Навигация по сайту

Популярные статьи

Як виміряти вплив SEO

Одним з питань, які я постійно отримую після виступу на тему вимірювання, є: А як щодо SEO

Одним з питань, які я постійно отримую після виступу на тему вимірювання, є: "А як щодо SEO?"

SEO означає "пошукова оптимізація" відмінне відео пояснення, якщо ви не знаєте, про що я говорю. По суті, SEO та SEM (Маркетинг у пошукових системах) - це процес переконування правильних слів, зображень, назв і посилань у вашому вмісті, щоб переконатися, що він потрапив у верхню частину сторінки, коли хтось здійснює пошук в Інтернеті, хто ви є що б ви не продали.

Все більше компаній використовують PR та контент-маркетинг, щоб підняти свої пошукові рейтинги. Тому, коли хтось запитує мене: «А як щодо SEO?», Моя відповідь завжди однакова: «Все про SEO». 71% рішень про купівлю сьогодні починаються з пошуку . Отже, можна стверджувати, що все, що робить професійний комунікатор, має бути спрямоване на поліпшення вашого рейтингу пошуку і перебування в потрібних категоріях пошуку. Але це не зупиняється на цьому. SEO відіграє певну роль у процесі прийняття рішень . Хороший SEO має значення, що перевищує лише початкові дослідження.

Але як виміряти свій вплив на цей рейтинг SEO? Ось приклад: Sodexo нещодавно розпочала інтегровану PR-кампанію метою якої було покращення їхнього пошуку. Вони вивели прес-релізи в дивовижному темпі, чотири випуски на тиждень протягом місяця. Кожен з них був про інший аспект обслуговування компанії, сфери, про які більшість людей зовсім не знали. Пам'ятайте, мета була SEO, а не медіа висвітлення. І хоча кілька релізів фактично генерували покриття, вартість бізнесу була в інших місцях. Через місяць конкретні послуги, які раніше були практично невидимими для Google, з'являлися на першій сторінці. Крім того, отримуючи свої історії на сайтах новин, вони мали майже 100% збільшення частки голосу проти конкуренції, і подвоїли кількість трафіку для їх прес-релізів. Краще всього було 14% підйом трафіку на їх зміст сайту Sodexo Insights , а також відповідний підйомник в запитах і продажів.

Доброю новиною є те, що люди вимірюють SEO протягом багатьох років. Потрібно лише запустити Google Analytics. GA повідомляє про відсоток трафіку та конверсій на вашому веб-сайті, які походять від органічного пошуку чи прямого (хтось вводить URL-адресу) або оплачується. Це ваш основний показник успіху у SEO: чи збільшуєте ви переходи від органічного пошуку порівняно з усіма іншими видами оплаченої діяльності?

Отже, увійдіть до свого облікового запису Google Analytics. Якщо ви ще не встановили цілі, перегляньте наше відео і встановити принаймні один. Потім перейдіть до розділу "Конвертація" Google Analytics і натисніть багатоканальні послідовності. Натисніть Огляд, і ви побачите щось подібне:

Натисніть Огляд, і ви побачите щось подібне:

Що ви хочете бачити, це відсоток органічного пошуку збільшується. Ви також можете перевірити загальний трафік шляхом пошуку, натиснувши на кнопку Придбання, а потім на Джерело / Середній, і ви побачите це:

Google має новий інструмент під назвою "Консоль пошуку", який допоможе вам поліпшити результати. Якщо ви цього не зробили, ви повинні підписатися Годинник пошукової системи , a великий ресурс поради щодо поліпшення рейтингу пошуку.

Я детальніше розповідаю, але Авінаш Каушик та інші вже про це писали глибоко. Тому я пропоную вам почати читати такі чудові підручники. І якщо у вас є питання, просто запитайте мене електронною поштою , або в моєму щомісячному Годинник вимірювання .

  1. Авінаш Каушик : Як вимірювати показники SEO на рівні сторінки? Я хотів би знати, наскільки добре виконані мої зусилля SEO для певних сторінок . "
  2. МОЗ : Посібник для початківців по SEO . Це кінцевий посібник для всіх SEO.
  3. Блог користувача : 5 Обов'язкові стратегії Google Analytics для оцінки успіху SEO Це чудовий і простий спосіб почати, він проходить через кроки.
  4. А для рентабельності інвестицій читайте Майкла Акінлабі : Як виміряти ROI Вашої SEO кампанії . "

Одним з питань, які я постійно отримую після виступу на тему вимірювання, є: "А як щодо SEO?
Тому, коли хтось запитує мене: «А як щодо SEO?
Але як виміряти свій вплив на цей рейтинг SEO?
Це ваш основний показник успіху у SEO: чи збільшуєте ви переходи від органічного пошуку порівняно з усіма іншими видами оплаченої діяльності?