Навигация по сайту

Популярные статьи

Як вивести гроші з Seo-Fast.Ru?

  1. Інструкція з виведення грошей з Seo-Fast.ru


Начебто висновок зароблених грошей з сайту Seo-Fast Начебто висновок зароблених грошей з сайту Seo-Fast.ru не повинен викликати труднощів, так як на сайті і заробіток, і виведення грошей очевидна, проте реферали на Seo-Fast.ru продовжують ставити запитання пов'язані з виведенням зароблених коштів з проекту. В основному не знають, як вивести гроші з Seo-Fast.ru, новачки цього сайту для заробітку. Дійсно, при виведенні грошей можуть виникнути труднощі, але виникають вони в більшій мірі через неуважність користувача.

Інструкція з виведення грошей з Seo-Fast.ru


Мінімальна сума для виведення состоявляет 3 рубля, тобто якщо баланс становить 2.99 або менше, то вивести ці гроші з Seo-Fast.ru не можна, і доведеться ще виконувати оплачувані дії, щоб дотягнути до мінімалки.
Мінімальна сума для виведення состоявляет 3 рубля, тобто якщо баланс становить 2
Для того, щоб виводити гроші, необхідно вказати свої платіжні дані.

Зароблені гроші відображаються в лівій колонці меню, з позначкою Основний рахунок. Саме сюди треба клікнути, для того, щоб замовити виплату з Seo-Fast.ru.

Далі відкриється сторінка, на якій треба вибрати платіжну систему, на яку ви хотіли б отримати свої зароблені гроші. на Seo-Fast.ru великий вибір підключених платіжних систем. Гроші можна вивести на WebMoney, PerfectMoney, ЯндексДеньги, Payeer або перевести на рекламний баланс. Варто відзначити, що на Seo-Fast можна розмістити дешеву рекламу , Так як ціни на рекламу тут в кілька разів нижче, ніж на деяких інших подібних сайтах для простого заробітку.

Після вибору платіжної системи треба вказати суму виведення. За замовчуванням в графі виведення коштує 3 рубля. Можна клікнути по напису замовити все, і зняти таким чином всі зароблені гроші. Можна вказати бажану суму, але не перевищує допустиму для вашого статусу на Seo-Fast.ru. Для статусу Робочий максимальна сума 50 рублів, для статусу Олігарх 500 рублів. Виводити гроші можна один раз на добу. Гроші сайт виплачує моментально .
Як бачите, вивести гроші з Seo-Fast.ru можна за кілька кліків мишкою. Виведення грошей з сайту простий, як і сам заробіток .