'єри, коли обсяги продажів будуть ще невеликими, можна з усім справлятися самостійно.

Наприклад, ви можете приймати замовлення, упаковувати продукцію, розсилати її. Але з часом ви фізично не зможете встигати все власноруч, і вам доведеться найняти помічників.

Штат співробітників завжди залежить від величини магазину. Ми розглянемо найбільш затребувані і необхідні посади.

 1. Керуючий - в Цій роли найчастіше Виступає сам власник. Саме ВІН займається всіма організаційнімі харчування.
 2. Менеджер Call-центру - це співробітник, який буде приймати замовлення і спілкуватися з покупцями.
 3. Кур'єр - працівник, який буде розвозити замовлення по клієнтах. При наявності вільного часу у керівника, він може виконувати цю функцію з метою економії коштів фірми. Але ви можете віддати доставку на аутсорсинг і користуватися послугами кур'єрських служб.
 4. Комірник - чоловік, який буде відповідати за збереження та наявність товару на складі.
 5. IT - фахівець - адміністратор сайту.

Крок 5. Налагоджуємо доставку

Вибираємо спосіб доставки. Якщо ви плануєте продавати товар тільки в вашому місті, не виходячи за його межі, тоді можна запропонувати покупцям наступні способи отримання покупок:

 • самовивіз;
 • Доставка кур'єрською службою;
 • Отримання замовлення у відкритому пункті видачі замовлень інтернет-магазину;
 • Поштою.

Якщо ваші клієнти будуть «розкидані» по всій країні і за її межами, тоді доведеться укласти договори з транспортними компаніями. Чим їх більше, тим краще. Адже різним людям зручно користуватися різними перевізниками. А ви повинні зробити все для комфорту ваших клієнтів.

Магазини з великими обсягами продажів, часто створюють кур'єрський відділ.

Відправляючи замовлення транспортними компаніями, враховуйте той факт, що посилка може бути втрачена або пошкоджена. А це може зашкодити вашій репутації.

Як назвати інтернет-магазин?

Назва магазину повинно легко запам'ятовуватися. Якщо ви будете торгувати якимсь певним видом товару, тоді обіграйте його назву і включіть в ім'я магазину.

Наприклад, ви створюєте інтернет-магазин одягу для самих маленьких. В такому випадку онлайн-магазин може називатися «Одяг для карапуза», «Найменші модники і модниці» і т. Д. Або плануєте продавати взуття, то «Взуттєвий», «Обувашка» і т.д.

Якщо товар ви збираєтеся реалізовувати в своєму населеному пункті або регіоні, не розширюючи географію продажів, тоді в найменування магазину можна включити назву міста. Наприклад, якщо ви плануєте торгувати товарами для тварин, тоді магазину підійде назва «Саратов Зоо» або «Пітер Зоомастер».

У разі якщо у вас не вистачає фантазії, щоб придумати назву своєму онлайн-магазину, зверніться за допомогою до друзів і близьким. Можливо, вони вирішать вашу проблему.

В крайньому випадку завжди можна найняти фрілансера. У людей цієї професії ідей завжди дуже багато, а фантазія не має меж.

Як розкрутити інтернет-магазин?

Для того щоб про ваш магазин дізналися якомога більше людей, необхідно провести широкомасштабну рекламну кампанію.

Через те, що ваш магазин є інтернет-ресурсом, рекламувати його потрібно саме в Мережі. Звичайно, коли ви «станете на ноги», то не зайвим буде запустити відеоролик на телебаченні або розмістити зовнішню рекламу. Ну а поки вистачить реклами тільки в інтернеті.

Вам необхідно буде:

 1. Просувати сайт в пошукових системах.
 2. Розміщувати оголошення рекламного характеру на тематичних сайтах.
 3. Використовувати банерну, тизерну і контекстну рекламу.
 4. Придумувати акційні пропозиції і рекламувати їх через сайти, де надаються купони на знижку.
 5. Брати участь в партнерських програмах.
 6. Використовувати e-mail розсилку.
 7. Використовувати інші нестандартні способи.

Для того щоб зрозуміти як просувати інтернет-магазин, доведеться вивчити всі існуючі види реклами в інтернеті. Після цього ви самі виберете ті методи, які підійдуть саме вам.

Для того щоб збільшити обсяг продажів, необхідно добре себе зарекомендувати. Це виражається в лояльному ставленні до покупців, вміння вирішувати спірні питання і т. Д.

