Навигация по сайту

Популярные статьи

Як відкрити інтернет-магазин в однокласниках

Я вже писав про те, як створити в соціальних мережах групу для ведення бізнесу . Тепер більш предметно хочу розповісти, як відкрити інтернет-магазин в однокласниках.

групу для ведення бізнесу


Напевно, ви вже стикалися з тим, що до вас у друзі в однокласниках «набиваються» невідомі особи під іменами схожими на «Юля дитячий одяг», «Наталя Джинси», «Сергій будь-який інструмент» і т.д. Хтось ігнорує такі пропозиції, хтось зацікавлюється. І до речі, потрібно сказати, не дарма.

Товари в таких інтернет-магазинах набагато дешевше, а їх якість нітрохи не гірше, ніж в магазинах, або на ринках. Але мова йде не про те, де придбати кофточку дешевше, або кросівки помоднее. Предмет розмови - заробіток в інтернеті. А саме: як відкрити інтернет-магазин в Одноклассниках .

Нещодавно ми публікували статтю, про те як створити інтернет магазин в Вконтакте , Думаю, вам буде корисно її прочитати.

сам процес створення інтернет-магазину нескладний, і складається з декількох кроків:

  • Створити аккаунт. Вкажіть в імені, що конкретно ви пропонуєте. Тепер і вам доведеться стати «Оленою сукні», або «Дімою телефони».
  • Наповнити його фотографіями товару. Фотографії по можливості повинні бути унікальними, і, звичайно, відповідати реальному товару. Якщо покупець замість темно-синіх джинсів отримає просто сині, довіру до вашого магазину буде підірвано. А в інтернет-бізнесі - це один з головних критеріїв успіху.
  • Вказати характеристику кожної позиції. Опис кожного товару повинно містити детальну інформацію про його якостях, виробника, вартості і т.д. Запам'ятайте, чим більше ви розповісте про свій товар, тим більше буде довіри з боку покупців.
  • Провести рекламну кампанію. Запропонуйте дружбу своїм знайомим, яких, на вашу думку, може зацікавити продукція інтернет-магазину, їх знайомим. В першу чергу орієнтуйтеся на регіон вашого географічного положення: місто, район, область, край. Не варто витрачати сили на охоплення великої кількості потенційний споживачів. Організуйте розсилку з рекламними пропозиціями.

Ретельно продумайте форми оплати, доставку товарів. Періодично проводите різні акції, типу: «Легкий четвер - знижки 7%», або «Знижка 5% за кожен другий товар» тощо. Ретельно продумайте форми оплати, доставку товарів

Як показує практика, відкрити інтернет-магазин в однокласниках мало. Основна проблема - постачальники. Саме це питання зупиняє більшість бажаючих зайнятися бізнесом в інтернеті. Можу запропонувати кілька варіантів поставки товару.

  • Укладіть договір з магазинами, що спеціалізуються на продажу тих товарів, які ви зібралися продавати в своєму інтернет-магазині. Зверніться в магазини з пропозицією брати у них товар на реалізацію. Вам віддадуть його за цінами трохи вищі від закупівельних, ну а ви вже встановіть свою вартість.
  • Купуйте товар самі на оптових ринках, базах, або безпосередньо у виробника. Знаю з досвіду, що торгова «накрутка» зараз досягає 300-400%. Почніть з малого, придбайте на «пробу» кілька позицій товару, якщо справа піде, виручку вкладіть в розвиток. Упевнений на сто відсотків, що після першого ж отриманого доходу, ви ввійдете «у смак».
  • Партнерські програми . Зараз більшість великих мережевих магазинів пропонують партнерки з найрізноманітнішими пропозиціями, що обіцяють вигоду і продавцеві, і його партнеру. Уважно вивчіть такі програми, буває, що серед них трапляються дуже вигідні умови.

Відкрити інтернет-магазин в однокласниках зараз - це значить зробити крок в майбутнє, до свого добробуту. Можливостей для розвитку бізнесу в інтернеті хоч відбавляй. Реалізуйте свої найсміливіші бажання, включіть свою фантазію, у вас обов'язково все вийде!

І наостанок цікаве відео «Як зробити інтернет-магазин в однокласниках»Оцініть статтю

Пропонуємо Вам ознайомитися: