Навигация по сайту

Популярные статьи

Як відстежувати ключові показники ефективності (KPI) для SEO та SEM

  1. Рейтинг кліків (CTR)
  2. Рейтинг відмов
  3. Рейтинг конверсій
  4. Вартість за придбання
  5. ROI
  6. Ключові слова SEO
  7. Трафік
  8. Оцінка сайту

Привіт всім. Це Йорданія від компанії Ballen Brands, і сьогодні я покажу вам, як встановити і записати різні ключові показники ефективності, або KPI, для вашого КПП і SEO-кампанії .

Так для КПП, чи то це Google AdWords що ви використовуєте або рекламу Facebook, там дуже подібні ключові показники ефективності, які мені подобаються кампанії .

КПЕ важливі, тому що ви не просто хочете входити в Менеджер об'яв або дивитися на результати пошукової системи, і дивуватися, чому результати є такими, якими вони є.

Ви хочете мати можливість переглядати дані, переглядати деякі ключові показники, які впливають на вашу кампанії , які впливають на показник переходів або ваш успіх кампанії і переконайтеся, що ви над ними.

Мені подобається створювати електронні таблиці, і я буду говорити про конкретні показники, які мені подобаються для кожного.

Але мені подобається приїжджати сюди щонайменше раз на тиждень, і зазвичай це кожна п'ятниця, і дивитися на останній тиждень даних, відстежувати всі ці дані і порівнювати їх з тижнями раніше. Потім, як правило, через кілька тижнів, я почну встановлювати базову лінію або середню величину.

Таким чином, це хороший спосіб, щоб ви тільки почали і отримували відстеження ваших КПЕ, щоб ви могли бути у верхній частині ваших даних, і ви можете почати бачити деякі невідповідності у ваших даних, які ви можете розпочати.

Отже, ми почнемо, просто поговоримо про КПП першим, і це може бути Google AdWords або Об'яви Facebook .

Але зазвичай, коли люди переходять до AdWords, якщо вони не налаштували свій обліковий запис або свою інформаційну панель, щоб показати їм деякі ключові точки даних, про які я можу говорити в іншому відео, вони зазвичай просто входять, і вони бачать це.

Вони бачать, скільки вони витратили. Вони бачать, скільки кліків вони отримали, і, можливо, вони бачать свою вартість за клік. Та можливо вони навіть бачать їхній прибуток або збут що вони gotten для тижня.

Але є набагато більше даних, які ви дійсно можете увійти і відстежувати. І є багато даних, які дійсно важливі для вашого AdWords кампанії або у ваших оголошеннях Facebook кампанії щоб переконатися, що ви на правильному шляху і що у вас є успішний і прибутковий кампанії , що продовжує бути успішним для вас.

Знову ж таки, це звичайно те, з чого люди починають, але… І я ввів тут деякі зразкові дані. Ви можете бачити, що я в кожному тижні виходжу і вводжу дані за тиждень. Але мені подобається йти вище і поза межами того, що AdWords показує вам спочатку, і мені подобається відстежувати ще кілька речей.

Ви блогери, які закінчуються ідеї до року закінчився? Перевірте ці 365 днів теми блогу на нерухомість!

Рейтинг кліків (CTR)

Очевидно, ваш рейтинг кліків є важливим, і це дуже важливо для оголошень Facebook і Google AdWords. Це чудовий показник, щоб визначити, наскільки релевантні ваші об'яви, і наскільки вони цікаві для ваших потенційних користувачів.

І це зазвичай можна знайти, просто поділивши кліки своїми враженнями.

Отже, який відсоток людей, які бачать ваші оголошення, насправді натискає їх.

Чим вище, зазвичай, тим краще, але якщо вони збиткові кліки, ви хочете знизити це або зменшити його.

Якщо 90 відсотків людей, які бачать ваші оголошення, натискають на неї, але вони не купують, у вас буде дуже і дуже висока вартість переходу, про що ми трохи поговоримо.

Поле знань, або нульова позиція на Google - це весь шум. Дізнайтеся, як заробити ці багатофункціональні фрагменти.

Рейтинг відмов

Іншим показником, який я хотів би відстежувати, є показник відмов. Скільки людей потрапляє на мою сторінку після натискання оголошення, а потім відразу ж виходить? Знову ж таки, цей тип повідомляє мені, наскільки релевантні мої об'яви, і наскільки релевантними є мої аудиторії.