Одним з найпотужніших інструментів просування будь-яких магазинів є «сарафанне радіо». Завоювавши довіру покупців, ви швидко збільшите клієнтську базу і підвищите обсяги продажів.

Скільки коштує відкрити інтернет-магазин?

Залежно від величини вашого інтернет-магазину капіталовкладення можуть відрізнятися. Ми розглянемо варіант, середнього за величиною онлайн-магазину, яким керує ВП.

Всі витрати на початку вашої діяльності будуть поділятися на вкладення для створення інтернет-ресурсу і вкладення для його розвитку.

Зразкові початкові вкладення

Реєстрація ІП, оформлення відповідних документів 800 руб. Хостинг і домен + створення сайту 6 000 руб. + Від 50 000 р. Проведення рекламної кампанії, інвестиції в розвиток від 10 000 руб. на початковому етапі (на місяць повинно вистачити, щоб випробувати нішу). Закупівля товару Залежно від товару та його обсягу. Мінімум 50 000 руб. РАЗОМ: Приблизно від: 117 000 крб.

Як швидко окупиться інтернет-магазин і наскільки це рентабельний бізнес

Дати відповідь на поставлене запитання досить складно. Все тому, що ми не знаємо, скільки ви плануєте вкласти коштів в свій проект, чи зумієте ви належним чином «розкрутити» свій сайт, завоюєте ви довіру покупців, скільки зусиль і часу ви віддасте своїй справі і т.д.

Але для того щоб не «прогоріти», ми рекомендуємо створити бізнес-план і заздалегідь прорахувати всі ризики.

Складаючи бізнес-план, вам необхідно виконати наступні дії:

 • Позначити суть проекту;
 • Визначитися з формою управління магазину (наприклад, вказуєте, що будете відкривати ІП);
 • Описати продукцію, яку будете реалізовувати;
 • Провести аналіз ринку;
 • Розписати план виробництва (тут вказуєте обраний спосіб доставки, наявність необхідного обладнання та т. Д.);
 • Описати організаційний план (хто що буде робити і за що відповідати);
 • Скласти фінансовий план (вказуєте всі витрати на функціонування магазину);
 • Провести оцінку всіх ризиків;
 • Зробити висновок.

Якщо ви все правильно розрахуєте, то окупиться інтернет-магазин приблизно через 4-6 місяців. Але в середньому беріть 1 рік.

Секрети успішної роботи інтернет-магазину

Успіх вашого підприємства залежить від багатьох факторів. Це правильно підібраний товар, добре організована робота магазину, зручна навігація сайту і т. Д.

Але існують маленькі секрети, які можуть підняти рівень продажів і кількість клієнтів.

 1. Постійно вдосконалюйте свій ресурс, оновлюйте інформацію, проводите акції, розпродажі, пропонуйте цікаві пропозиції.
 2. Наповнюючи свій сайт описом товарів, розділів і т.д. приділяйте увагу SEO-оптимізації. Завдяки цьому ваш ресурс будуть легше знаходити клієнти в пошукових системах, що дозволить розширити аудиторію потенційних покупців.
 3. Приділяйте належну увагу контекстній рекламі.
 4. Упаковуйте покупки в фірмові пакети або коробки. Не забувайте вкладати візитні картки. Упаковка з логотипом вашого магазину буде свідчити про масштабність.

Висновок

Якщо ви дочитали цю статтю до кінця, то напевно знаєте що потрібно, щоб відкрити інтернет-магазин. це:

 • Бажання працювати в сфері торгівлі;
 • Від 100 тис. Руб. початкового капіталу;
 • Організаторські здібності;
 • Уміння спілкуватися з людьми.

Відкриваючи свою справу, кожен бізнесмен ризикує. Але як відомо «Хто не ризикує, той не п'є шампанського». Ми вважаємо, що краще спробувати, ніж потім все життя шкодувати про згаяний моменті. Вірте в свої сили, і ви станете відмінним керівником власного інтернет-магазину!

Чому саме інтернет-магазини?
Як розкрутити інтернет-магазин?
Скільки коштує відкрити інтернет-магазин?
Чому саме інтернет-магазини?
Як назвати інтернет-магазин?
Як розкрутити інтернет-магазин?
Скільки коштує відкрити інтернет-магазин?