Навигация по сайту

Популярные статьи

Як відкрити інтернет-магазин з нуля, відгуки

 1. Що потрібно для відкриття інтернет-магазину?
 2. Відкрити інтернет магазин в Росії - з чого почати?

Відкриття інтернет-магазину - одна з найдоступніших і актуальних бізнес-ідей в Росії при наявності навіть мінімальних інвестицій. Його створення цілком реально почати з нуля і без допомоги професіоналів. Для досягнення успіху ще на старті важливо продумати етапи розвитку торговельного майданчика, формат її реалізації, знайти вигідних і надійних постачальників, проаналізувати діяльність конкурентів.

Для досягнення успіху ще на старті важливо продумати етапи розвитку торговельного майданчика, формат її реалізації, знайти вигідних і надійних постачальників, проаналізувати діяльність конкурентів

Що потрібно для відкриття інтернет-магазину?

Щоб відкрити успішний інтернет-магазин з нуля, необхідно ретельно спланувати етапи створення, інвестиції і витрати. При належному підході його реально створити при мінімальних вкладеннях за короткий термін. Дуже важливо вибрати актуальну послугу або товар для цільової аудиторії свого регіону і сформувати доступні ціни. Також на стартовому етапі необхідно оцінити переваги і недоліки конкурентів в торгівлі, розробити власну стратегію просування своєї справи. Щоб оцінити щільність певної бізнес-ніші, можна спробувати кілька способів:

 1. Зробити пошукові запити в Яндексі, Гуглі по заданій темі.
 2. Оцінити асортимент і якість продукції конкурентів на їхньому сайті або під виглядом покупця в магазині.
 3. Підрахувати кількість в місті роздрібних точок, магазинів, пунктів видачі з таким же товаром.
 4. Дізнатися способи оплати та доставки продукції, пропоновані конкурентами.

За відгуками, на етапі планування свого бізнесу в сфері торгівлі підприємець повинен:

 • мотивувати себе на його створення;
 • чітко визначити мету;
 • реалізацію конкретних обумовлені терміни;
 • бути готовим до рефінансування (вкладати в оборот частина прибутку);
 • навчитися делегувати права і обов'язки іншим людям;
 • постійно вдосконалювати знання, вміння;
 • почати виходити за рамки стереотипів і межі свого комфорту.

Якщо для того, щоб відкрити інтернет-магазин з нуля і налагодити його повноцінну роботу, знадобиться найняти помічників, підприємцю важливо розробити грамотний скрипт телефонної розмови менеджера з продажу . Це дозволить новачкові зорієнтуватися і правильно скоординувати роботу онлайн-майданчики, створити позитивну атмосферу спілкування з клієнтами.

Відкрити інтернет магазин в Росії - з чого почати?

Перший крок створення інтернет-магазину - вибір сегмента діяльності і аналіз купівельної спроможності, інтересів цільової аудиторії. Можна сміливо робити ставку на популярні товари для продажу в інтернеті : Дитячі товари, прикраси, мобільна техніка та аксесуари, сувеніри ручної роботи. Потім потрібно визначитися з форматом роботи ресурсу.

Орієнтовні моделі інтернет-магазину:

 1. Свій склад (товар відправляють з власного складу після оформлення замовлення на сайті, відкрити такий бізнес можна і вдома, але слід пам'ятати і про ризики: великі початкові вкладення, маленькі обсяги продажів на старті).
 2. Товари на замовлення (оформлення замовлення зі складу постачальника і відправка клієнту після отримання, що дозволить знизити витрати на зберігання і закупівлю товарів, скористатися широким асортиментом, але в той же час, за відгуками, зростає термін доставки, немає повної впевненості в якості, характеристики товару , присутні більше складна логістика, є проблеми з поверненням шлюбу).
 3. Дропшиппінг (доставку товару клієнту здійснює постачальник від імені продавця на вказану адресу).
 4. Партнери (продаж товару іншого інтернет-магазину через свій ресурс - клікаючи на товар, клієнт переходить на сайт партнера і вже там оформляє замовлення, за що власник отримує певний відсоток).
 5. Комбінована форма (поєднання декількох бізнес-моделей).

Відкрити успішний інтернет-магазин в Росії з нуля можна декількома способами:

Що потрібно для відкриття інтернет-магазину?
Відкрити інтернет магазин в Росії - з чого почати?
Що потрібно для відкриття інтернет-магазину?
Відкрити інтернет магазин в Росії - з чого почати?