Навигация по сайту

Популярные статьи

Як викласти свій інструмент SEO / маркетинг для мене

  1. Отже, що виділило їхні розсилки електронної пошти?
  2. Тож як націлити свій інструмент на мене?

Я люблю маркетингові інструменти Я люблю маркетингові інструменти. У будь-який час, граючи з новим інструментом, я відкриваю новий спосіб доступу та аналізу даних, створення зв’язків або створення нових ресурсів вмісту. Нові інструменти дають мені нове натхнення, а отже, дякую за те, що ви поділилися своїми маркетинговими інструментами зі мною у своїх електронних листах ... Нехай вони надходять!

Завдяки вашим смолам я ознайомився з деякими моїми улюбленими інструментами, тими, якими я користувався століттями і згадувався у кількох статтях. Ці інструменти, в які я закохався, включають:

Отже, що виділило їхні розсилки електронної пошти?

Не потрібно бути фантазією: будь людиною!

Одні з найкращих смол, які я не міг не помітити, були такими, що складаються лише з пари пропозицій. Це допомагає, якщо ви знаєте моє ім’я, але в іншому випадку просто скажіть, що ви вважаєте важливим. Не потрібно довгих вступів!

Ось кілька прикладів!

Наші стосунки з Buzzsumo розпочалися з коментаря співзасновника до моєї публікації в Google Plus. Відтоді сотні моїх статей згадували про Бузсумо та мене, що виступали на їхній конференції в Нью-Йорку минулого року. Buzzsumo як і раніше є моїм улюбленим інструментом контент-маркетингу, який має так багато можливостей, що він корисний для більшості маркетингових порад, які я коли-небудь даю:

Buzzsumo як і раніше є моїм улюбленим інструментом контент-маркетингу, який має так багато можливостей, що він корисний для більшості маркетингових порад, які я коли-небудь даю:

Сайф, один із найдавніших інструментів у моєму списку та той, який я використовую, як я пам'ятаю, представив мене… коли пропонував мені роботу. У той час я був щасливий, де я був, але це підказало мені перевірити їх, і ось я, через 5 років після цього, все ще активний захисник бренду Cyfe. Згадки про Cyfe містять декілька особливостей у моїй колонці «Підприємець», згадує Moz і навіть Mashable. З цього електронного листа в 2012 році ми стали добрими друзями, і інструмент надзвичайно розширився. Це справді рідкісна знахідка!

Це справді рідкісна знахідка

Серпстат розмовляє російською мовою (як носія мови, це я навряд чи сумую).

Серпстат розмовляє російською мовою (як носія мови, це я навряд чи сумую)

Простіше кажучи, все, що вони сказали: "У нас є новий безкоштовний інструмент, перевірте це"

Крок Whatagraph був довшим, але мені все одно подобалося, як це звучало. Плюс вони були такими новими, але все-таки встигли в ProductHunt. Мене заінтригувало! З тих пір Whatagraph потрапив до кількох моїх статей, і мої читачі, здається, завжди вражені!

Wyzerr потягнувся на Linkedin (що, правда, я не перевіряю часто), але вони звучали настільки законно та автентично, що я спробував їх. Wyzerr приносить у цей світ прикольну ідею: Гаміфікація онлайн-опитування, яку вони добре пояснили на своєму кроці?

Тож як націлити свій інструмент на мене?

Існує причина, чому я вибрав такі різні електронні листи, щоб навести приклади ділян, які працювали. Єдиного рецепту немає. Просто скажи що вам на розум!

Я люблю інструменти. Я використовую багато з них. Улюблені інструменти приходять і йдуть, якась палиця, але я намагаюся поширити слово про багатьох! Тож якщо у вас є інструмент для того, щоб поділитися зі мною, йти вперед . Я зроблю все, що можу, нічого не вимагаючи взамін. Оскільки моя робота - охоплювати маркетингові інструменти, саме так я створив свій бренд!

Насправді там є одне спільне. Жоден із цих пітчів не прийшов від ПР-людини. Чомусь піар команди мають тенденцію до того, щоб електронні листи звучали менш автентично, і здебільшого залякували мене стилем та кількістю персонажів.

Також спробуйте зробити це легко. Я не прошу про безкоштовний доступ до вашого інструменту, але було б здорово, якби ви могли включити посилання на зразок звіту, швидке відео, що представляє концепцію або швидкий спосіб переглянути демонстраційний проект в реальному часі. Все, що допомогло б мені швидко зрозуміти, що це робить, - це гарна ідея.

Крім того, я можу також допомогти вам зі своїм послуги контент-маркетингу , тому дотягуйтесь до випадку, якщо вам це цікаво!

Більше інструментів для вас:

Відмова: Cyfe - це мій новітній клієнт контент-маркетингу, який жодним чином не є причиною того, що я включив його до вищевказаного списку. Я люблю цей інструмент і використовую його щодня.

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Я є власником цього блогу, а також менеджером з бренда та спільноти в Інтернет-маркетингу Ninjas та засновником MyBlogGuest, MyBlogU та ViralContentBee.com

Отже, що виділило їхні розсилки електронної пошти?
Тож як націлити свій інструмент на мене?
Wyzerr приносить у цей світ прикольну ідею: Гаміфікація онлайн-опитування, яку вони добре пояснили на своєму кроці?
Тож як націлити свій інструмент на мене?