Навигация по сайту

Популярные статьи

Як використовувати email розсилку для SEO

 1. Які ще можливості для SEO оптимізаторів приховує email маркетинг?
 2. І на останок важлива інформація про посилання в листах

Для багатьох компаній електронна пошта розглядається не просто як метод комунікації, але також в ключі розкрутки веб-сайтів. Пошукове просування сайтів безпосередньо від email розсилок не залежить. Однак, якщо потрібно стимуляція процесу пошукової оптимізації, email розсилки стануть цінним маркетинговим підмогою для бренду.

Перш ніж задатися питанням « Як зробити розсилку по email так, щоб вона спрацювала для SEO », зверніть увагу що Google не сканує електронну пошту. Тому на ваш рейтинг в SERP не впливає розмір бази контактів, яка кількість людей з неї відреагували на лист і включали ви в текст імейл ключові слова. Але це зовсім не означає, що email розсилки можна використовувати для залучення трафіку, взаємодії з клієнтом, аналітики і відповідно посилення пошукового просування сайту.

Ось кілька основних зразків застосування email-маркетингу, актуальних, якщо "ви робите пошукове просування ":

 1. Нарощування маси за допомогою повідомлень на пошту.
  Для того, щоб повідомляти абонентів про новий контенті активно використовуються інструменти, як: Google Alerts , Talkwalker , Mention і Tracker.

  Mention


  За допомогою даних ресурсів SEO-спеціаліст зможе щодня отримувати свіжу інформацію про конкурентів, про використовувані ними ключових словах, про те хто посилається на них і т. Д. Це дасть розуміння про те, як можна будувати кількість посилань.

 2. У той же час оповіщення можна налаштувати так, що відстежувати хто без посилань згадує ваш бренд або ваші ключові слова. Або ж навпаки, хто безпосередньо посилається на ваш сайт і бренд.
 3. Відстеження контенту конкурентів.
  Ця установка підкаже ідеї по контенту, побудови посилальної маси і роботі з ключовими словами.
 4. Огляд посилань з конкретного регіону.
  Пошукове просування сайтів також враховують географічні особливості потенційних клієнтів. Наприклад, за допомогою імейл сповіщень можна спробувати охопити користувачів, які посилаються на сайт конкурента в конкретній країні.
 5. Моніторинг блогів по конкретній темі. Ця фіча особливо актуальна, якщо ви отримуєте невелику кількість сповіщень по вашій темі і тоді має сенс підключити додатково аналіз по блогам. В результаті ви отримаєте блоги, яке висвітлюють вашу тему, ключові слова і т. П.
 6. Серфінг посилань на дані або ресурси, з якими можна конкурувати за якістю.
  Дослідження дозволить відстежити ресурси, з посиланнями на інформацію, якою володієте і ви. Таким чином, SEO-фахівець може підібрати більш якісні матеріали і запропонувати їх конкретному сайту для розміщення з лінком.

Які ще можливості для SEO оптимізаторів приховує email маркетинг?

 • Через імейл розсилки можна ефективно підтримувати активність користувачів на сайті. Звичайно, якщо ви відправите лист з ключовим словом в заголовку, це ніяк не вплине на пошукове просування сайту. Звичайний користувач ніколи не зможе знайти в SERP Google, Яндекс або іншому пошуковику, лист відправлений компанією «А» адресату «B».
  Однак, ви можете стимулювати вашу передплатну базу взаємодіяти з контентом на сайті: переходити за посиланнями, залишати коментарі під статтями, підтримувати акції активності в ваших соціальних мережах та ін. Не забувайте додавати CTA - заклик до дії.

 • Щотижневі дайджети. За допомогою email розсилки можна стимулювати базу контактів підписатися на RSS стрічку, Youtube , Соціальні мережі та інші канали, які не дадуть забути про ваш бренд.

І на останок важлива інформація про посилання в листах

Посилання в листі рекомендується розмічати UTM мітками. Хитрість полягає в тому, що дозволяє відстежувати кількість переходів на сайт з каналу «email розсилки». Однак, якщо людина, яка перейшла по розміченій засланні не зробить на сайті ніяких дій і відразу закриє його - такий перехід, як мінімум, не вплине на пошукове просування сайтів.

Які ще можливості для SEO оптимізаторів приховує email маркетинг?
Які ще можливості для SEO оптимізаторів приховує email маркетинг?