Навигация по сайту

Популярные статьи

Як використовувати Yoast Meta Box, щоб зробити Ваш сайт виділяється

  1. Яку пошукову систему ви використовуєте? Google є пошуковою системою, яка використовується для 75%...
  2. Фрагменти
  3. Мета-вікно Yoast
  4. Заголовок веб-сайту
  5. Slug
  6. Мета опис

Яку пошукову систему ви використовуєте?

Google є пошуковою системою, яка використовується для 75% всіх пошуків в Інтернеті з настільних комп'ютерів. Для мобільних пошуків Google використовується 90% часу. "Google" став дієсловом ("Дозвольте мені Google, що для вас!"), Тому що він так широко використовується. Говорячи про те, як зробити свій сайт виділеним у пошуку на сайті, ми зосереджуємося на Google, хоча Bing і Yahoo також важливі і повинні бути розглянуті. Мета вікна Yoast в WordPress є корисним інструментом у процесі підсвічування важливого вмісту веб-сайту в результатах пошуку.

Використання плагіна Yoast SEO для WordPress

У Design TLC ми використовуємо Yoast SEO щоб допомогти нашим веб-сайтам та сторінкам відображатися та виділятися в пошуках. Це підключати є інструментом, який допомагає налаштувати основні технічні конфігурації SEO для WordPress sitemaps і індексування сторінок . Крім того, він аналізує вміст ваших публікацій і сторінок, використовуючи інструмент, щоб надати вам інформацію про тривалість і якість вмісту, використання вашого ключове слово фокус , а також відомості про "фрагмент", які відображатимуться, коли ваш сайт відображається в списку пошуку.

Фрагменти

Якщо ви коли - небудь виконували пошук у Google або в іншій пошуковій системі, це Фрагмент має виглядати знайомо:

Якщо ви коли - небудь виконували пошук у Google або в іншій пошуковій системі, це   Фрагмент   має виглядати знайомо:

Фрагмент Пошуку Google

Мета-вікно Yoast

Три ключові елементи результату пошуку - це назва, Slug і метадані . Якщо ви хочете, щоб результат вашого сайту виділявся, ці три речі повинні бути добре написані, щоб користувачі хотіли натискати на ваш сайт. Ось приклад результату, який не є переконливим:

Ось приклад результату, який не є переконливим:

У порівнянні з прикладом Starbucks вище, ви можете бачити, що Jitters Cafe не робить максимально можливої ​​можливості для залучення трафіку на свій сайт і розвивати свій бізнес.

Заголовок веб-сайту

"Заголовок" кожної сторінки та повідомлення в блозі на веб-сайті може бути візуальним заголовком, який знаходиться на передній частині сторінки (що відвідувачі веб-сайту бачать), наприклад, "Про нас". "Назва" також може посилатися на SEO Назва сторінки, яка є назвою в HTML коді сайту. Це те, що пошукові системи читають і використовують як назву сторінки або повідомлення в Фрагмент результатів пошуку . Це те, що відображається на вкладці в переглядачах із вкладками, наприклад:

Це те, що відображається на вкладці в переглядачах із вкладками, наприклад:

SEO заголовок у вкладці переглядача

Два назви можуть бути однаковими, але не повинні бути. У Yoast є багато великої документації про найкращі практики для SEO, в тому числі Як створити сильні заголовки .

Основними цілями назви SEO є:

  1. Допоможіть вам визначити ключове слово
  2. Заохочуйте / надихайте користувача перейти на ваш сайт / сторінку

Пам’ятайте, що довжина показу заголовка у фрагменті може змінюватись залежно від розміру пристрою, на якому він переглядається. Назва повинна бути достатньо довгою, щоб бути описовою, але не занадто довгою, щоб її відрізати перед тим, як з'являться важливі “ключові” слова.

Slug

Slug для сторінки вашого веб-сайту або повідомлення - це "назва" сторінки в url (що зазвичай відбувається після останнього "/" у URL-адресі). З Yoast, ви можете легко налаштувати куля, і це гарна ідея, щоб включити ключове слово, яке ви намагаєтеся ранжирувати в кулі, якщо це можливо. Щоб відредагувати Slug, SEO Title або Meta Description у плагіні Yoast, просто натисніть кнопку "Редагувати фрагмент" у редакторі Yoast внизу сторінки або повідомлення.

Щоб відредагувати Slug, SEO Title або Meta Description у плагіні Yoast, просто натисніть кнопку Редагувати фрагмент у редакторі Yoast внизу сторінки або повідомлення

Мета опис

Мета-опис - це невелика кількість тексту, який часто з'являється у фрагменті. Сюрприз! Те, що ви пишете тут, НЕ впливає на ваш рейтинг у результатах пошуку. І те, що ви пишете, може не завжди бути тим, що Google показує тут! Іноді Google може знайти текст у вашій веб-сторінці, який краще підходить для пошукового терміну, і замість цього витягне цей текст.

Тим не менш, мета-описи повинні бути ретельно написані, щоб надихнути користувачів натиснути на посилання, щоб дізнатися більше. Мета опис для Jitters Cafe вище не використовує можливості мета опису пропозиції. В ідеалі цей текст має включати заклик до дії, наприклад, "Докладніше", "Купити зараз" або "Безкоштовна пробна версія". Довжина цього опису для Google нещодавно збільшилася від 160 до 320 символів. Завдяки збільшеному використанню голосового пошуку, добре написані мета-описи стають все більш критичними, щоб допомогти користувачам вибрати посилання, яке вирішує їхню проблему або відповідає на їхнє запитання.

Yoast є дуже корисним інструментом у налаштуванні та використанні можливостей впливати на зовнішній вигляд ваших веб-сайтів у пошуках Google (та інших).

Яку пошукову систему ви використовуєте?