Якщо є дійсно, дійсно високий показник відмов , як 80, 90 відсотків, це означає, що оголошення, які я показую, цікаві, але коли вони потрапляють на сторінку, вони не бачать, чого вони чекають.

Таким чином, показник відмов повинен бути низьким. Люди не повинні потрапити на цю сторінку, а потім відразу ж вийти. В ідеалі, це було б нуль, але це практично неможливо в даний час через короткий проміжок уваги, і просто не завжди отримують потрібні люди, натискаючи на ваші оголошення.

Так що я, звичайно, не хотів би бачити вище 60 або 70 відсотків для показника відмов. П'ятдесят відсотків до 30 відсотків буде дійсно гарним діапазоном.

Ось де ви можете отримати найкраще сайт агента з нерухомості , і що ви повинні знати про платформи.

Рейтинг конверсій

Знову ж таки, це ще одна річ, яку мені подобається відстежувати, тільки тому, що… Наприклад, якщо ми почнемо витрачати більше коштів у нашому бюджеті та починаємо отримувати більше кліків, і це буде нижчою ціною за клік, ми б подивіться на ці дані і подумайте, що ми на правильному шляху.

Але якщо ми бачимо коефіцієнти конверсій, і ми бачимо, що коефіцієнт конверсії починає падати, ми знову знаємо, що, гаразд, ми витрачаємо гроші. Ми отримуємо тягу.

Ми отримання трафіку на веб-сайті, але це не правильний трафік, оскільки вони не конвертуються.

Так що якщо ви бачите, що показник переходів переходить з 15 до 20 відсотків, то, можливо, до одного-трьох відсотків, ви знаєте, що не є отримувати хороший трафік на ваш сайт .

Чесно кажучи, 15-відсотковий коефіцієнт конверсії досить високий.

Це дуже високо, тому що це певний тип кампанії, яку ми зараз виконуємо. Але якщо ви бачите велику невідповідність або велике падіння рейтингу конверсій, це означає, що ви не отримуєте хороший трафік через ваші оголошення.

А потім, очевидно, ви хочете відстежуйте свою конверсію . Очевидно. І тоді ваш дохід відстежується, ваш AdWords, разом з багатьма іншими даними. Рейтинг конверсії, як правило, ви повинні знайти через ваш аналітика .

Якщо ви замислювалися, як розпочати блог агента з нерухомості, цей посібник для вас.

Вартість за придбання

Але інша велика метрика, яку я люблю відстежувати, що робить життя дійсно, дуже легко - це ваша вартість за придбання. Отже, це враховує кілька цих факторів, і якщо ви знаєте свої межі ... Наприклад, якщо ви продаєте продукт і знаєте, що ви можете комфортно отримати вартість $ 10 за покупку, або вартість за придбання, і це мета , до тих пір, поки ви конвертуєтесь під $ 10 за придбання, ми знаємо, що ми маємо хорошу кампанію.

Тепер, звичайно, є деякі показники, які ми можемо поліпшити з ціною за клік або рейтинг кліків, щоб спробувати зробити, щоб вартість за придбання фактично знизилася, але вартість одного придбання дійсно є однією з найважливіших, якщо ви знаєте свої межі.

ROI

І нарешті, поверніть витрати на рекламу. Таким чином, ви виявите, що, приймаючи загальний дохід, віднімаючи вартість, а потім розділяючи його на вартість, а потім ви знаєте, що ваш прибуток від реклами витрачати. І знову ж таки, це просто чудовий показник ефективності вашої кампанії.

Велика річ про Лорі Баллен, Джефф Хельвін і Сабрина Укеркел - вони піклуються про ваш успіх. Вони вкладуть час і зусилля, щоб допомогти вам зрозуміти їхні системи та впровадити ці системи. Якщо ви ніколи не чули про SEO, блогів і т.д., то я хотів би запропонувати вам Ahold Лорі, Джефф або Сабрина, тому що вони принесуть вам 21-го століття.

Привіт всім

Ключові слова SEO

Так що тепер перейти до SEO тут. Це було, знову ж таки, КПП. З SEO, я люблю відстежувати деякі інші речі, а також. І багато ключових показників ефективності SEO дійсно є провідними показниками.

Вони є хорошими знаками, які показують нам, що речі йдуть добре для нашої кампанії, але насправді є тільки один спосіб дізнатися, чи успіх нашої кампанії, і це якщо, гей, наша веб-сайт номер один у Google для наших ключових слів.

Так я зазвичай відстежувати середню позицію моїх ключових слів , і зазвичай я роблю кілька. Я не хочу робити багато. Але просто відстежуйте і переконайтеся, що позиція стає вище, вище в рейтингах для ваших ключових слів. Це зазвичай говорить вам, що ви робите правильні речі.

Є ключове слово longtail. Мова йде про пірнання глибоко в тему і домінування ніш. Вчи більше.

Трафік

Ви знаєте, що також важливо подивитися? Ваш органічний рух руху. Це те, що люди зазвичай проводять більшу частину свого часу, дивлячись на. Вони також можуть переглядати цільове ключове слово, а також Google щодня, і переконатися, що вони входять до 10 найкращих результатів.

Але є ще дані, які ви можете відстежувати, щоб побачити, чи правильно ви знаходитесь на хорошій кампанії.

І кілька речей, які я хотів би відстежувати, ваші задні посилання. Отже, якщо ви робите спеціальне підключення, чи то через PR, або через розширення, або вручну виходити та знаходити високоякісні відповідні веб-сайти, які ви намагаєтеся заробити на посиланнях, відстежуйте, скільки зворотних посилань ви заробляли на тиждень - хороший показник щоб показати що ви збираєтеся рухатися в surfs.

Clicky

є прекрасним інструментом, який допоможе вам знайти, де ваш веб-сайт приїжджають відвідувачі, як вони займаються, і що зміст працює.

Ballen Brands пропонує особливе BREW з веб-сайти агентів з нерухомості . Вони розроблені Лорі Баллен, топ-агент з нерухомості, стратег цифрового маркетингу і SEO, який генерує потенціал з Інтернету. Побудований з стратегією, орієнтованою на SEO, ця система приводить до створення надійний IDX , наріжний камінь зміст , перетягніть домашню сторінку з відгуками, сторінками спільноти, викликами до дії, таблицями ціноутворення, найпопулярнішими списками, найпопулярнішими повідомленнями в блогах та іншими, спеціальними шаблонами для часто використовуваних дописів і сторінок блогу. аналітика і більше. 702.917.0755.

Оцінка сайту

Ще один - це оцінка вашого сайту. Тому ми любимо використовувати SEMrush . Тут, у Ballen Brands, за будь-який веб-сайт , ми використовуємо інструмент SEMrush . І вони мають великі тести на основі рейтингу сторінок або аналізи, які вони запускають на вашому сайті, щоб побачити, наскільки це добре. І вони дають йому рахунок, SE0-мудрий. І ви хочете побачити, що цей показник зростає.

Таким чином, ви повинні вносити зміни на свій веб-сайт поліпшити оптимізацію на місці.

І ви повинні, чи ви використовуєте SEMrush або будь-який інший інструмент, ви повинні побачити, що оцінка сайту рухається вгору. І це може бути не одне і те ж число або однакова назва, але це те, що ми використовуємо тут SEMrush оцінка сайту. Так що треба рухатися вгору.

Це повинно бути повернення посилання кожного тижня, і все більше і більше зворотних посилань. Трафік має збільшуватися. І ваша позиція, ви повинні рухатися вгору в серфінгу, а також.

От і мої думки про ключові показники ефективності та про те, як слід відстежувати показники KPI, як я їх відстежую, і деякі ключові показники, які мені подобаються.

Йорданія Родос закінчила Університет Вісконсіна - Ошкош в 2012 році зі ступенем бакалавра ділового адміністрування. Нагорода професіонала в галузі бізнесу і SEO, Йорданія спеціалізується на оптимізації процесів в цифровому ландшафті. Він приєднався до компанії Ballen Brands у 2017 році.

Він приєднався до компанії Ballen Brands у 2017 році

Резюме

Назва

Як відстежувати KPI для нерухомості SEO і SEM | Ключові показники ефективності

Опис

Йорданія від Ballen Brands пропонує швидку версію відстеження ключових показників ефективності (або KPI) для пошукової оптимізації (SEO) і пошукового маркетингу (SEM)

Ви блогери, які закінчуються ідеї до року закінчився?
Скільки людей потрапляє на мою сторінку після натискання оголошення, а потім відразу ж виходить?